Ev Taşıma Fiyatları

ev taşıma fiyatları

Ev Taşıma Fiyatları

Ev taşıma fiyatları, birçok faktör doğrultusunda değişiklik göstermektedir. Sizlere her zaman uygun fiyat garantisi sunmakta olan firmamız, birçok faktör ve etken doğrultusunda net fiyatlar belirlemektedir. Ev taşıma fiyatları genel olarak aşağıdaki faktörler doğrultusunda belirlenir;

 • Ev içerisindeki eşya miktarı,
 • Eşyalar için ambalajlama ve paketleme hizmetleri,
 • Tercih edilecek araç büyüklüğü,
 • İki ev arasındaki mesafe
 • Nakliye hizmetinin şehirler arası ya da şehir içi olması,
 • Nakliyenin yapılacağı tarih,

Yukarıdaki faktörler, genel olarak nakliye hizmetlerimizin fiyatlarının belirlenmesine yardımcı olmaktadır. İhtiyaçlarınız doğrultusunda belirlenecek olan net ev taşıma fiyatları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek fiyatları öğrenebilir, hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Ev Taşıma Hizmeti

Sizlere birçok nakliye hizmeti vermekte olan firmamız, her koşulda bütçenizi düşünmeye devam etmektedir. Ev taşıma hizmetinde de bu anlayış geçerli olmaktadır. Uygun fiyatlı ev taşıma hizmeti için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Ev taşıma fiyatları genel olarak uygun olan firmamız, tüm eşyalarınızın yeni adreslerine tamamen güvenilir bir şekilde ulaşmasına imkan sağlamaktadır. Sizlere sunmakta olduğumuz hizmet süreçlerinizde eşyalarınızın her biri firmamız güvencesi altındadır. Bu sayede eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmemekte ve taşınma işlemleriniz sorunsuz bir şekilde tamamlanmaktadır.

ev taşıma fiyatları

Evden Eve Nakliyat Hizmeti Nasıl Gerçekleştirilir?

Öncelik olarak firmamız tarafından sizlere birçok nakliye hizmeti sunulmaktadır. Bu hizmet seçenekleri sadece araç hizmeti ve tamamen ev taşıma olarak şekillenir. Sunduğumuz bu hizmetlerden tercih ettikleriniz doğrultusunda evden eve nakliyat işlemleri gerçekleştirir.

Ev taşıma fiyatları da bu noktada seçeceğiniz hizmet ile belirlenmektedir. Sadece araç hizmetinden faydalanacak olan müşterilerimiz daha uygun fiyatlarla hizmet alabilirken, evden eve nakliyat işlemlerinde fiyatlar biraz daha artabilir. Evden eve nakliyat hizmetlerimiz genel olarak aşağıdaki şekilde ilerler;

 1. Öncelik olarak hizmet talebi oluşturmanız ve bizlere adres iletmeniz gerekir,
 2. Bu işlemin ardından firmamız bünyesinde bulunan nakliyat ekiplerimiz belirttiğiniz gün ve saat dilimleri içerisinde adresinize gelir,
 3. Öncelik olarak gerekli demontaj işlemleri yapılır,
 4. Sonrasında ambalajlama ve paketleme işlemi gerçekleştirilir, bu aşamada eşyalar taşınmaya hazır hale getirilir.
 5. Ardından personellerimiz eşyalarınızı nakliye araçlarımıza yükler,
 6. Nakliye araçlarına yüklenen eşyalar yeni adresinize ulaştırılır,
 7. Eşyalar yeni eve taşınır
 8. Son olarak ise yerleştirme ve montajlama işlemleri yapılır

Yukarıdaki 8 adım doğrultusunda taşınma ihtiyaçlarınız firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Profesyonel Ekip ve Kaliteli Nakliye Hizmeti

Caferoğlu Nakliye, sizlere her zaman kaliteli hizmet vermeye özen göstermektedir. Ev taşıma fiyatları uygun olan firmamız, tamamen profesyonel ve uzman kadroyla çalışmaktadır. Bu sayede sizleri memnun etmeye odaklanan firmamız, uygun fiyatlar sayesinde bütçenizi de yormamayı amaçlamaktadır.

Alanında uzman olan ekibimiz sayesinde tüm eşyalarınız yeni evinize kısa süre içerisinde taşınmaktadır. Hızlı bir nakliye süreci sayesinde aynı gün içerisinde yeni evinize taşınmanız mümkündür. Ayrıca uzman kadromuz, nakliye sürecinde herhangi bir sorunla karşılaşmanızı da engellemektedir. Sizlere her zaman destek sağlayacak olan ekibimiz ile dilediğiniz her yere kolaylıkla taşınabilirsiniz.

Şehirler Arası Ev Taşıma Fiyatları

Evden eve nakliye hizmeti, birbirinden iki şekilde ayrılır. Bunlar; şehirler arası ev taşıma ve şehir içi ev taşıma hizmetleridir. Şehirler arası nakliyat hizmetimizde ev taşıma fiyatları diğer hizmetlere göre daha yüksektir. Bunun sebebi eski ve yeni adres arasındaki mesafenin fazla olmasıdır. Ancak firmamız şehirler arası ev taşıma hizmetinde de sektöre göre uygun fiyatlarla hizmet vermektedir.

Uygun fiyatlar, kaliteli taşımacılık ve uzman kadro için Caferoğlu Nakliye’yi tercih edebilir siz de birçok hizmetten kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Tüm hizmetlerimizde uygun fiyat garantisi sizlere sunulmakta ve bu doğrultuda hizmet sağlanmaktadır.

Şehir İçi Ev Taşıma Hizmeti

Şehir içi ev taşıma hizmetimiz, şehirler arası taşıma hizmetlerine göre daha uygun fiyatlıdır. Ayrıca şehir içi nakliye hizmetleri, aynı gün içerisinde gerçekleşmektedir. Dilediğiniz her gün ve her saat nakliye hizmetlerimizden faydalanabilmeniz ve yeni adreslerinize taşınabilmeniz mümkündür.

Sizlere sunmakta olduğumuz sigorta ve diğer imkanlar sayesinde daha güvenli bir taşınma sürecinden geçebilirsiniz. Zaman kaybı yaşatmayan, eşyalarınızı zarara uğratmayan, güler yüzlü ve kaliteli hizmet için Caferoğlu Nakliyat’ı tercih edebilirsiniz. Hizmetlerimizden faydalanmak için web sitemiz ve iletişim numaralarımız üzerinden bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ara