Eşya Depolama

Eşya depolama ihtiyacı, hem taşınma durumlarında hem de var olan eşyaların bir yerde muhafaza edilmesi durumlarında öncelikli ihtiyaç olarak ortaya çıkmaktadır. Eşyaların depolanması süreci, nakliye işi yapan firmaların belirli bir düzen kapsamında gerçekleştirdikleri süreçleri kapsar. İyi bir firma ile yapılan eşya depo konusundaki iş birliği, bireylerin eşyalarına zarar verilmeden nizami bir şekilde taşınması ve gerektiği sürece korunmasını sağlar.

Caferoğlu Nakliyat firması olarak bizler de bireylerin talep ettikleri depolama ihtiyaçlarını sorunsuz şekilde yerine getirerek müşteri memnuniyetini onların istedikleri süreçlerde sağlamaya çalışıyoruz. Her türlü eşya için sağlayabileceğimiz depolama koşulları sayesinde soğukta, sıcakta, kutuda, kapalı bölmede vb. koşullarda saklanması gereken her türlü maddi ve manevi önemi olan eşyanız güven duyacağınız koşullarda saklanmaktadır.

Eşya Depolama Süreçleri Nasıl İlerler?

Eşya Depolama
Eşya Depolama İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

Eşya depolama sürecinde ilk olarak, müşterilerden gelen taşınması istenen eşyalar miktarca belirlenerek nasıl taşınacağına dair bir plan çizelgesi oluşturulur. Genelde profesyonel firmaların konuyla ilgilenen uzman elemanları olduğundan, bu süreç hızlı bir şekilde planlanarak ardından paketleme kısmına geçilir.

Zaten ürünlerin depolanacağı ortam ve hangi şekilde depolanacağı belli olduğundan, diğer bir önemli husus olan paketleme sürecinde de doğru ürünler kullanılmaya özen gösterilir. Eşyaların boyutuna ve zarar görme potansiyellerine göre ne çeşit bir paketleme sistemi kullanılacağı seçilir. Köpükleme yöntemi, sarma yöntemi, baloncuk içeren paketleme naylonları, taşınmaya uygun silindir koliler ve mukavva koliler gibi ürünler verilecek depolama hizmeti için en uygunu hangisi olacaksa o şekilde eşyaların depolamaya hazır halde getirileceği şekilde paketleme yapılır.

Bu kısımda önemli olan husus, paketleme için doğru ürünü seçmek kadar seçilen ürünün kaliteli malzemeden üretilmiş olmasına da dikkat etmektir. Çünkü ezilecek, yırtılacak, patlayacak; kısacası eşyaların zarar göreceği ürünlerle paketleme yapmak depolama adına olumsuz sonuçlar çıkartarak hem firma adına hem de depolama hizmeti alan birey ya da kuruluşlar adına sıkıntı yaratacaktır.

Profesyonel depolama hizmeti veren firmamız bu konudaki her türlü hassasiyeti göz önünde bulundurarak, işlemleri baştan sona sorun çıkmayacak şekilde halletmeye özen göstermektedir. Çünkü çoğu zaman gerekli olduğu gibi, taşınma öncesinde paketlenen ürünler depolama alanına getirildiğinde tekrar kategorize edilip tekrardan paketleme aşamasına sokulmaktadır. Bu nedenle her iki durumda da eşyalar teslim alınırken de teslim edilirken de sıfır zaiyat elde edilmesine özen gösterilir.

Bu tip iş birliklerinde depolama hizmeti veren firmalar için en değerli nokta müşteri memnuniyeti olduğundan, özel depolarda özel koruma yöntemleriyle bir düzen içerisinde saklanan eşyalarınız sizlerin isteklerine göre aynı özenle sizlere geri teslim edilir. Depolama konusunda yapacağınız araştırmalarda karşınıza çıkacak olan Caferoğlu Nakliyat, sizlere yüzde yüz memnuniyet garantisi alabileceğiniz bir depolama hizmeti sunmaktadır.

Eşya Depolamada Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S)

Eşya Depolamak Nedir?

Eşya Depolama hizmeti var olan eşyalarınızı güvenli depolarda muhafaza edip saklanmasıdır. Evinizi veya ofisinizi bir yere taşımadan önce fazlalık eşyalarınızı depolama hizmetine verebilirsiniz.

Eşya Depolamanın Ne Gibi Yararı Var?

Eşya depolama hizmetinin ev veya ofis sahiplerine alandan tasarruf etme artısı oluyor. Ofisinde veya evinde eşyasını koyacak alan bulamıyorsa depolama hizmeti alabilir.

Eşya Depo Alanımız Güvenilir, Hijyenik, Havalandırmalı Olmak Üzere Bütün Gereksinimleri Karşılayacak Şekildedir.

Ara