Nakliyat

nakliyat

Nakliyat

Nakliyat, adres değişikliği gibi sebeplere bağlı olarak taşınması gereken eşyaların, en uygun araçlar ile bir yerden başka bir yere taşınmasını içeren hizmetlerdir. Evden eve nakliyat ve çok sayıda hizmet nakliyat adıyla sizlere sunulmaktadır.

Caferoğlu Nakliyat evden eve ya da ofis taşımacılığı hizmetlerini yılın her günü kesintisiz bir şekilde sizlere sunmaktadır. Şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmeti sunan firmamız, en güvenilir yöntemler ile taşınma işlemlerinizi gerçekleştirmektedir. 

Nakliyat Hizmet Çeşitleri Nelerdir?

Caferoğlu Nakliyat, birçok farklı nakliyat hizmetini sizlere sunuyor. Bu nakliyat türleri arasında evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, şehirler arası nakliyat bulunmaktadır.

  • ·      Evden eve nakliyat hizmeti

Nakliyat türleri arasında olan evden eve nakliyat hizmeti, taşınması gereken eşyalarınızın belirli bir plan dahilinde özel paketlenerek istenilen yere yerleştirilmesi ile gerçekleşmektedir. Evden eve nakliyat hizmetinde, eşyalar evin içerisinde düzene uyacak şekilde yerleştirilmektedir. Taşımacılık işlemine göre en uygun araçların seçildiği evden eve nakliyat hizmetinde, eşyalarınızın kırılmaması ve en kısa sürede yerlerine ulaştırılması amaçlanmaktadır. Firmamız Caferoğlu Nakliyat, evden eve nakliyat hizmetini kaliteli bir şekilde uygun fiyatlara sunmaktadır.

  • ·      Ofis Taşımacılığı

Nakliyat çeşitleri arasındaki bir diğer hizmet olan ofis taşımacılığı, detaylı ve özenli bir çalışma gerektiren bir süreçtir. Ofis taşımacılığı kapsamındaki taşınan eşyalar, genellikle sökülüp takılma işlemlerini gerektirdiği için daha fazla zaman almakta ve ek olarak marangoz vb. usta ihtiyacı ortaya çıkarmaktadır. Bu gibi sebepler doğrultusunda ofis taşımacılığı, evden eve nakliyat hizmetlerine göre daha geniş kapsamlı olmaktadır. Caferoğlu Nakliyat, ofisten ofise taşımacılık hizmetlerini de en kaliteli hali ile müşterilerine sunmaktadır.

  • ·      Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası taşımacılık hizmeti gerektiren eşyalarınızı, güvenilir bir nakliye firması ile taşımak, eşyalarınızın güvencesini sağlayarak zamandan tasarruf etmenizi de sağlamaktadır. Bunun yanı sıra şehirler arası nakliyat işlemini kendi imkanlarınız ile halletmeye çalışırsanız kendinizi çok yorabilir, zamanınızın büyük bir çoğunluğunu kaybedebilir ve ekstra masraflara yol açabilirsiniz.

Kaliteli bir şehirler arası nakliyat hizmeti aldığınızda ise, birçok konudan avantajlı olarak nakliyat işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Firmamız Caferoğlu Nakliyat, uygun fiyat aralığında kaliteli şehirler arası nakliyat hizmeti sağlamaktadır.

Nakliyat Eşya Depolama Hizmeti

nakliyat

Eşya Depolama hizmeti, nakliyat durumlarında belirli bir süreliğine eşyaların depolanarak korunması olarak adlandırılmaktadır. Kaliteli bir nakliyat firması, eşyaların depolanma sürecini en iyi şekilde yöneterek eşyaların zarar görmeden muhafaza edilmesini sağlamaktadır.

Firmamız, müşterilerin nakliyat süreçlerinde talep ettikleri depolama ihtiyaçlarını en rahat ve güvenli şekilde sağlamaktadır. Herhangi bir dış etkenden etkilenmeyecek şekilde muhafaza edilen eşyalarınız, en güvenli yerlerde depolanmaktadır.

Depolama hizmetinde öncelikle müşterilerin nakliye edilmesini istediği eşyaların nasıl taşınacağı ve nasıl araca yerleştirileceğine yönelik plan cetveli oluşturulmaktadır. Firmamızın işinde uzman personelleri tarafından oluşturulan bu plan sonrasında, eşyalar özel olarak paketlenmektedir.

Eşya Depolama Hizmeti Nasıl Gerçekleştirilir?

Eşya ve yük depolama sürecinde ilk olarak, müşterilerden gelen taşınması istenen eşyalar miktarca belirlenerek nasıl taşınacağına dair bir plan çizelgesi oluşturulur. Genelde profesyonel firmaların konuyla ilgilenen uzman elemanları olduğundan, bu süreç hızlı bir şekilde planlanarak ardından paketleme kısmına geçilmektedir.

Eşyaların paketlenmesi sırasında, paketlemenin hangi malzemeler ile gerçekleştirilmesi gerektiği çok önemlidir. Eşyaların boyutu ve iç – dış yüzeyi herhangi bir deformasyona uğramadan paketlenmesi için eşyaya uygun şekilde paketlemeler yapılmalıdır. Bu yöntemlere örnek olarak eşyaya göre köpükleme, baloncuk, sarma gösterilebilir. Buna ek olarak nakliye yapılacak eşyaların değerine ya da yerine bağlı olarak silindir veya mukavva koliler gibi koruma yöntemleri de seçilebilmektedir.

Nakliyat Sürecinde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Nakliyecilik süreci, oldukça dikkatli olunması gerekilen hassas bir süreçtir. Uzman ve deneyimli olmayan kişiler tarafından yapılan nakliye denemeleri, genellikle hüsran ile sonuçlanmaktadır. Profesyonel olmayan kişiler tarafından yapılan nakliye çalışmalarında, eşyalarınızın zarar görebilme ihtimalinin yanı sıra nerde neyin yapılması gerektiği tam olarak bilinmediği için büyük bir zaman kaybı da ortaya çıkmaktadır.

Bu sebebe bağlı olarak nakliyat sürecinde dikkat etmeniz gereken ilk şey, bu çalışmayı uzman bir firmaya yaptırmak olmalıdır. Nakliyat çalışmalarını yapacak bir firma aradığınızda o firmanın güvenilir, uzman ve deneyimli olup olmadığını iyi araştırmanız gerekmektedir. Amatör kişiler tarafından yapılacak nakliye işlemleri, eşyalarınızın zarar görmesine sebep olabilir. Firmamız Caferoğlu Nakliyat, sizlere profesyonel ve uzman kadroyla destek sağlamaktadır

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ara