ŞEHIRLER ARASI NAKLIYAT

Şehirler arası nakliyat ihtiyacınızda, kara taşımacılığında en güvenilir firmalardan olan Caferoğlu Lojistik firması olarak hem yurtdışı hem de şehirler arası sevkiyatlarınızı en kısa sürede ve itina ile taşımanın gururunu yaşıyoruz.

Karayolu taşımacılığı, ürünlerin istenilen yere istenilen zamanda güvenle, hızlıca ve sağlam bir şekilde ulaştırılmasına olanak sağlayan bir ulaştırma sistemidir. Başlangıç ve varış noktaları arasında aktarmaya ihtiyaç duymadan taşımaya olanak sağlaması sebebiyle diğer taşıma türleriyle kıyaslandığında; süratli olması, özellikle kısa mesafeli yapılacak taşımalarda diğer alternatif taşıma sistemlerine oranla daha ucuz olması gibi bazı avantajlara sahip taşıma metodudur.

Bu metot genellikle şehir içi ve şehirler arası yapılacak olan taşıma işlerinde tek başvurulan yöntemdir. Özellikle ev ya da ofis olarak başka bir şehre taşınıldığında, bir firmanın ürünlerini başka şehirdeki alanda depolaması ihtiyacı doğduğunda ya da direkt olarak firmanın başka bir şehre taşınması ihtiyacında profesyonel ve başarılı bir şehirden şehire nakliye firması aranmaktadır.

Caferoğlu Lojistik olarak bizler, yapılacak iller arası nakliyat işlerinde öncelikle taşınması istenen eşyaların boyutlarına ve taşınma koşullarına hakim olabilmek için taşıma işlemini gerçekleştirecek ekibimizle eşyalarınızı görmeye geliyoruz. Söz konusu olan eşyaların miktarını, ağırlıklarını, hassasiyetlerini gözlemleyerek buna göre bir taşıma planı oluşturuyoruz.

Ardından nakliyat tarihi geldiğinde öncelikle eşyalarınızı boyutlarına göre uygun ve korunaklı şekilde paketliyor, taşınacak aracın içerisinde zarar görmesi (ezilme, kırılma, sürtme vb) ihtimalini ortadan kaldıracak şekilde yerleştiriyor ve eşyalarınızın taşınmasına uygun boyutlarda olan aracımızla güvenle eşyalarınızı yeni adresinize kavuşturmak için yola çıkıyoruz.

Şehirler arası eşya taşıma konusunda, işlemi gerçekleştirecek olan firmanın mutlaka ve mutlaka iyi araştırılması gerekliliğini de tekrardan sizlere hatırlatmak isteriz. Caferoğlu Lojistik olarak bizler taşınma işlerinde profesyonel destek verdiğimizden bizlerle nakliye işlemi gerçekleştiren her müşterimizin memnuniyet garantisini de sizlere sunuyoruz.Şehirler Arası Nakliyat Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S)

Şehirler Arası Nakliyat Nedir?

Evinizi veya ofisinizin içinde eşyaları en güvenilir şekilde bir şehirden başka bir şehre taşımacılığıdır.

Şehirler Arası Nakliyat Nasıl Oluyor?

Evinize veya ofisinize gelip en iyi ekibimizle eşyalarınızı güvenle paketliyoruz. Ardından eşya miktarına göre küçük veya büyük araçlarla gelip hedef şehre yola çıkıyoruz.

RSS
Follow by Email
Facebook
Twitter
CAFEROĞLU NAKLİYAT

Müşterisini tüm değerlerinin merkezine yerleştiren; Caferoğlu’nun köklü geçmişine ve asırlık tecrübesine duyulan güvene sahip çıkan, başarı odaklı, takım çalışması ve sürekli gelişime önem veren, cazibe merkezi ve inovatif bir kuruluş olmaya değer veriyoruz.

TAŞIMACILIK

Firmamız taşımacılık alanları arasında nakliyat - İstanbul nakliyat - İstanbul evden eve nakliyat ve şehirlerarası nakliye alanlarında faaliyet göstermektedir. Merkez üssümüz İstanbul olduğu için istanbul'dan istanbul veya istanbul'dan diğer şehirlere şehirlerarası nakliyat hizmeti sunuyoruz.

ÜCRETSİZ EXPERTİZ

Nakliyat vb. planlama gerektirecek hizmetler için firmamızdan ücretsiz expertiz hizmeti talep edebilirsiniz. Exper size en doğru planlama ile taşımanızı en açık şekilde sunacaktır.

444 4 706 çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.
Müşteri temzilcilerimiz ile yapacağınız görüşmeler kalite standartları gereği kayıt edilmektedir.