Caferoğu Nakliyat
Şişli Ofis Taşıma

Ofis taşımak oldukça zor ve titizlikle yapılması gereken bir iştir. Onlarca bilgisayar, masa, sandalye taşıma sürecince yıpranabilir. Bunun olmaması için Şişli ofis taşıma size en iyi ofis taşımacılığını veriyoruz. Ofis malzemelerini nakletme konusundaki deneyimimiz ile uzman ekibimizi birleştirdik. Bu sayede ofis taşımak artık oldukça basit bir iş haline geldi.

Ofis Nasıl Taşınır?

Ofisler içlerinde oldukça fazla malzeme bulunduran alanlardır. Bu sebepten dolayı taşımaları özel bir ekip gerektirir. Sabırla ve titizlikle eşyaların toplanıp başka bir ofise nakledilmesi gerekir.

Bu sürecin işleyişi şu şekildedir;

  1. Ofis taşınmaya karar verilir
  2. Gözlem ekibi doğru malzemeler için önceden ofise ulaşır
  3. Gerekli gözlemler doğrultusunda malzemeler hazırlanır
  4. Nakliye aracı eşya miktarına bağlı seçilir
  5. Eşyalar düzgün bir şekilde araca yüklenir
  6. Nakliye işi gerçekleştirilir

Bu sayede ofis taşımak oldukça basittir. Şişli ofis taşıma ile 7/24 hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Ofis malzemeleri oldukça önemli malzemelerdir. Çoğu kırılabilir yapıda bulunur. Bu nedenle taşırken zarar görmemesi birinci amaçtır. Bunun için işini en iyi şekilde yapan ekibimiz ile çalışmaktayız. Nereden taşınacaksa taşınsın doğru yolu her zaman vardır.

Ofis Taşımanın Zorlukları

Birçok materyali içerisinde barındırdığı için ofis taşımak baştan sona zorlu bir süreçtir. Bu sürecin en zorlu kısımlarından biri eşyaların paketlenmesidir. Bu paketlenmenin doğru ve kaliteli yapılması çok büyük bir önem taşır. Bunun nedeni taşırken oluşabilecek zararın engellenmesidir. Paketleme işleminin sağlıklı işlemesi için Şişli ofis taşıma taşınacak ofise önceden bir gözlemci yollar.

Bu sayede ürünler için yeterli ve gerekli paketleme seçenekleri oluşturulur. Paketleme seçenekleri oluşturulduktan sonra paketleme kısmına geçilir. Her eşya için ayrı paketleme yapılır. Bunun sebebi eşyaların özellikle ebat olarak birbirinden farklı olmasıdır. Her eşyaya aynı paketleme yapılamaz. Paketlenen eşyalar nakliye aracına özenle taşınır. Nakliye aracının imkanları ofise göre seçilir. Ofisin hangi katta bulunduğu, eşya sayısı gibi değişkenlere bağlı araç değişimi olur. Bir diğer önemli kısım ise yeni ofise eşyaları yerleştirmektir. Onlarca malzemenin zarar görmeden yer değiştirmesi tecrübe gerektiren bir iştir.

Güvenle Eşya Taşıma

Eşyalarınız her zaman için öncelikle güvenle taşınır. Ofis malzemeleri çoğu zaman değerli oldukları için taşımaları normal eşyalara göre önemlidir. Onlarca değerli malzemeyi taşımak için titizlikle çalışan bir ekip gerekir. Bu ekip sayesinde ofis malzemelerinize ufakta olsa zarar gelmez. Her türlü isteğinizde 7/24 hizmetinizde ofis taşıyabiliriz.

RSS
Follow by Email
Facebook
Twitter
CAFEROĞLU NAKLİYAT

Müşterisini tüm değerlerinin merkezine yerleştiren; Caferoğlu’nun köklü geçmişine ve asırlık tecrübesine duyulan güvene sahip çıkan, başarı odaklı, takım çalışması ve sürekli gelişime önem veren, cazibe merkezi ve inovatif bir kuruluş olmaya değer veriyoruz.

TAŞIMACILIK

Firmamız taşımacılık alanları arasında nakliyat - İstanbul nakliyat - İstanbul evden eve nakliyat ve şehirlerarası nakliye alanlarında faaliyet göstermektedir. Merkez üssümüz İstanbul olduğu için istanbul'dan istanbul veya istanbul'dan diğer şehirlere şehirlerarası nakliyat hizmeti sunuyoruz.

ÜCRETSİZ EXPERTİZ

Nakliyat vb. planlama gerektirecek hizmetler için firmamızdan ücretsiz expertiz hizmeti talep edebilirsiniz. Exper size en doğru planlama ile taşımanızı en açık şekilde sunacaktır.

444 4 706 çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.
Müşteri temzilcilerimiz ile yapacağınız görüşmeler kalite standartları gereği kayıt edilmektedir.