Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımacılığı, işletmelerin ofis adreslerini değiştirmeleri sebebiyle ihtiyaç duydukları hizmetler arasında yer almaktadır. Bu hizmet, firmamız Caferoğlu Nakliye tarafından verilmektedir.

Taşımacılık hizmetlerimizden birisi olan ofis taşımacılığı, tüm iş yerinin ve ofis malzemelerinin kısa süre içerisinde eski adresinden yeni adresine taşınmasını sağlamaktadır. Dilediğiniz zaman tercih edebileceğiniz bu hizmet ile siz de ofis ve iş yerleri adresinizi kolaylıkla değiştirebilirsiniz.

İş yerleri ve ofisler, sadece çalışanlardan ibaret değildir. Ofislerde işletmeye ait olan birçok eşya bulunmaktadır. Dolaplar, masalar, koltuklar, sandalyeler ve çok daha fazlası işletmelerin sahip olduğu eşyalar arasında yer alır. Ofislerini taşımak isteyen işletmelerin zarar etmemesi açısından bu eşyaların yeni ofise güvenli bir şekilde taşınması gerekmektedir. Bu noktada tüm ihtiyaçlarınız ofis taşımacılığı hizmeti ile firmamız tarafından karşılanır.

Ofis Taşımacılığı Hizmeti

Ofis taşımacılığı hizmeti, sadece eşyaların araçlara yüklenmesi ve yeni ofis adresine götürülmesini kapsamamaktadır. Bu hizmetimiz, birçok adım ve aşama doğrultusunda firmamız bünyesindeki uzmanlar tarafından gerçekleştirilmektedir. Taşımacılık ve nakliye hizmeti sırasında attığımız adımlar şu şekildedir;

  1. Öncelikle ofis içerisindeki eşyalar demonte edilir,
  2. Ardından eşyalar, paketlenir ve ambalajlanır. Bu aşama sayesinde tüm eşyalar nakliyeye hazır hale getirilir.
  3. Ardından ambalajlanan ve paketlenen ofis eşyaları, nakliye araçlarımıza yüklenir.
  4. Yüklenen eşyalar yeni ofis adreslerine taşınır,
  5. Son olarak gerekli kurulum, yerleştirme ve montaj işlemleri yine firmamız tarafından yapılır.

Firmamız tarafından sizlere sunulmakta olan kaliteli ofis taşımacılığı hizmetini tercih edebilirsiniz. Bizi tercih ederek herhangi bir detayla uğraşmaya gerek kalmadan istediğiniz adrese en kısa süre içerisinde taşınabilirsiniz.

Asansörlü Ofis Taşımacılığı

Günümüzde ofislerin çoğunluğu plaza ve benzer büyük iş yerlerini kapsayan binalarda bulunmaktadır. Bu sebeple ofis eşyalarının yüksek katlardan indirilmesi ya da bu katlara çıkarılması oldukça zordur. Bu gibi durumlarda firmamız tarafından da önerilmekte olan asansörlü ofis taşımacılığı tercih edilmelidir.

Asansörlü ofis taşımacılığı hizmeti, ofis eşyalarının hiçbir şekilde yıpranmadan yüksek katlı binalara taşınmasına olanak sağlamaktadır. Tamamen güvenilir bir şekilde kurulmakta olan nakliyat asansörlerimiz sayesinde eşyalar kolaylıkla araçlara yüklenebilmekte veya üst katlara çıkarılabilmektedir.

İstanbul Evden Eve Nakliyat

Güvenilir Ofis Taşımacılığı

İş yerleri ve ofisler hem çalışanlar hem de iş akışı adına değerli eşyaları bünyesinde barındırmaktadır. Bunlar arasına bilgisayarlar gibi teknolojik araçlar da dahilidir. İşletme için önemli olan eşyaların başına herhangi bir problem gelmesi işletmenin birçok sorunla karşılaşmasına sebep olabilir. Bu nedenle firmalar tarafından güvenilir ofis taşıma hizmetinin tercih edilmesi gerekmektedir.

Güvenilir nakliye firması olarak bilinen Caferoğlu Nakliyat, ofis içerisindeki tüm eşyaların nakliye sırasınca korunmasını sağlamaktadır. Firmamızı tercih etmeniz durumunda tüm güvenlik önlemleri tarafımızca alınmakta eşyaların her biri bizim sorumluluğumuz altına girmektedir. Bu sayede içiniz rahat bir şekilde nakliye hizmetlerimizi tercih edebilir, yeni ofisinize kolaylıkla taşınabilirsiniz.

İşletmelerinizin ve ofis eşyalarının güvenliği adına uyguladığımız adımlar ise genel olarak şu şekildedir;

  • Öncelikle montaj, demontaj ve nakliye aşamasında görev alacak tüm çalışanlarımızın alanlarında uzman olmasına özen gösteriyoruz.
  • Ofis eşyalarınızın doğru bir şekilde ambalajlanmasını ve paketlenmesini sağlıyoruz.
  • Nakliye sırasında tüm eşyalarınız firmamız güvencesi altındadır.
  • Ayrıca sizlere sigorta ve benzer seçenekler de sunuyoruz.

Bu adımlar doğrultusunda sizlere büyük oranda güven sağlayan Caferoğlu Nakliyat’ı tercih ederek içiniz rahat bir şekilde yeni ofisinize taşınabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Ofis Taşımacılığı

Ofis taşıma fiyatları birçok faktör doğrultusunda değişiklik göstermektedir. Taşınacak olan eşya miktarı, iki ofis arasındaki mesafe ve diğer faktörler nakliye hizmetinin fiyatlarını etkilemektedir. Ancak firmamız sizlere her koşulda uygun fiyat garantisiz altında hizmet sunmaktadır.

Sizlerin memnuniyeti doğrultusunda hizmet vermekte olan firmamız, aynı zamanda bütçenizi de düşünmektedir. Bütçe zorlamayan taşımacılık hizmetlerini sizlere sunan Caferoğlu Nakliyat’ı tercih ederek uygun fiyatların tadını çıkarabilirsiniz.

Uygun fiyatlı ofis taşımacılık sayesinde bütçenizi zorlamadan dilediğiniz her yere kolaylıkla taşınabilirsiniz.

Neden Caferoğlu Nakliyat?

Caferoğlu Nakliyat, uzun süredir sizlere kaliteli hizmetler vermektedir. Müşterilerine aşıladığı güven duygusunun yanı sıra hızlı nakliye imkanlarından da faydalanmanıza olanak sağlamaktadır. Firmamızı tercih ederek şehir içi ve şehirler arası her adrese ofisinizi taşıyabilir, yeni adresinizde birçok işin altına imzanızı atabilirsiniz. Firmamızla iletişime geçerek ofis taşımacılığı hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Ofis Taşımacılığı Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S)

Ofis Taşımacılığı Nedir?

Şirketinizin bulunduğu ofisi taşımada en güvenilir şekilde Caferoğlu nakliyat tarafından taşınmaktadır. Ofisler arası nakliyatta eşyalarınıza zarar gelmesin.

Ofis Taşımacılığı Nasıl Oluyor?

Ofisler arası taşımacılık hizmetinde ister şehir içi ister şehir dışı olsun ekiplerimizle gelip eşyalarınızı paketliyoruz. Ardından araçlara yükleyip taşımacılığı yapıyoruz.

Ara