nakliyat hizmeti almak
Şehirler Arası Nakliyat İçin En Doğru Adres!

Firmamız siz değerli müşterilerimiz için, hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır. Evimiz, ofisimiz ve farklı yerlerde hizmet sunarak işimizin en iyisini sizler için sunmaya çalışıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin bizi tercih etme durumunda sizin bizden isteğiniz doğrultusunda kısa zaman içerisinde personellerimiz bulunduğunuz ikametgaha doğru gelerek sizler için en titiz çalışma şeklini ortaya koymaktadır. Şehirler arası nakliyat birçok insan için zulüm olarak görünse de biz sizleri bu zamanda yalnız bırakmıyor ve üzerinizde yüzü hafifletiyoruz.

Evinizden taşınacak olan eşyalarınızın çalışma planı yapıldıktan sonra, kaç kişilik ekip ile çalışma yapılacağı da belirlenmiş olmaktadır. Taşınacak olan eşyalarınızın en iyi paketlemesini siz yaptıktan sonra zarar vermemek de bizim işimiz. Elimizden gelenin en iyisini yaparak eşyalarınızın zarar görmemesini sağlıyoruz.

Firmamızda çalışan ekip arkadaşlarımız her türlü imkanları değerlendirerek profesyonel bir şekilde hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Şehirler arası evden eve nakliyat işleminde seçim yapacağınız firmanın size sunacağı imkanlar ve güven doğrultusunda, üzerimize düşen sorumluluk bilinci ile sizlerin yüzünüzü güldürüyoruz.

Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

Bu sektörde hizmet vermekte olan birçok firma bulunmaktadır. Rekabet çok olduğundan dolayı adeta bir yarış içinde gece gündüz durmadan çalışıyoruz. Lider bir firma olabilmek adına, müşterilerimizin yüzünü güldürebilmek adına daima çalışıyoruz! Türkiye’nin dört bir tarafına ulaşım sağlayan firmamız her il ve ilçeye nakliyat işlemi gerçekleştirebilmektedir.

Bir diğer merak edilen konu ise, bu taşıma işlemlerinin fiyatlarıdır. Sabit bir fiyat olmamakla birlikte şehirler arası evden eve nakliyat fiyatları sizin taşınacağınız yere göre, eşyalarınıza göre, çalışacak olan ekip arkadaşlarımızın sayısına göre ve paketlenme sürecine de destek olunduysa, bunların hepsi göz önünde bulundurularak net bir fiyat biçilir. Sonrasında ise hazırlanmış olan planımız doğrultusunda hareket edilmeye başlanmış olunur. Ne olursa olsun bizim her zaman önceliğimiz sizsiniz!

RSS
Follow by Email
Facebook
Twitter
CAFEROĞLU NAKLİYAT

Müşterisini tüm değerlerinin merkezine yerleştiren; Caferoğlu’nun köklü geçmişine ve asırlık tecrübesine duyulan güvene sahip çıkan, başarı odaklı, takım çalışması ve sürekli gelişime önem veren, cazibe merkezi ve inovatif bir kuruluş olmaya değer veriyoruz.

TAŞIMACILIK

Firmamız taşımacılık alanları arasında nakliyat - İstanbul nakliyat - İstanbul evden eve nakliyat ve şehirlerarası nakliye alanlarında faaliyet göstermektedir. Merkez üssümüz İstanbul olduğu için istanbul'dan istanbul veya istanbul'dan diğer şehirlere şehirlerarası nakliyat hizmeti sunuyoruz.

ÜCRETSİZ EXPERTİZ

Nakliyat vb. planlama gerektirecek hizmetler için firmamızdan ücretsiz expertiz hizmeti talep edebilirsiniz. Exper size en doğru planlama ile taşımanızı en açık şekilde sunacaktır.

444 4 706 çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.
Müşteri temzilcilerimiz ile yapacağınız görüşmeler kalite standartları gereği kayıt edilmektedir.