İstanbul Balıkesir Evden Eve Nakliyat

İstanbul Balıkesir Evden Eve Nakliyat

İstanbul Balıkesir Evden Eve Nakliyat

İstanbul Balıkesir evden eve nakliyat Yaklaşan Turizm sezonu nedeni ile İstanbul Balıkesir evden eve nakliyat talepleri arttığını gözlemledik. Firma olarak sezon boyunca Balıkesir ve çevresine sürekli nakliye hizmeti verecek şekilde yapılandık.

Firmamızın bünyesinde büyük,küçük,açık ve kapalı kasa araçlar mevcuttur. Asli işimiz İstanbul Balıkesir arası ev taşıma olmasına rağmen diğer nakliye işlerini de yapacak alt yapımız mevcuttur.

İstanbul Balıkesir Arası evden eve nakliyat esnasında başlangıç olarak doğru bir planlama yapıyoruz.  Bunu yapabilmek için ücretsiz olarak ekspertiz hizmeti uyguluyoruz.

Ekibimiz taşınacak evin hacmine göre hazırlanıyor. Paketleme malzemeleri ve diğer araç gereçlerimiz en doğru şekilde belirleniyor.

İşe başlandığında ambalajlama,eşya toplama işleri titizlikle yapılıyor. Eğer yeni ve eski ev 2.kat ve üzeri ise mutlaka asansörlü evden eve taşımacılık yapıyoruz.

İstanbul Balıkesir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Balıkesir Evden Eve Nakliyat

İstanbul Balıkesir Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ne  Kadar ?

İstanbul Balıkesir arası evden eve nakliyat fiyatları yapılan ekspertiz sonrası netlik kazanıyor. Kaba taslak verilen fiyatlar müşteri ve firma arasında her zaman anlaşmazlıklara yol açmaktadır.

Bu nedenle eşyalarınızı tespit etmeden ve bizden tam olarak nasıl bir hizmet istediğinizi anlamadan fiyat vermemiz doğru olmaz. Fakat yine de alt kısımda  bulunan örnek fiyat tablosunu inceleyebilirsiniz. 

İstanbul Balıkesir 1+1 Ev Taşıma FiyatıAsansörlü4.500 ₺
İstanbul Balıkesir 2+1 Ev Taşıma FiyatıAsansörlü5.500 ₺
İstanbul Balıkesir 3+1 Ev Taşıma FiyatıAsansörlü7.500 ₺
İstanbul Balıkesir 4+1 Ev Taşıma FiyatıAsansörlü10.000 ₺
İstanbul Balıkesir Parça Eşya Taşıma FiyatıAsansörlü1.500 ₺
İstanbul Balıkesir Bekar Eşyası Taşıma FiyatıAsansörlü4.000 ₺
İstanbul Balıkesir Öğrenci Eşyası Taşıma FiyatıAsansörlü4.500 ₺
İstanbul Balıkesir 2+1 Ev Taşıma FiyatıAsansörsüz5.500 ₺
İstanbul Balıkesir 3+1 Ev Taşıma FiyatıAsansörsüz6.500 ₺
İstanbul Balıkesir 4+1 Ev Taşıma FiyatıAsansörsüz11.000 ₺

İstanbul Balıkesir Evden Eve Nakliyat Fiyatları Listesinde belirttiğimiz. Fiyatlar ortalama başlangıç fiyatlardır. Detaylı bilgi için bizi arayınız.

İstanbul Balıkesir Parça Eşya Taşımacılığı

İstanbul Balıkesir evden eve nakliyat haricinde parça eşya taşıma işlerinizide yapıyoruz. İstanbul Balıkesir arası yol çizelgemiz,Bursa,Balıkesir,İzmir den geçmektedir. İstanbul’dan ayrıca bu iller içinde evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz.

Bu istikamette taşınacak hemen her türlü yük için uygun araç filomuz mevcuttur. İstanbul Balıkesir arası çalışan nakliye firmaları için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Tecrübemiz sayesinde taşınacak yük ve eşya cinsine göre planlamaızı yapıyoruz.

