OFIS TAŞIMACILIĞI

Caferoğlu nakliyat hizmeti

Şirket ve Ofis Taşımacılığı koca şirket nasıl taşınır bu kadar eşya nasıl kolileyip, ambalaj gerekiyor, bilgisayar ekranlar, masalar, koltuklar nasıl sarılacak siz bunlardan yorulmadınız mı? Son teknoloji taşımacılık istemelerimiz ile üst veya alt kat fark etmeksizin uygun koli, ambalaj, streç, özel bağlantı sistemleri ve özel mekanizma sistemleriniz ve özel donanımlı araçlarımız ile 7/24 hizmetinizdeyiz. Caferoğlu Nakliyat Şirket ve Ofis Taşımacılığı konusunda uzman kadro olağanüstü ekipmanlarımız ile kusursuz taşımacılık ile tanışın. Siz ister bizi arayın İster mesaj atın Caferoğlu Nakliyat

Caferoğlu Nakliyat Ofis Taşımacılığı

Caferoğlu Nakliyat | Lojistik Şirketten Şirkete şirketinizi taşımanın en kolay ve hızlı yolu şirket taşımacılığı oldukça zor zahmetli uzun süren bir işlem olmaktan çıkıyor. Caferoğlu Lojistik olarak Şirketten şirkete ve ofisten ofise taşımacılık hizmetimiz ile tanışma vaktiniz gelme dimi? Şirketinize taşıma işleminden 1 saat öncesinden adresinize gelip gerekli keşif incelemesini sağladıktan sonra tüm görsel çekim planını sağlayıp tüm koltuk, masa, bilgisayar, dolap, klasör, sistemler, tüm eşyaları şirket taşıma koli, kutu, havalı poşet ve ambalajlama içerisine özenle yerleştirip araçlarımıza yüklemesini sağlayıp aynı gün içerisinde taşıma ve kurulum operasyonsuza kadar işlemi bitirip anahtar teslim çalışmaktayız.

Ofis Taşımacılığı Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S)

Ofis Taşımacılığı Nedir?

Şirketinizin bulunduğu ofisi taşımada en güvenilir şekilde Caferoglu nakliyat tarafından taşınmaktadır. Ofisler arası nakliyatta eşyalarınıza zarar gelmesin.

Ofis Taşımacılığı Nasıl Oluyor?

Ofisler arası taşımacılık hizmetinde ister şehir içi ister şehir dışı olsun ekiplerimizle gelip eşyalarınızı paketliyoruz. Ardından araçlara yükleyip taşımacılığı yapıyoruz.

RSS
Follow by Email
Facebook
Twitter
CAFEROĞLU NAKLİYAT

Müşterisini tüm değerlerinin merkezine yerleştiren; Caferoğlu’nun köklü geçmişine ve asırlık tecrübesine duyulan güvene sahip çıkan, başarı odaklı, takım çalışması ve sürekli gelişime önem veren, cazibe merkezi ve inovatif bir kuruluş olmaya değer veriyoruz.

TAŞIMACILIK

Firmamız taşımacılık alanları arasında nakliyat - İstanbul nakliyat - İstanbul evden eve nakliyat ve şehirlerarası nakliye alanlarında faaliyet göstermektedir. Merkez üssümüz İstanbul olduğu için istanbul'dan istanbul veya istanbul'dan diğer şehirlere şehirlerarası nakliyat hizmeti sunuyoruz.

ÜCRETSİZ EXPERTİZ

Nakliyat vb. planlama gerektirecek hizmetler için firmamızdan ücretsiz expertiz hizmeti talep edebilirsiniz. Exper size en doğru planlama ile taşımanızı en açık şekilde sunacaktır.

444 4 706 çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.
Müşteri temzilcilerimiz ile yapacağınız görüşmeler kalite standartları gereği kayıt edilmektedir.

Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacın mı var ?
Powered by