Kurumsal Ofis Taşıma

Asansörlü Ev Taşıma

Kurumsal Ofis Taşıma

Kurumsal Ofis Taşıma, kurumsal veya bireysel ofislerin taşınma süreçleri oldukça zor gelebilir size. Caferoğlu Nakliyat olarak taşıma işlemlerinizi, sizlere göre planlıyor ve uyguluyoruz. En iyi taşınma süreci için firmamız sizlere ilk aşamada plan ve bütçe belirlemektir. Bütçe dostu fiyat paketlerimiz ile sizlerin yegane nakliyat firması tercihi olmaktayız.

Kurumsal Ofis Taşımalarda kullanılan araç ve gereçlerimiz sizlere özel olarak üretilmektedir. İyi bir taşınma deneyimi için Caferoğlu Nakliyat olarak, sizlere daimi olarak hizmet vermekteyiz. Tecrübeli personel grubumuz, son model özel dizayn araçlarımız ile 7/24 kesintisiz olarak hizmet sağlamaktayız.

Ofisinizin veya iş yerinizin büyüklüğüne göre taşınma süreleri değişiklik göstermektedir. Dilerseniz taşıma öncesi firmamızı arayarak ücretsiz keşif için talep oluşturabilirsiniz. Ekspertiz ekibimiz adresinize ziyarette bulunarak eşyaları yerinde görür ve taşınma planlamanız sizlere sunar. Kabul etmeniz halinde Kurumsal Ofis Nakliye süreciniz başlamış olur.

caferoğlu nakliye
caferoğlu nakliye

Kurumsal Ofis Taşıma Firması

Kurumsal Nakliyat firması olarak taşınmanızı en iyi koşullarda sağlamaktayız. Sizlere Şehirler arası nakliyat imkanı da sunmaktayız. Şehirler arası ofis taşımalarını sigorta kapsamında dilediğiniz bölgelere taşıma yapmaktayız. Kurumsal Ofis Taşıma işlemi için firmamız Caferoğlu güvencesi ile eşyalarınızı olumsuz durumlara karşı sigortalamaktadır.

Sigortalama fiyatı eşyalarınıza göre 15.000 ile 70.000 ₺ arasında değişmektedir. Firmamız sizler için en iyi koşullarda hizmetlerine devam etmektedir. Ofis taşımacılığı hizmeti 8 – 10 personel grubu ile ortalama 8 saatte kadar hizmet süresiyle verilmektedir.

Diğer taşıma türlerine nazaran daha detaylıdır olan ofis taşımacılığı kurumsal firma ve şirketler için önemli bir konudur. Yeni ofis ve düzene hızlıca geçilip işlerin yürümesi açısından taşınma sürecinin iyi yönetilmesi gerekmektedir. Caferoğlu Nakliyat olarak sizin için en iyi taşınma sürecini hazırlıyor ve uyguluyoruz.

evden eve nakliyat istanbul

Kurumsal Ofis Taşıma Fiyatları

Kurumsal ofis taşıma fiyatları sabit olmamakla birlikte ofis eşyalarının mutlaka yerinde görülmesi gerekmektedir. En sağlıklı taşınma süreci ve işlem fiyatlandırması için firmamız sizlere ücretsiz destek olmaktadır. Caferoğlu Nakliyat profesyonel ekibi ve doğru iletişim politikası ile sizler için en iyi şekilde taşınma sürecini yönetmektedir.

Müşteri destek ekibimiz sizin için 7/24 hazırda bulunmaktadır. Fiyat teklifi almak için 444 4 706 numaralı çağrı servisimizi arayabilir veya whatsapp üzerinden video ya da resim paylaşarak anlık olarak fiyat teklifi alabilirsiniz. Randevu oluşturmak için GSM hattımızı kullanarak erken rezervasyon kampanyasından yararlanabilirsiniz.

Kurumsal ofis taşıma sürecinizi ekibimiz size özel olarak hazırlamaktadır. Taşınma planı yapıldığında sizler için en iyi yöntem neyse onu sağlamaktayız.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ara