İstanbul Balıkesir Arası Sigortalı Nakliyat

İstanbul Balıkesir evden eve nakliyat sürecinde güvenlik amaçlı yol sigortası yapıyoruz. İstanbul Balıkesir sigortalı taşımacılık hizmetimiz sayesinde eşyalarınızı garanti altına alıyoruz. Eşya bedelinizi bize bildirmeniz halinde sigorta poliçenizi bu miktarda hazırlıyor ve teslim ediyoruz.

İstanbul Balıkesir Evden Eve Nakliyat Sigorta kapsamı kapıdan kapıya geçerlidir. Doğal afetler, yolda olabilecek kazalar ve hırsızlık gibi olaylara karşı ev eşyalarınızı sigortalıyoruz.

İstanbul Balıkesir Arası Evden Eve Nakliyat Kaç Gün Sürer ?

İstanbul Balıkesir arası evden eve nakliyat süreci 48 ila 72 saat arasında değişebilir. Eşya miktarı ,hava ve yol şartlarına göre gecikmeler olabilir. Şehirler arası kamyonlarda takograf olduğundan günlük 9 saati geçmeyecek şekilde yol gidilebilmektedir.

Ancak işin acili yetine göre çift şoför ile taşıma sürelerini kısaltabiliyoruz. Maliyetleri kurtarabilmek adına genelde 2 müşteri eşyası aynı araçta taşıyoruz. Özel taşıma isterseniz sadece sizin eşyanızı ekspres olarak taşıyabiliriz. Tabi bunun fiyatı diğerine göre daha yüksek olacaktır.

İstanbul Balıkesir Taşımacılık

İstanbul Balıkesir arası evden eve nakliyat için boş dönüş aracı arayan müşterilerimiz mevcut. Bu Müşterilerimiz için İstanbul’dan Balıkesir’e boş evden eve nakliye kamyonu ayarlıyoruz. Çok geniş bir kamyon filomuz olduğundan bu bizim için oldukça kolay bir işlemdir. Balıkesir’e gide ve ya Balıkesir’den İstanbul’a gelen müşterilerimizin tarihlerini ayarlıyoruz. Bu Sayede Gidiş Dönüş aracı olarak evden eve taşımacılık hizmeti verebiliyoruz.

Balıkesir’den İstanbul’a Evden Eve Nakliyat

Balıkesir İstanbul evden eve nakliyat, Balıkesir İstanbul arası çalışan nakliyeciler, Balıkesir İstanbul çalışan nakliyat firmaları için en iyi seçenek firmamızdır. Firmamız sürekli ve düzenli olarak İstanbul Balıkesir Evden Eve Nakliyat seferleri düzenlemektedir.

Bölgeyi çok iyi tanıdığımızdan teslimatlar hızlı ve ve başarılı olmaktadır. Bölgede bulunan diğer nakliye firmaları ile sürekli istişare halinde bulunuyoruz. Balıkesir’de yüksek katlarda asansörlü taşımacılık yapacak alt yapımızda mevcuttur.

Sizlerde deneyimli bir İstanbul Balıkesir arası evden eve nakliyat firması arıyorsanız size hizmet vermekten mutluluk duyarız.

İstanbul Balıkesir Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

İstanbul Balıkesir evden eve nakliyat Yaklaşan Turizm sezonu nedeni ile İstanbul Balıkesir evden eve nakliyat talepleri arttığını gözlemledik. Firma olarak sezon boyunca Balıkesir ve çevresine sürekli nakliye hizmeti verecek şekilde yapılandık.

İstanbul Balıkesir Ofis Taşıma Hizmetiniz Var Mı ?

İstanbul Balıkesir arası Ofis taşıma hizmetimiz 7/24 olarak Caferoğlu Nakliyat güvencesiyle sizlere sunuyoruz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ara