Nakliye

nakliye

Nakliye

Nakliye hizmeti, her bireyin zaman zaman ihtiyaç duyacağı hizmetlerden biridir. Bu hizmet eşyaların, evlerin ve ofislerin kısa süre içerisinde yeni adreslerine taşınmasına olanak sağlamaktadır. Ayrıca nakliyat hizmeti, taşıma sırasında eşyaların zarar görmesini de engellemektedir. Bu sebeple eşyaların taşınması için nakliye hizmetinden faydalanmanın sizlere birçok avantajı bulunmaktadır.

Caferoğlu nakliyat, sizlere birçok eşyanın taşınması için hizmet vermektedir. Sadece eşya bazında değil ev ve ofis bazlarında taşıma işlemi de firmamız tarafından yapılmaktadır. Firmamızı tercih ederek faydalanabileceğiniz nakliye hizmetlerimiz genel olarak şu şekildedir;

 • Evden eve nakliyat
 • Ofis taşımacılığı
 • Diğer eşya nakliyesi
 • Depolama hizmeti

İhtiyaçlarınız doğrultusunda yukarıdaki hizmetlerden herhangi birini tercih edebilir ve kısa süre içerisinde taşınabilirsiniz.

Nakliye Firmaları

Günümüzde hizmet vermekte olan birçok nakliye firması bulunmaktadır. Nakliyat firmaları, eşyalarınızın eski adreslerden alınıp yeni adreslerine teslim edilmesine olanak sağlar. Ancak eşyaların zarar görmemesi ve taşınma işleminin hızlı bir şekilde ilerlemesi adına güvenilir nakliyat firması tercih etmeniz gerekebilir. Bu noktada Caferoğlu Nakliyat’ı tercih edebilirsiniz.

Uzun süredir sektörde hizmet vermekte olan Caferoğlu Nakliyat, verdiği hizmetlerin kalitesiyle müşterilerinin güvenini kazanmayı başarmış bir firmadır. Evden eve Nakliyat öncesinde ve sonrasında aldığı güvenlik önlemleriyle müşterilerini memnun etmektedir. Siz de firmamızı tercih ederek içiniz rahat bir şekilde eşyalarınızın taşınmasına sağlayabilirsiniz.

Nakliye Fiyatları

Firmamız tarafından sizlere sunulmakta olan nakliyat hizmetinin fiyatları birçok faktör doğrultusunda değişiklik göstermektedir. Bu faktörler genel olarak şu şekildedir;

 • İki adres arasındaki mesafe,
 • Taşınacak olan eşya miktarı ve boyutları,
 • Tercih edilecek olan nakliye aracı,
 • Sigorta seçenekleri,
 • Ambalajlama ve paketleme işlemlerinin tercihi,
 • Montaj ve demontaj hizmetlerinden faydalanma,

Yukarıdaki faktörler doğrultusunda nakliyat fiyatları değişiklik göstermektedir. Ancak firmamız her koşulda sizlere uygun fiyat garantisi altında hizmet sunmaktadır. Bu sayede oldukça uygun fiyatlar karşılığında kolay bir şekilde istediğiniz yere taşınabilmeniz mümkündür.

nakliye
nakliye

Aynı Gün Nakliye Hizmeti

Evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı yada eşya nakliyesinin aynı gün gerçekleşmesi, taşınma sırasında zaman kaybı yaşamamanız adına önem taşımaktadır. Firmamız tarafından sizlere sunulmakta olan aynı gün nakliye hizmeti, kısa süre içerisinde ve hiç zaman kaybetmeden eşyaların yeni adreslerine ulaştırılmasına olanak sağlar.

Caferoğlu Nakliyat, ihtiyaç duyduğunuz her türlü hizmeti bünyesinde bulundurmaktadır. Evden eve nakliyat hizmeti başta olmak üzere ofis taşımacılığı ve diğer tüm hizmetlerimiz için de aynı gün nakliye imkanı bulunmaktadır.

Nakliye Hizmetinin Avantajları

Yeni bir eve ya da yeni bir ofis taşınmak için eşyaların nakliye edilmesi gerekir. Ev hanesinin ya da çalışanların bununla uğraşması oldukça zorken aynı zamanda zaman kaybına da sebep olabilmektedir. Bu nedenler doğrultusunda nakliye hizmetlerinin tercih edilmesi gerekir. Firmamız tarafından sizlere sunulmakta olan nakliye hizmeti, birçok avantajı da beraberinde getirir. Bu avantajlar genel olarak şu şekildedir;

 • Eşyaların zarar görmesi engellenir,
 • Nakliye ve taşınma işlemleri kısa süre içerisinde gerçekleşir,
 • Yeni adreslerde yaşamaya başlamak daha kolay bir hale gelir,
 • Zaman kaybetmeniz büyük oranda engellenir,
 • Hiçbir detay ile uğraşmanıza gerek kalmaz,

Bu avantajlardan ve daha fazlasından faydalanmak için nakliye hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Sizlere destek sağlamakta olan firmamız, kısa süre içerisinde tüm taşınma işlemlerinin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesine olanak sağlar.

Caferoğlu Nakliyat Hizmetlerinden Nasıl Faydalanırım?

Caferoğlu Nakliyat kalitesiyle sizlere sunulmakta olan hizmetlerden faydalanmak için yapmanız gereken tek şey firmamızla iletişim sağlamaktır. Bize ulaşmak ve hizmetlerimizden faydalanmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz;

 1. Web sitemizden ya da iletişim numaralarında bize ulaşın,
 2. Ardından hangi nakliye hizmetinden faydalanmak istediğinizi bizlere iletin,
 3. Nakliye yapılacak günü ve saat hakkında tarafımızı bilgilendirin,
 4. Nakliye yapılacak iki adres hakkında bizleri bilgilendirin

Yukarıdaki adımları uygulayarak nakliyat hizmetimizden faydalanmak için talep oluşturabilirsiniz. Oluşturacağınız talebin ardından firmamız bünyesinde bulunan personellerimiz, dilediğiniz gün ve saatte adresinize ulaşmaktadır. Bu sayede tüm işlemler zaman kaybı yaşanmadan gerçekleştirilmektedir. Aynı gün içerisinde paketleme, yükleme ve diğer eve kurma işlemleri personellerimiz tarafından kesintisiz bir şekilde yapılmaktadır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ara