İstanbul Bodrum Evden Eve Nakliyat

İstanbul Bodrum Evden Eve Nakliyat

İstanbul Bodrum Evden Eve Nakliyat

İstanbul Bodrum Evden Eve Nakliyat yaklaşan Turizm sezonu nedeni ile İstanbul Bodrum evden eve nakliyat talepleri arttığını gözlemledik. Firma olarak sezon boyunca Bodrum ve çevresine sürekli nakliye hizmeti verecek şekilde yapılandık.

Firmamızın bünyesinde büyük,küçük,açık ve kapalı kasa araçlar mevcuttur. Asli işimiz İstanbul Bodrum arası ev taşıma olmasına rağmen diğer nakliye işlerini de yapacak alt yapımız mevcuttur.

İstanbul Bodrum Arası evden eve nakliyat esnasında başlangıç olarak doğru bir planlama yapıyoruz.  Bunu yapabilmek için ücretsiz olarak ekspertiz hizmeti uyguluyoruz.

Ekibimiz taşınacak evin hacmine göre hazırlanıyor. Paketleme malzemeleri ve diğer araç gereçlerimiz en doğru şekilde belirleniyor.

İşe başlandığında paketleme , detaylı eşya toplama işleri en iyi şekilde yapılıyor. Eğer yeni ve eski ev 2.kat ve üzeri ise mutlaka asansörlü evden eve taşımacılık yapıyoruz.

İstanbul Bodrum Arası Ev Taşıma Fiyatları Ne  Kadar ?

İstanbul Bodrum arası evden eve nakliyat fiyatları yapılan ekspertiz sonrası netlik kazanıyor. Kaba taslak verilen fiyatlar müşteri ve firma arasında her zaman anlaşmazlıklara yol açmaktadır.

Bu nedenle eşyalarınızı tespit etmeden ve bizden tam olarak nasıl bir hizmet istediğinizi anlamadan fiyat vermemiz doğru olmaz. Fakat yine de alt kısımda  bulunan örnek fiyat tablosunu inceleyebilirsiniz. 

İstanbul Bodrum 1+1 Ev Taşıma FiyatıAsansörlü6.000 ₺
İstanbul Bodrum 2+1 Ev Taşıma FiyatıAsansörlü9.000 ₺
İstanbul Bodrum 3+1 Ev Taşıma FiyatıAsansörlü14.500 ₺
İstanbul Bodrum 4+1 Ev Taşıma FiyatıAsansörlü15.500 ₺
İstanbul Bodrum Parça Eşya Taşıma FiyatıAsansörlü4.000 ₺
İstanbul Bodrum Bekar Eşyası Taşıma FiyatıAsansörlü6.000 ₺
İstanbul Bodrum Öğrenci Eşyası Taşıma FiyatıAsansörlü6.500 ₺
İstanbul Bodrum 2+1 Ev Taşıma FiyatıAsansörsüz8.000 ₺
İstanbul Bodrum 3+1 Ev Taşıma FiyatıAsansörsüz10.000 ₺
İstanbul Bodrum 4+1 Ev Taşıma FiyatıAsansörsüz13.000 ₺

İstanbul Bodrum Evden Eve Nakliyat Fiyatları Listesi.

İstanbul Bodrum Parça Eşya Taşımacılığı

İstanbul Bodrum evden eve nakliyat haricinde parça eşya taşıma işlerinizide yapıyoruz. İstanbul Bodrum arası yol çizelgemiz,Bursa,Balıkesir,İzmir den geçmektedir. İstanbul’dan ayrıca bu iller içinde evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz.

Bu istikamette taşınacak hemen her türlü yük için uygun araç filomuz mevcuttur. İstanbul Bodrum arası çalışan nakliye firmaları için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Tecrübemiz sayesinde taşınacak yük ve eşya cinsine göre planlamaızı yapıyoruz.

İstanbul Bodrum Evden Eve Nakliyat

İstanbul Bodrum Arası Sigortalı Nakliyat

İstanbul Bodrum evden eve nakliyat sürecinde güvenlik amaçlı yol sigortası yapıyoruz. İstanbul Bodrum sigortalı taşımacılık hizmetimiz sayesinde eşyalarınızı garanti altına alıyoruz. Eşya bedelinizi bize bildirmeniz halinde sigorta poliçenizi bu miktarda hazırlıyor ve teslim ediyoruz.

İstanbul Bodrum Evden Eve Nakliyat Sigorta kapsamı kapıdan kapıya geçerlidir. Doğal afetler, yolda olabilecek kazalar ve hırsızlık gibi olaylara karşı ev eşyalarınızı sigortalıyoruz.

İstanbul Bodrum Arası Evden Eve Nakliyat Kaç Gün Sürer ?

İstanbul Bodrum arası evden eve nakliyat süreci 48 ila 72 saat arasında değişebilir. Eşya miktarı ,hava ve yol şartlarına göre gecikmeler olabilir. Şehirler arası kamyonlarda takograf olduğundan günlük 9 saati geçmeyecek şekilde yol gidilebilmektedir.

Ancak işin aciliyetine göre çift şoför ile taşıma sürelerini kısaltabiliyoruz. Maliyetleri kurtarabilmek adına genelde 2 müşteri eşyası aynı araçda taşıyoruz.Özel taşıma isterseniz sadece sizin eşyanızı ekspres olarak taşıyabiliriz. Tbai bunun fiyatı diğerine göre daha yüksek olacaktır.

İstanbul Bodrum Aracı Boş Dönüş Nakliye Kamyonu

İstanbul Bodrum arası evden eve nakliyat için boş dönüş aracı arayan müşterilerimiz mevcut. Bu Müşterilerimiz için İstanbul’dan Bodrum’a boş evden eve nakliye kamyonu ayarlıyoruz. Çok geniş bir kamyon filomuz olduğundan bu bizim için oldukça kolay bir işlemdir. Bodrum’a gide ve ya Bodrum’dan İstanbul’a gelen müşterilerimizin tarihlerini ayarlıyoruz. Bu Sayede Gidiş Dönüş aracı olarak evden eve taşımacılık hizmeti verebiliyoruz.

Bodrum’dan İstanbul’a Boş Dönen Evden Eve Kamyonları

Bodrum İstanbul evden eve nakliyat,Bodrum İstanbul arası çalışan nakliyeciler,Bodrum İstanbul çalışan nakliyat firmları için en iyi seçenek firmamızdır. Firmamız sürekli ve düzenli olarak İstanbul Bodrum Evden Eve Nakliyat seferleri düzenlemektedir.

Bölgeyi çok iyi tanıdığımızdan teslimatlar hızlı ve ve başarılı olmaktadır. Bölgede bulunan diğer nakliye firmaları ile sürekli istişare halinde bulunuyoruz. Bodrum’da yüksek katlarda asansörlü taşımacılık yapacak alt yapımızda mevcuttur.

Sizlerde deneyimli bir İstanbul Bodrum arası evden eve nakliyat firması arıyorsanız size hizmet vermekten mutluluk duyarız.

İstanbul Bodrum Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nedir?

Caferoğlu Nakliyat ile yeni evinize taşınırken sizlere aile dostu ve uygun fiyat politikası hizmet veriyoruz.

İstanbul Bodrum Parça Eşya Taşıma Yapıyor Musunuz?

İstanbul Bodrum arası parça eşya taşımada en uygun fiyatlar ile sizlere kolaylık sağlıyoruz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ara