istanbul nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat

Nakliye hizmeti veren firmaların eşyalara güvenilir araçlarla taşınması ve sizlere bu konuda hizmet vermesi çok önemlidir. Nakliye hizmeti alacağınız zaman hangi araçlarla sizlere hizmet vereceği hakkında bilgi almak gerekir. Nakliye hizmeti ülkemizde yıllardır güvenilir araçlar yapılmaktadır. Eğer eşyalarınız çok fazla ise ona göre bir araç ayarlaması yapıyoruz. Firma olarak Sarıyer evden eve nakliyat firmasını da güvenli bir şekilde tercih edebilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Hakkında

Evden eve nakliyat hizmetinde firmalarla iletişime geçtiğimiz zaman belirtilen adresi aynı gün içeresinde teslimat yapılmış olur. Ancak şehirlerarası bir nakliyat hizmeti alacağınız zaman bu konuda firma ile iletişime geçerek bilgi almanız gerekir. Çünkü hem eşyaların teslim süresi hem de fiyat değişmiş olacaktır. Nakliyat hizmeti alacağınız zaman eşyalarınızla ilgili nakliye firmasına bilgi vermeniz gerekir. Çünkü firmalar paketleme işlemi yaparken ona göre bir paketleme yapmış olur.

Eşya Taşıma Araçları

Nakliye hizmeti veren firma biraz eşya taşımak için kullandığı araçların büyük ve kullanıma uygun olması oldukça önemlidir. Aynı zamanda araçların tüm bakımlarının yapılmış olması da hiçbir engel çıkartmaması için ciddi anlamda önem kazandırır. Eşya taşıma sırasında kullanılan araçlar genellikle eşyalara göre belirlenir. Ancak genellikle her nakliye firması büyük kamyon tarzı araçları kullanmayı tercih eder. Bu gibi araçlar sayesinde eşyalarınız aralıklı bir şekilde yerleştirilir ve hiçbir şekilde zarar görmeden belirtilen adrese teslim edilmiş olur. Bu nedenle eşya taşıma araçları da oldukça önemlidir.

Nakliyat Nasıl Yapılır?

Nakliyat hizmeti eğer şehir içinde yapılacaksa genellikle aynı gün içeresinde de teslimat yapılmış olur. Ancak şehir dışına nakliye hizmeti yapılacaksa eğer bu durum biraz uzayabilir. Çünkü size belli bir gün ve saat verebilir belirlenen gün üzerinden nakliyat hizmeti verilir. Ancak şehir dışı için olan hizmetlerde teslimat süresi genellikle birkaç günü bulabiliyor. Şehirler arası nakliyat planlaması daha önceden yapılır. Bu konuda firmamız nakliyat hizmeti konusunda sizlere güvenli bir şekilde hizmet vermiş olur. Bu nedenle firmamızla iletişime geçenizde fayda var.

Eşyaların Güvencesi

Eşyalarınız paketleme aşamasına geçtikten sonra bakliyat firması güvencesi altında sizlere hizmet verilir. Firmamız eşyaları paketlerken kaç adet eşya paketlemesi yaptığı hakkında gerekli kayıtları da alır. Bu nedenle herhangi bir eşya kaygı durumu da yaşamamış olursunuz. Sizlerde eşyalarınızı paketlemeden önce hangi eşyalarımızı nakliye firmasına verdiğinizi mutlaka bilmelisiniz. Böylelikle eşyalar konusunda da bir sorun yaşanmadan taşıma işlemi gerçekleşmiş olur.

RSS
Follow by Email
Facebook
Twitter
CAFEROĞLU NAKLİYAT

Müşterisini tüm değerlerinin merkezine yerleştiren; Caferoğlu’nun köklü geçmişine ve asırlık tecrübesine duyulan güvene sahip çıkan, başarı odaklı, takım çalışması ve sürekli gelişime önem veren, cazibe merkezi ve inovatif bir kuruluş olmaya değer veriyoruz.

TAŞIMACILIK

Firmamız taşımacılık alanları arasında nakliyat - İstanbul nakliyat - İstanbul evden eve nakliyat ve şehirlerarası nakliye alanlarında faaliyet göstermektedir. Merkez üssümüz İstanbul olduğu için istanbul'dan istanbul veya istanbul'dan diğer şehirlere şehirlerarası nakliyat hizmeti sunuyoruz.

ÜCRETSİZ EXPERTİZ

Nakliyat vb. planlama gerektirecek hizmetler için firmamızdan ücretsiz expertiz hizmeti talep edebilirsiniz. Exper size en doğru planlama ile taşımanızı en açık şekilde sunacaktır.

444 4 706 çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.
Müşteri temzilcilerimiz ile yapacağınız görüşmeler kalite standartları gereği kayıt edilmektedir.