Erenköy Evden Eve Nakliyat

erenköy evden eve nakliyat

Erenköy Evden Eve Nakliyat

Erenköy Evden Eve Nakliyat Taşınmalar meşakkatlidir. Uzun saatler boyunca hatta günlerce süren paketleme işlemleri, mobilyaların sökülüp sarılması, koliler, paketler yorar insanı. Hem insanlar yorulur, hem eşyalar yıpranır nakliye sırasında. Boşuna dememişler, üç taşınma bir yangına bedel diye.

İşinin Uzmanı Bir Firma ile Çalışmaya Ne Dersiniz?

Taşınma ve nakliyat her ne kadar zorsa da işinde uzmanlaşmış kişilerle ve profesyonel bir firma ile çalışarak zararı ve yorgunluğu en aza indirmek mümkündür. Bu konuda Erenköy evden eve nakliyat olarak yanınızda olmaya ve işinizi kolaylaştırmaya talibiz.

Firmamızın şehirlerarası ya da şehir içi nakliyat hizmeti için yeterli donanımı vardır. Evden eve nakliyata uygun araçlarımız, alanında eğitim alarak uzmanlaşmış çalışanlarımız, mobilya ustalarımızla titizlikle hizmet veriyoruz.

Hangi Hizmetleri Veriyoruz?

  • Nakliyeye dair yapılan anlaşmaya uygun şekilde her türlü paketleme, taşıma ve yerleştirme işlemleri firmamız tarafından yapılır.
  • Mobilyaların demontajı ustalarımız tarafından yapılarak korunaklı şekilde nakliyesi sağlanır. Nakledilen evde gösterilen yerde montajı yapılarak teslim edilir.
  • Beyaz eşyalar özelliklerine uygun olarak yerinden alınır ve yeni evinizde göstereceğiniz yere yerleştirilir, gereği halinde kurulumu yapılır.
  • Eşyaların paketlenmesi müşterilerimiz tarafından yapılmışsa paketler alınır ve özenle yeni eve taşınarak istenilen odaya bırakılır. Paketleme firmamız tarafından yapılacaksa büyük küçük her eşya özenle paketlenir ve yeni eve aynı şekilde bırakılır. Eğitim ve tecrübe sahibi çalışanlarımız eşyaların her birini en uygun malzemelerle ve en doğru şekilde paketler ve açar.

Erenköy Evden Eve Nakliyat Araçlarımızın Özellikleri

Nakliye araçlarımız son teknolojiler ile donatılmış olup işimizin gerektirdiği ekipmanlara sahiptir. Eşyaların yüksek katlardan indirilmesi ve yüksek katlara çıkartılması için asansör sistemleri mevcuttur.

Nakledilecek eşyaların çokluğuna ve gidilecek mesafeye göre uygun büyüklükteki araçlar işe tahsis edilir. TIR, kamyon, büyük kamyon gibi alternatifler içinden seçim yapılır. Paketlenen eşyaların nakliye sırasında zarar görmemesi için en doğru şekilde ve uygun sırayla yerleştirmesi yapılacaktır. Profesyonel ekiplerimiz bu konuda da en iyi hizmeti sunmaktadır.

Zaman Mefhumu

Erenköy Evden Eve Nakliyat Zaman kıymetlidir. Bu nedenle işin teslim tarihi nakliyesi yapılacak eşyanın miktarı ve taşınacak mesafe gibi etkenler dikkate alınarak baştan hesaplanır. Olağan şartlarda belirlenen zamanda nakliye işlemleri tamamlanarak teslim yapılır.

Sigorta İşlemleri

Şehirlerarası nakliyelerde eşyalar firmamız tarafından sigortalanır. Yolda meydana gelebilecek her türlü zarar sigorta şirketince ödenir. Daha fazla bilgi için instagram sayfamızı ziyaret edin

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ara