Kağıthane Evden Eve Nakliyat

Kağıthane Evden Eve Nakliyat

Kağıthane Evden Eve Nakliyat

Kağıthane Evden Eve Nakliyat Ev taşınma işlemlerinde son yıllarda profesyonel ekipler ile evden eve nakliye firmaları hizmet verir. Geçmişte kendi imkanları ile ev taşınması gerçekleşmesi çeşitli kazalara ve eşyaların zarar görmesine neden olur.

Bu nedenle de ev taşınmasında mutlaka;

  • Eşyaların miktarının tespit edilmesi,
  • Eşyaların niteliklerine uygun olarak ambalajlanması,
  • Montajlı mobilyaların montajının sökülmesi,
  • Taşınma işlemine uygun kapasitede kapalı kasa kamyon ya da kamyonet kullanılması,
  • Eşyaların taşınması konusunda tecrübeli kişilerin görev yapması,
  • Yeni eve taşınması ve aynı şekilde yerleştirilmesi gereklidir.

Kağıthane evden eve nakliyat hizmetinde ev eşyalarının tamamının sağlam ve kısa sürede taşınması amacı ile gerekli tüm ekipmanlar yer alır. İlgili evin yeni eve taşınma işleminde tüm eşyaların tek tek paketlenmesi, ineceği sıra ile araca yüklenmesi ve yeni eve tek tek yerleştirilmesi işlemleri yapılır. Bu yerleştirme de ev sahibinin yönlendirmesi ile tamamlanır.

Kağıthane Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Evden eve nakliye hizmetinde, ilk olarak bilinen bir firma ile bağlantıya geçilmelidir. Eşyaların tamamının eksiksiz listesi ya da ilgili firmadan eve tespit için ziyaret gereklidir. Ayrıca eşyaların bulunduğu evin, kaçıncı kat olduğu konumu ve aynı şekilde eşyaların taşınacağın evin de konumu ile bulunduğu kat belirlenir. Tüm taşınma işlemi için fiyat teklifi belirlenir. Müşteriye iletilir.

Ardından ise nakliye firması tarafından anlaşılan gün ve saatte, mobilyaların montaj sökümü, paketlenmesi, taşıma işlemi, yeni taşınılan konuta tüm eşyaların yerleştirilmesi, montaj olanların montajının yapılması, beyaz eşyaların çalışır şekilde teslim edilmesi gerçekleşir.

Evden Eve Nakliye Hizmeti Ekipmanları

Evden eve nakliyat hizmeti diğer bir adı ile ev taşınması hizmetinde birçok farklı ekipman kullanılır. Kağıthane Evden Eve Nakliyat Teknoloji ile gelişen hizmet sektöründe hem taşıma işlemi yapan personeli tecrübesi hem de kullanılan ekipmanlar ve taşıma yapılacak taşıtın önemi büyüktür.

Nakliye işleminde;

  • Paketleme ekipmanları, eşyaların niteliğine uygun olarak hazırlanmış, ambalaj malzemeleri,
  • Taşıma işlemi yapılan konutların kat durumuna göre asansör ve vinç kullanımı,
  • Eşyaların miktarına uygun olarak belirlenen kapalı kasa kamyonet ya da kamyon kullanılması gereklidir.

Evden Eve Nakliye Fiyatları

Evden eve nakliye hizmetinde fiyatlar birçok faktöre göre değişiklik gösterir. Eşya miktarı, iki ev arasındaki uzaklık, kullanılacak malzemeler ve taşıma yapması gereken personel sayısı fiyatı etkiler. Bu nedenle de ilgili eşya taşıma işlemlerinde farklı fiyatlar karşınıza çıkabilir. Fiyat farklıları da yine bu faktörlere bağlı olarak değişebilir. Hizmetin ayrıntılı içeriğine bakarak karar verilmelidir. İnstagramdan bizi takip ediniz

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ara