İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat

İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat

İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat

İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat Caferoğlu Nakliyat ile gelen turizm sezonu nedeni ile İstanbul İzmir evden eve nakliyat talepleri arttığını gözlemledik. Caferoğlu olarak siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları boyunca İstanbul – İzmir arası ve çevresine sürekli nakliyat hizmeti için yapılandık.

Caferoğlu Nakliyat Firmamızın bünyesinde büyük,küçük,açık ve kapalı kasa araçlar mevcuttur. Asli işimiz İstanbul İzmir arası ev taşıma olmasına rağmen diğer nakliyat hizmetlerini de yapacak alt yapımız mevcuttur.

İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat esnasında başlangıç olarak doğru bir planlama yapıyoruz.  Bunu yapabilmek için sizlere ücretsiz olarak ekspertiz hizmeti sağlıyoruz.

Caferoğlu Nakliyat ekibimiz taşınacak evin durumuna göre hazırlanıyor. Paketleme malzemeleri ve diğer araç gereçlerimiz en doğru şekilde belirleniyor.

İşe başlandığında ambalajlama, eşya toplama işleri titizlikle yapılıyor. Eğer yeni ve eski ev 2.kat ve üzeri ise mutlaka asansörlü evden eve nakliyat yapıyoruz.

İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat
İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat

İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ne  Kadar ?

İstanbul İzmir arası evden eve nakliyat fiyatları yapılan görüşme sonrası netlik kazanıyor. Farazi verilen fiyatlar müşteri ve firma arasında her zaman anlaşmazlıklara yol açmaktadır.

Bu nedenle eşyalarınızı tespit etmeden ve bizden tam olarak nasıl bir hizmet istediğinizi anlamadan fiyat vermemiz doğru olmaz. Fakat yinede alt kısımda  bulunan örnek fiyat tablosunu inceleyebilirsiniz. 

İstanbul İzmir 1+1 Ev Taşıma FiyatıAsansörlü4.500 ₺
İstanbul İzmir 2+1 Ev Taşıma FiyatıAsansörlü9.500 ₺
İstanbul İzmir 3+1 Ev Taşıma FiyatıAsansörlü12.000 ₺
İstanbul İzmir 4+1 Ev Taşıma FiyatıAsansörlü13.500 ₺
İstanbul İzmir Parça Eşya Taşıma FiyatıAsansörlü3.500 ₺
İstanbul İzmir Bekar Eşyası Taşıma FiyatıAsansörlü5.000 ₺
İstanbul İzmir Öğrenci Eşyası Taşıma FiyatıAsansörlü6.000 ₺
İstanbul İzmir 2+1 Ev Taşıma FiyatıAsansörsüz8.000 ₺
İstanbul İzmir 3+1 Ev Taşıma FiyatıAsansörsüz9.000 ₺
İstanbul İzmir 4+1 Ev Taşıma FiyatıAsansörsüz10.000 ₺

İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat Fiyatları Listesi

İstanbul İzmir Parça Eşya Taşımacılığı

İstanbul İzmir evden eve nakliyat hizmeti dışında parça eşya taşıma işlerinizide yapıyoruz. İstanbul İzmir arası güzergahta, Bursa, Balıkesir, Muğla olmak üzere İstanbul’dan ayrıca bu iller içinde evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz.

Bu istikametde taşınacak hemen her türlü yük için uygun araç filomuz mevcuttur. İstanbul İzmir arası çalışan nakliyat firmaları için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Tecrübemiz sayesinde taşınacak yük ve eşya cinsine göre planlamaızı yapıyoruz.

İstanbul İzmir Arası Sigortalı Nakliyat

İstanbul İzmir evden eve nakliyat sürecinde güvenlik amaçlı yol sigortası yapıyoruz. İstanbul İzmir sigortalı taşımacılık hizmetimiz sayesinde eşyalarınızı garanti altına alıyoruz. Eşya bedelinizi bize bildirmeniz halinde sigorta poliçenizi bu miktarda hazırlıyor ve teslim ediyoruz.

Sigorta kapsamı kapıdan kapıya geçerlidir. Doğal afetler,yolda olabilecek kazalar ve hırsızlık gibi olaylara karşı ev eşyalarınızı sigortalıyoruz.

İstanbul İzmir Arası Evden Eve Nakliyat Kaç Gün Sürer ?

İstanbul İzmir arası evden eve nakliyat süreci 48 ila 72 saat arasında değişebilir. Eşya miktarı ,hava ve yol şartlarına göre gecikmeler olabilir. Şehirler arası kamyonlarda takograf olduğundan günlük 9 saati geçmeyecek şekilde yol gidilebilmektedir.

Ancak işin aciliyetine göre çift şoför ile taşıma sürelerini kısaltabiliyoruz. Maliyetleri kurtarabilmek adına genelde 2 müşteri eşyası aynı araçda taşıyoruz.Özel taşıma isterseniz sadece sizin eşyanızı ekspres olarak taşıyabiliriz. Tabii bunun fiyatı diğerine göre daha yüksek olacaktır.

İstanbul İzmir Arası Nakliyat Nasıl Yapılır?

İstanbul İzmir arası evden eve nakliyat için boş dönüş aracı arayan müşterilerimiz mevcut. Bu Müşterilerimiz için İstanbul’dan İzmir’e boş evden eve nakliye kamyonu ayarlıyoruz. Çok geniş bir kamyon filomuz olduğundan bu bizim için oldukça kolay bir işlemdir. İzmir’e gide ve ya İzmir’den İstanbul’a gelen müşterilerimizin tarihlerini ayarlıyoruz. Bu Sayede Gidiş Dönüş aracı olarak evden eve taşımacılık hizmeti verebiliyoruz.

İzmir’den İstanbul’a Boş Dönen Evden Eve Kamyonları

İzmir İstanbul evden eve nakliyat, İzmir İstanbul arası çalışan nakliyeciler, İzmir İstanbul çalışan nakliyat firmları için en iyi seçenek firmamızdır. Firmamız sürekli ve düzenli olarak İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat seferleri düzenlemektedir.

Bölgeyi çok iyi tanıdığımızdan teslimatlar hızlı ve ve başarılı olmaktadır. Bölgede bulunan diğer nakliye firmaları ile sürekli istişare halinde bulunuyoruz. İzmir’de yüksek katlarda asansörlü taşımacılık yapacak alt yapımızda mevcuttur.

Sizlerde deneyimli bir İstanbul İzmir arası evden eve nakliyat firması arıyorsanız size hizmet vermekten mutluluk duyarız.

İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nedir ?

Firmamızın fiyat politikası için iletişim sayfamızdan bize ulaşıp size en uygun paketi seçebilirsiniz.

İstanbul İzmire Ofis Taşıma Nasıl Yapılır?

İstanbul’dan İzmir’e Ofis taşıma hizmeti için hemen arayınız.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ara