ankara nakliyat
Sarıyer Villa Taşıma

Villalar oldukça pahalı yerlerdir. İçinde bulunan eşyalarda oldukça pahalıdır. Bu nedenle villa taşıma konusunda çok uzman bir ekip gerekir. Uzman bir ekibin taşımadığı villalarda oldukça büyük kayıplar yaşanabilir. Villa taşıma işi normal bir evden eve taşıma değildir. Bulunan eşyaların en önemli özellikleri pahalı olmasıdır. Bu nedenle Sarıyer villa taşıma olarak villalarınıza yeterli önemi vererek işimizi kalite ve güvenle yaparız.

Villa Taşıma Yöntemi

Villa taşıma yöntemi evden eve nakliyatla benzerlikler gösterir. Ancak aralarında birçok farklılık bulunur.

Villaların taşıma yolları şu adımlarla ilerler;

  • Uzman bir ekip önceden villadaki bütün eşyaların ölçümlerini ve paketlenecek malzeme listesini oluşturur.
  • Paketlenecek eşyalara göre uygun malzemeler villaya getirilir.
  • Tüm ürünler büyük bir özenle paketlenirler.
  • Paketleme bittikten sonra eşyalar taşıma için özel olarak getirilen araçlara yüklenirler.
  • Taşıma işlemi özenle yapıldıktan sonra araçlar yola çıkarlar.
  • Yeni villaya tüm eşyalar indirilir ve düzenlemeleri yapılır.

İşte bu şekilde villa taşıma gerçekleştirilmiş olur. Bu adımların her biri oldukça önem arz eder. Nedeni ise eşyaların zarar görmeden taşınmak istenmesidir. Zarar gören eşyalar sahibine sorun yaratacaktır.

Güvenli Taşıma

Villa taşıması yapılırken her eşya özenle paketlenir. Paketlenmeler her ürün için ayrı şekilde yapılır. Ürünlerin yapı, ebat, boyut ve özelliklerine göre farklı paketler kullanılır. Paketleme işlemi sonrası eşyaları araca yüklemek büyük bir deneyim gerektirir. Biz Sarıyer villa taşıma olarak bu taşımayı uzman ekiplerimize yaptırırız. Eşyaların araç içi dizilimine kadar her noktalarında dikkatli davranırız. Eşyaların taşıma sırasında da zarar görmemeleri adına her türlü tedbiri alırız. Bu sayede güvenli ve kaliteli bir hizmet sunmaktayız.

Taşıma Süresi

Taşıma süresi eşyaların miktarına ve yola bağlı olarak değişkenlik gösterir. 7/24 hizmet verdiğimiz için her an villaları taşıyabilecek kapasiteye sahibiz. İşlerimizi 2 ile 5 gün içerisinde bitirerek sizlere en hızlı hizmeti vermeyi hedefliyoruz.

Ayrıca ekonomik taşımacılık anlayışı içindeyiz. Taşıma süreci eşyaların incelenmesi ile başlayıp taşınacak yere gitmeleri ile son bulur. Özel olarak hızlı taşıma istenmesi durumunda çeşitli değişiklikler yapılabilir. Taşıma süresi oda ve eşya sayısına göre değişiklik göstermektedir.

Villa taşımak hassas bir iştir ve uzmanlar tarafından yapılması gerekir. Amatör bir çalışma villaya zarar verecektir. Bizler Sarıyer villa taşıma olarak sizlere en kaliteli hizmeti veriyoruz. Sizlere eşyalarınıza en ufak bir zarar gelmeyeceği konusunda garanti ve güvence veriyoruz.

RSS
Follow by Email
Facebook
Twitter
CAFEROĞLU NAKLİYAT

Müşterisini tüm değerlerinin merkezine yerleştiren; Caferoğlu’nun köklü geçmişine ve asırlık tecrübesine duyulan güvene sahip çıkan, başarı odaklı, takım çalışması ve sürekli gelişime önem veren, cazibe merkezi ve inovatif bir kuruluş olmaya değer veriyoruz.

TAŞIMACILIK

Firmamız taşımacılık alanları arasında nakliyat - İstanbul nakliyat - İstanbul evden eve nakliyat ve şehirlerarası nakliye alanlarında faaliyet göstermektedir. Merkez üssümüz İstanbul olduğu için istanbul'dan istanbul veya istanbul'dan diğer şehirlere şehirlerarası nakliyat hizmeti sunuyoruz.

ÜCRETSİZ EXPERTİZ

Nakliyat vb. planlama gerektirecek hizmetler için firmamızdan ücretsiz expertiz hizmeti talep edebilirsiniz. Exper size en doğru planlama ile taşımanızı en açık şekilde sunacaktır.

444 4 706 çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.
Müşteri temzilcilerimiz ile yapacağınız görüşmeler kalite standartları gereği kayıt edilmektedir.