Nakliyat Hizmeti
Sarıyer Ofis Taşıma

Çeşitli türde alınan kararlar doğrultusunda bazen insanlar faaliyet gösterdikleri çalışma alanlarını değiştirme gereksinimi içerisine girebilmektedirler. Ofis taşıma işlemlerinde bu sürecin her bakımdan iyi ve sorunsuz bir şekilde yerine getirilmesi oldukça önem arz etmektedir. Çünkü diğer ortamlarda olduğu gibi ofis alanlarında da oldukça farklı yapıda eşyalar yer alabilmektedir.

Taşımanın gerçekleştirildiği aşamada bu eşyalara herhangi şekilde bir zarar gelmemesi oldukça önem arz eden bir konudur. Ofis eşyalarının taşınmasında daima alınacak profesyonel destekler bu süreci en iyi şekilde tamamlamaya yardımcı olabilmektedir. Sarıyer ofis taşıma hizmetleri veren Caferoğlu Nakliyat firmamız bu kapsamda oldukça kaliteli şeklide memnun edici nitelikte çalışmalar yapmaktadır.

Eşyaların Taşımaya Hazırlanması

Eşya taşıma işlemlerini daima çok iyi bir titizlik ve hassasiyetle yerine getirmek gereklidir. Bu hususta her aşamada mutlaka planlı bir şekilde hareket etmeye ihtiyaç vardır. Caferoğlu Nakliyat firması olarak bizler ilgili ofis alanından eşyaların alırken belli başlı birtakım adımlar çerçevesinde bu işlemleri yerine getirmekteyiz.

  • Sökülmesi mümkün olan eşyaların uygun şekilde küçültülmesi,
  • Eşyaların boyutlarına göre bir paketleme işlemi gerçekleştirilmesi,
  • Zarar görmesi muhtemel eşyalara paketlemede gerekli dayanak noktalarının oluşturulması,
  • Her eşyaya göre doğru koli ve ambalajların seçilmesi,
  • Korunaklı paketleme işleminden sonra eşyaların araçlara indirilmesi,
  • Son olarak sorunsuz bir şekilde ilgili alan ulaştırılması,

Firmamız genel olarak temelde eşyaların bir zarar görmemesi adına özenli bir çalışma yapmaktadır. Uzman ekiplerimiz bu konuda oldukça titiz davranmakta ve taşıma işleminin başarılı bir şekilde sonuçlanmasına gayret göstermektedirler.

Hızlı Teknik Destek

Firmamız ofis taşıma işlemleri konusunda bir talebi olan müşterilerine her bakımdan oldukça hızlı şekilde destekler sunmaktadır. İlgili talep doğrultusunda uzmanlarımız eşya taşınacak ofis alanına giderek gerekli şekilde keşifleri yapmaktadırlar.

Burada koltuklardan masalara, bilgisayarlardan diğer elektronik aletlere ve dolap ürünlerine kadar bunların nasıl taşınacağının planlaması uzmanlarımızca yapılmakta ve ortaya konmaktadır. Bu süreç tamamlandıktan sonra derhal kısa sürelerde paketleme ve ambalajlama işlemine geçilerek sorunsuz bir şekilde ürünler taşınmaya hazır bir hale getirilmektedir.

Bu yönde bir hizmet alınması için gerekli olan tek şey bizlerle iletişime geçilmesidir. Caferoğlu Nakliyat firmamıza ait internet sitesi üzerinde iletişime geçilmesini sağlayacak telefon ve mail bilgilerimiz açık bir şekilde yer almaktadır.

Uygun Fiyatlı Ofis Taşımacılığı

Firmamız oldukça uygun fiyatlar üzerinden ofis taşıması nakliye hizmetleri sunmaktadır. Tüm müşterilerimizin beklentilerinin karşılanması amacıyla bizler etkin olarak bu prensiple hizmetler sunmaktayız. Oldukça makul fiyatlar üzerinden herkesin firmamızdan daima destek alabilmesi şansları bulunmaktadır.

RSS
Follow by Email
Facebook
Twitter
CAFEROĞLU NAKLİYAT

Müşterisini tüm değerlerinin merkezine yerleştiren; Caferoğlu’nun köklü geçmişine ve asırlık tecrübesine duyulan güvene sahip çıkan, başarı odaklı, takım çalışması ve sürekli gelişime önem veren, cazibe merkezi ve inovatif bir kuruluş olmaya değer veriyoruz.

TAŞIMACILIK

Firmamız taşımacılık alanları arasında nakliyat - İstanbul nakliyat - İstanbul evden eve nakliyat ve şehirlerarası nakliye alanlarında faaliyet göstermektedir. Merkez üssümüz İstanbul olduğu için istanbul'dan istanbul veya istanbul'dan diğer şehirlere şehirlerarası nakliyat hizmeti sunuyoruz.

ÜCRETSİZ EXPERTİZ

Nakliyat vb. planlama gerektirecek hizmetler için firmamızdan ücretsiz expertiz hizmeti talep edebilirsiniz. Exper size en doğru planlama ile taşımanızı en açık şekilde sunacaktır.

444 4 706 çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.
Müşteri temzilcilerimiz ile yapacağınız görüşmeler kalite standartları gereği kayıt edilmektedir.