istanbul evden eve taşıma
Eşya Depolama ile İlgili Bilinmesi Gerekenler

Taşınma, eşyaları bir yerde muhafaza etme gibi durumlarda eşya depolama hizmetine ne kadar acil ihtiyaç duyulduğunu hepimiz biliyoruz. Ani gelişen ve zorunda olduğumuz mevki değiştirme durumlarımız, boşaltılması gereken alanlarda olan değerli eşyalarımızın belirli bir süre muhafaza edilme durumu bu alanda hizmet veren firma arayışına ivedilikle geçmemize sebep olmakta.

Nakliye işlemi yapan, bu alanın farklı kollarında da hizmet veren markaların sunmuş olduğu eşya depolama hizmeti; ister depolama hizmeti temin etmek isteyen müşterilerin uygun gördükleri şahsi depolarında ya da farklı şahsi alanlarında, veyahut hizmeti sağlayan firmanın kendine ait olan depolama bölümlerinde rahatlıkla gerçekleştirilebilir. Böylece, anlaşılan süre zarfında eşyalarınızın türü ve boyutuna göre seçilen alanda düzenli bir şekilde muhafaza edilmesi sağlanır.

Türden bahsettiğimiz kısım, depolanacak eşyaların materyalidir. Bazıları nemden, sıcaktan, soğuktan vb. koşullardan etkilenecek materyale sahip olacağından saklanma koşullarında özen gösterilmesi gereken durumlar bulunabilir. Bu nedenle, eğer şahsi olarak depolamaya uygun bir alanınız yoksa anlaşmalı olacağınız nakliyat firmasının uygun depolama seçeneklerine sahip olup olmadığına dikkat etmelisiniz.

Eşya Depolama Süreci Nasıl Gelişir?

İlk olarak, anlaşmış olduğunuz firma ile depolama hizmetine sokmak istediğiniz eşyalarınızı inceleme için görüşülür. Firmanın eşyalar hakkında bir ön görüsü oluştuğunda size depolamanın hangi alanda yapılacağı, depolamada kullanılacak materyaller ve depolama süreci hakkında bilgi verir. Onay verdiğiniz takdirde depolama süreçleri kısmında ilk adım atılarak eşyalarınız saklanacakları koşullara uygun paketlenmeye başlanır.

Ardından taşınacakları yere götürülmek üzere nakliyat aracına düzgün bir şekilde taşınarak eşyaların en ufak zarar görmeden hedef noktaya ulaştırılması sürecine geçilir. Bu süreç aynı şehir içerisinde yapılacaksa daha kısa sürede, şehirden şehire depolama yapılacaksa taşıma süresi belirli bir vakit alacağından daha uzun sürelerde yapılır.

Taşıma işlemi bittikten sonra, sıra eşyaların depoya düzgün bir istifle yerleştirilmesindedir. Bu noktada iş tamamen anlaştığınız firmanın çalışan ekibinin profesyonelliğine bağlıdır. Önceden çıkartılan depolama düzenine ve envanter bilgilerine göre dikkatli bir şekilde alana boyutlarına göre yerleştirilen eşyalar, anlaştığınız süreç boyunca artık depoda bekletilecektir ya da sizin kendiniz için ayarladığınız alanda eşyalarınız güvende olacaktır.

Anlatmış olduğumuz genel depolama süreçleri için Caferoğlu Nakliyat, sizlerin güvenini kazanacak ve almış olduğunuz hizmetten kesinlikle memnun kalacağınız bir nakliye firması olarak her türlü depolama, taşınma vb. işlemleriniz için bir telefon kadar yakınınızdadır.

Eşya Depolama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S)

Eşya Depolama Nedir?

Eşya Depolama hizmeti var olan eşyalarınızı güvenli depolarda muhafaza edip saklanmasıdır. Evinizi veya ofisinizi bir yere taşımadan önce fazlalık eşyalarınızı depolama hizmetine verebilirsiniz.

Eşya Depolamanın Ne Gibi Yararı Var?

Eşya depolama hizmetinin ev veya ofis sahiplerine alandan tasarruf etme artısı oluyor. Ofisinde veya evinde eşyasını koyacak alan bulamıyorsa depolama hizmeti alabilir.

RSS
Follow by Email
Facebook
Twitter
CAFEROĞLU NAKLİYAT

Müşterisini tüm değerlerinin merkezine yerleştiren; Caferoğlu’nun köklü geçmişine ve asırlık tecrübesine duyulan güvene sahip çıkan, başarı odaklı, takım çalışması ve sürekli gelişime önem veren, cazibe merkezi ve inovatif bir kuruluş olmaya değer veriyoruz.

TAŞIMACILIK

Firmamız taşımacılık alanları arasında nakliyat - İstanbul nakliyat - İstanbul evden eve nakliyat ve şehirlerarası nakliye alanlarında faaliyet göstermektedir. Merkez üssümüz İstanbul olduğu için istanbul'dan istanbul veya istanbul'dan diğer şehirlere şehirlerarası nakliyat hizmeti sunuyoruz.

ÜCRETSİZ EXPERTİZ

Nakliyat vb. planlama gerektirecek hizmetler için firmamızdan ücretsiz expertiz hizmeti talep edebilirsiniz. Exper size en doğru planlama ile taşımanızı en açık şekilde sunacaktır.

444 4 706 çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.
Müşteri temzilcilerimiz ile yapacağınız görüşmeler kalite standartları gereği kayıt edilmektedir.