Nakliyat Hizmeti
WEB SITEMIZ YENİLENDİ

Ataşehir Evden Eve Taşımacılık bölgenin en bilinen ve güvenilir müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firması olarak öneri ve aldığımız geri bildirimleriniz bizi doğrudan başarıya sevk ediyor. Evden eve taşımacılık hizmetinde en önem verdiğimiz konu taşımacılık öncesi her sevkiyatın senaryosunu hazırlıyor olmamızdır. Zira sizden aldığımız sevkiyat talebinizin ardından öncelikle adresinizde sizleri ziyaret ediyor ücretsiz evden eve taşımacılık expretiz raporunuzu hazırlıyor, eşya miktarınıza uygun aracımızı hazırlıyor eşyalarınız gerektirdiği ambalaj ve koli kutu özel sevkiyat taşımacılık aparatları köpüklü ve havalı ambalaj sargıları ile geliyoruz tüm eşyalarınızı hazırlıyor donanımlı araçlarımıza yüklüyor ve sigorta işlemlerinizi hazırlıyor ve yola çıkıyoruz.Tüm sevkiyatı olası risk ve kazalara karşın sigortalıyoruz.Caferoğlu Nakliyat olarak müşteri odaklı çalışmamızdaki temel hedef eşya yükleyip eşya indirmek değil.Eşlarınızı evinizden alıp bir sonraki evenize kurulu düzen ve dizayn ve gerekli kurulum tasarımından sonra teslim ediyoruz.Caferoğlu Nakliyat bizimle tanışmak için bizi ister tıklayarak mesaj bırakın yada bizi arayın. 


0216 469 39 65 | CAFEROĞLU NAKLİYAT | ATAŞEHİR EVDEN EVE NAKLİYAT#evden eve taşıma ataşehir #evden eve taşıma ataşehir #güven evden eve nakliyat ataşehir#evden eve nakliyat nakliye ataşehir #evden eve nakliyat şirketleri ataşehir #budak evden eve nakliyat ataşehir#ataşehir evden eve nakliyat firmaları #ataşehir evden eve nakliyat temiz nakliyat #ataşehir evden eve nakliyat ataşehir/istanbul#batı ataşehir evden eve nakliyat #evden eve nakliye firmaları ataşehir #evden eve nakliyat istanbul ataşehir #ataşehir evden eve nakliyat temiz nakliye

RSS
Follow by Email
Facebook
Twitter
CAFEROĞLU NAKLİYAT

Müşterisini tüm değerlerinin merkezine yerleştiren; Caferoğlu’nun köklü geçmişine ve asırlık tecrübesine duyulan güvene sahip çıkan, başarı odaklı, takım çalışması ve sürekli gelişime önem veren, cazibe merkezi ve inovatif bir kuruluş olmaya değer veriyoruz.

TAŞIMACILIK

Firmamız taşımacılık alanları arasında nakliyat - İstanbul nakliyat - İstanbul evden eve nakliyat ve şehirlerarası nakliye alanlarında faaliyet göstermektedir. Merkez üssümüz İstanbul olduğu için istanbul'dan istanbul veya istanbul'dan diğer şehirlere şehirlerarası nakliyat hizmeti sunuyoruz.

ÜCRETSİZ EXPERTİZ

Nakliyat vb. planlama gerektirecek hizmetler için firmamızdan ücretsiz expertiz hizmeti talep edebilirsiniz. Exper size en doğru planlama ile taşımanızı en açık şekilde sunacaktır.

444 4 706 çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.
Müşteri temzilcilerimiz ile yapacağınız görüşmeler kalite standartları gereği kayıt edilmektedir.