şehirler arası nakliyat caferoğlu
Parça Eşya Taşıma Hizmetinin Genel Özellikleri

Ev veya iş yeri taşıma işlemlerinde parça eşya taşıma, ekonomik olması nedeniyle tercih edilen bir yöntemdir. Ekonomik, kullanışlı ve pratik yöntemlerle parça eşya taşıma, küçük çaplı eşyaların uygun fiyat kategorisinde taşınması işlemidir.

Parça Eşya Taşıma Müşteri Hizmetleri

Parça eşya taşıma işlemlerinde, muhatap olduğunuz firmanın müşteri hizmetlerini aramanız ilk aşamada önemli bir konudur. Müşteri hizmetlerini aradığınız zaman parça eşya için uygun aracın olup olmadığı personel tarafından belirlenmektedir. Küçük yük araçlarının yanı sıra dönüşte boş kalan araçlar da bu kategoride değerlendirilmektedir. Özellikle kasasında boşluk olan araçlar da bu kategoride değerlendirilmektedir. Ekonomik olması nedeniyle bu gün nakliye dünyasının tercihleri arasında yer almaktadır.

Parça Eşya Taşıma Paketleme İşlemi

Parça eşya veya evden eve taşımacılık işlemlerinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için paketlemenin doğru bir şekilde yapılması gerekir. Eşyalar hassasiyet derecesine göre paketlenmeli ve özel yöntemlerle istiflenmelidir.

Paketlemede kırılabilir eşyalar, içi köpüklü kutulara yerleştirilmelidir. Dışı balonlu naylonlara sarılan mobilyalar, özel dolaplar ve kitaplıklar, çizilme problemine karşı maksimum koruma sağlamaktadır.

Parça eşya taşıma kategorisinde yapılan yanlışlar değerli eşyaların zarar görmesine neden olmaktadır. Yanlış paketleme nedeniyle gerçekleşen maddi zararlar sigortalama kapsamı dışındadır.

Sigorta haklarından faydalanmak için;

  • İçi köpüklü koliler,
  • Balonlu özelliğe sahip naylonlar
  • Özel poşetler tercih edilmelidir.

Özel poşetleme yönteminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi, nakliye işleminin başarılı olmasında etkili rol oynamaktadır.

Pratik Yükleme Yöntemi

Eşyaların gelişi güzel yüklenmesi, nakliye hizmetinde ciddi anlamda problem meydana getirmektedir. Taşıma işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi, kapalı kasa araca yükleme işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesinde önemli rol oynar. Alt kısma ağır, dayanıklı ve mukavemetli eşyaların kutuları, üst kısma ise kırılabilir hassas eşyaların kutuları yerleştirilmelidir.

Parça Eşya Taşıma Neden Ekonomik?

Pratik olması nedeniyle her zaman için tercih edilen bu yöntem, küçük çaplı eşyaların ekonomik taşınmasında etkili rol oynamaktadır. Eşyanız için özel bir araç kiralamak her zaman fiyat bakımından yüksek olur. Ancak bir aracı birden fazla müşteri kullandığında masraf bölünür ve dolayısıyla fiyat düşer. Parça eşya taşıma hizmeti ekonomik olmasının nedeni bir aracın birden fazla müşterinin eşyasını taşımasıdır.

RSS
Follow by Email
Facebook
Twitter
CAFEROĞLU NAKLİYAT

Müşterisini tüm değerlerinin merkezine yerleştiren; Caferoğlu’nun köklü geçmişine ve asırlık tecrübesine duyulan güvene sahip çıkan, başarı odaklı, takım çalışması ve sürekli gelişime önem veren, cazibe merkezi ve inovatif bir kuruluş olmaya değer veriyoruz.

TAŞIMACILIK

Firmamız taşımacılık alanları arasında nakliyat - İstanbul nakliyat - İstanbul evden eve nakliyat ve şehirlerarası nakliye alanlarında faaliyet göstermektedir. Merkez üssümüz İstanbul olduğu için istanbul'dan istanbul veya istanbul'dan diğer şehirlere şehirlerarası nakliyat hizmeti sunuyoruz.

ÜCRETSİZ EXPERTİZ

Nakliyat vb. planlama gerektirecek hizmetler için firmamızdan ücretsiz expertiz hizmeti talep edebilirsiniz. Exper size en doğru planlama ile taşımanızı en açık şekilde sunacaktır.

444 4 706 çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.
Müşteri temzilcilerimiz ile yapacağınız görüşmeler kalite standartları gereği kayıt edilmektedir.