Maslak Ofis Taşıma Hizmeti

maslak ofis taşıma

Maslak Ofis Taşıma Hizmeti

Maslak Ofis Taşıma Hizmeti Büyük kuruluşlar ve küçük ölçekli şirketler konusunda popülasyonu hayli yüksek olan bölgelerden biri olan Maslak ofis taşıma konusunda da en çok rağbetin oluştuğu bölgelerden bir tanesidir. Bu ilçedeki şehir hayatı tamamen iş odaklı olduğundan, dört bir yandaki gökdelenler ve iş merkezleri bölgenin temel havasını oluşturmakta.

Maslak Ofis Taşıma Durum böyle olunca, iş yerlerinin bu bölgede daha iyi konumlar arayıp oraya taşınmak istemeleri ya da markaların başka bölgeden bu iş dünyasının yoğun şekilde döndüğü bölgeye ofis olarak yerleşmek istemeleri ofis taşıma konusunda profesyonel desteğe ihtiyaç duymaları durumunu ortaya çıkartmıştır.

Caferoğlu Nakliyat, bu bölgedeki her türlü maslak ofis taşıma nakliyat işlerinde müşterilerine en iyi hizmeti sunarak standardın üzerinde bir memnuniyet garantisi de vermektedir. Hem taşıma işlemlerini yapacak ekibin uzmanlığı, hem de verilen hizmetin kalitesi ile işin zorluk kısmı ortadan kaldırılarak her boyuttaki eşya hiçbir zorluk yaşanmadan yeni ofislerine gönderilmektedirler.

Maslak Ofis Taşıma Hizmeti Süreçleri Nasıl Gerçekleştirilmektedir?

Maslak Ofis taşıma durumu söz konusu olduğunda, öncelikle ofis içerisindeki malzemelerin taşıma ekibi tarafından keşfedilmesi gerekmektedir. Bunun nedeni, eşyaların hangi yöntemlerle ne şekilde hasarsız olarak taşınabileceğinin belirlenmesi ve ardından eşyaların boyutlarına göre ne şekilde bir paketleme sisteminin oluşturulması gerektiğinin tespit edilmesidir.

Bu önceliklerin farkında olan Caferoğlu Nakliyat’ın profesyonel ekibi, ofis taşıma koşulları arasından ilk aşama olan bu taşınacak envanterin belirlenmesi için söz konusu ofise gelip bir keşif yapmaktadır. Eşyaların nasıl kolileneceği, nasıl sarılıp paket haline getirileceği, araç içinde nasıl istifleneceği belirlenerek hizmeti alan tarafla da bu bilgiler paylaşılır. Ardından ofisin düzeni hiç bozulmadan son bir fotoğraf çekilip kolileme işlemlerine başlanır.

Maslak Ofis Taşıma Büyük eşyalar demonte edilerek paketlenir, değerli eşyalar hem paket haline getirilip hem koli içine koyulabilir, büyüklü küçüklü her türlü eşya istiflenerek ekip tarafından zarar verilmeden Maslak’taki ofis binasının yapısı neyse ona göre taşınmaya başlanır. Araçta da hiçbir eşya zarar görmeyecek şekilde yerleştirme işlemi yapıldıktan sonra yeni ofise doğru yola çıkılır. Varılan adreste de aynı özveri ve dikkat gösterildikten sonra eşyalar bir önceki ofiste taşınmadan önceki hal ne ise o hale getirilerek kullanıma hazır halde bırakılır. İnstagram hesabımızı takip edebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ara