Evden Eve Asansörlü Taşımacılık

Evden Eve Asansörlü Taşımacılık Gün geçtikçe taşınma işlerimiz daha zor hale gelmiş durumda inşaatlar eskiye nazaran çok katlı merdivenler çok dar , asansörler ise sadece site sakinleri taşıma kapasiteli olunca evden eve  taşınmak kulağa çok zor geliyor diyorsanız Caferoğlu Nakliyat ile tanışma zamanız geldi demektir.

Evden Eve Asansörlü Taşımacılık,
Taşımacılık Evden Eve ve ofisten ofise veya şirketten şirkete hizmetlerinde kaçıncı kat olur olsun, asansör olsun yada olmasın , en ağır yükler olsa dahil kullanıldığımız teknolojik vinçler ve asansörler ile evinizi şirketinizi işletmelerinizi aynı gün içinde ekip olarak gelip liste ve görsel olarak koli kutu özel kırılmaz ambalaj ise paketleyip taşıyoruz mimari olarak ikinci kurulum dahil teslim ediyor.

Evden Eve Asansörlü Taşımacılık Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S)

Asansörlü Taşımacılık Nedir?

Evinizden alınan eşyalar yeni eve güvenli bir şekilde transferi gerçekleştirdikten sonra bina içerisindeki asansör veya merdiven kullanılmadan dışarıdan asansör kurulur ve hızlı bir şekilde taşıma yapılır.Asansörlü Taşımacılığı Kimler Alabilir?

Asansörlü taşımacılık hizmeti yeni taşınacağınız evin 14 katı aşmaması gerekiyor. Eğer 14 katın altında ise merdivenle çıkarma ile uğraşmadan güvenli evden eve asansörlü taşımacılık hizmetini alabilir.

Ara