Beşiktaş Ofis Taşıma

beşiktaş ofis taşıma

Beşiktaş Ofis Taşıma

Beşiktaş Ofis Taşıma Bir mekandan başka bir mekana taşınmak çok zahmetli bir o kadar da masraflı bir iştir. Taşınma birçok anlamda taşınan kişi için zahmetlidir. Hem zaman açısından zahmetlidir. Hem de büyük paralar verilerek alınmış olan mobilya ve diğer eşyaların nakliye sırasında hasar almaması da önemli bir konudur.

Taşınmaya konu olan bir iş yeri ve ofis olunca risk de biraz daha büyük olmaktadır. Evraklar, bilgisayarlar ve diğer ofis eşyalarını en güvenli şekilde yeni iş yerine taşımak gerçekten de zahmetlidir. Fakat bu kesinlikle büyük bir sorun teşkil etmez. Ama taşınmak için tercih ettiğiniz ekip yeterince profesyonel ve işini iyi yapan kişilerden oluşmuş bir ekipse.

Beşiktaş Ofis Taşıma Kaliteli ve Güvenilir

Ofis Taşımacılığı ​​​​​​Biz 1998 yılından bu yana İstanbul Anadolu Yakası’nda ofis ve ev taşımacılığı konusunda hizmet veren bir nakliyat firmasıyız. Müşteri memnuniyetini firma politikası olarak benimsemiş olarak yıllardır bu sektörde kaliteli ve güvenli hizmet vermekteyiz.

Nasıl Çalışıyoruz?

Bizler her yaptığımız işi sanki Kendi işimiz gibi gördüğümüz için çok titiz çalışmaktayız. Çok profesyonel bir ekip ve teknolojik gelişmeler ışığında sürekli güncellediğimiz ekipmanımızla siz müşterilerimizin güvenini kazanmayı başarmış bulunmak bizleri mutlu etmektedir.

Sunduğumuz Hizmetler

Beşiktaş Ofis Taşıma Nakliyat işi bir ekip işidir ve mutlaka güvenilir insanlardan kurulu bir ekiple yapılmalıdır. Biz de bunun bilincinde olan bir ekiple çalışmaktayız.

Verdiğimiz hizmetler arasında bulunanlardan bazıları şunlardır:

  • Ofis taşımacılığı
  • Evden eve taşımacılık
  • Şehirler arası nakliyat
  • Evden eve asansörlü taşımacılık
  • Depolama

Verdiğimiz kaliteli hizmetlerden biri olan ofis taşımacılığı aslında sadece taşınma sırasında değil koli ve ambalajlama sürecinde de önemli bir özen gerektirmektedir. Sürekli gelişen teknolojiyi takip etmemiz sonucunda sürekli güncellediğimiz ekipmanlarımız sayesinde ofisinizdeki bilgisayar ekranları, dosyalar ve mobilyalarınızı zarar vermeden uygun kolilerle ambalajlayarak özel donanımlı araçlarımız sayesinde güvenli taşımaktayız. Firmamız ofis taşımacılığı konusunu zaman kaybolmaktan çıkarmaktadır. Kısa sürede ve güvenli taşımacılık uyguladığımız yöntemler sayesinde mümkün olmaktadır.

Çalışma Sistemimiz

Beşiktaş ofis taşıma ekibi olarak şirketinize taşınma işleminden 1 saat öncesinden gelip keşif ve inceleme yapmaktayız. Yaptığımız incelemelere göre her eşyanın kendi yapısı ve özelliğine uygun koli, kutu, havalı poşet ve ambalajlama yaparak özenle araçlarımıza yerleştirip yüklemesini yaptıktan sonra aynı gün içinde taşımaktayız. Kurulum bittikten sonra ise anahtar teslim etmekteyiz. Yaptığımız çalışmalar ve verdiğimiz hizmetlerle ilgili geniş bilgi almak için bize iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. İnstagramdan gönderilerimize bakınız

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ara