İstanbul Nakliyat
Ofis Taşımacılığı Süreçleri Nasıl İşler?

Nakliyat hizmetlerine konut eşyalarının taşınmasında ihtiyaç duyulduğu kadar ofis taşımacılığı konusunda da sıklıkla danışılmaktadır. Küçük ölçekli firmaların ya da büyük kurumsal markaların aynı şehirde ofis değişikliklerinde, ofislerin başka şehre taşınması durumlarında ya da ofislerin kapanması durumunda ofisteki eşyaların başka bir alana taşınması gerekliliklerinde ofis eşyası nakliyehizmetleri alınır.

Taşınma işlemlerinde mutlak ihtiyaç güvenle taşımacılık yapılabilmesi olduğundan, taşımacılık konusunda profesyonel hizmet veren firmalarla çalışılması oldukça önemlidir. Caferoğlu Nakliyat firması ofis nakliyat konusunda sizlere en kaliteli hizmeti sunarak eşyalarınızın zarar görmeden, planlı ve güvenle taşınabilmesi olanağını sunar. Nakliye işinde piyasadaki rakiplerine göre işini çok daha başarılı yapan firma, taşınma işini aldığı her müşterisine memnuniyet garantisi sunmaktadır.

Ofis nakliyatlarında, çoğunlukla taşınacak eşyalar büyük ve maddi değeri yüksek olan eşyalar taşınmaya söz konusudur. Bu nedenle taşımacılık süreçleri bir plan dahilinde dikkatlice yapılmalı, eşyalar ister elektronik ister mobilya türü olsun çok iyi muhafaza ederek götürülmelidir. Yapılacak titiz paketleme ve taşıma işlemi sayesinde sonrasında taşınacak alana götürülen eşyalar monte edilip eski ofisteki kalitelerini koruyarak zarar görmemiş bir biçimde kullanılabilir.

Ofis Taşımacılığı Süreçleri

Ofis taşımacılık aşamalarında ilk olarak firmanın taşınacak eşyaların tespitini gerçekleştirmesi gerekir. İşinde uzman olan firmaların ilk sorumluluğu olan bu kısımda, taşınacak eşyalar hakkında bilgi edinmek için nakliye firmasından bir görevli eşyaları görmek adına adrese gelir. Hem miktar olarak hem de cins olarak kategorize edilen eşyaların, ne büyüklükte bir araçla taşınması gerektiği de belirlenmektedir. Aynı zamanda ofisin bulunduğu konum da eşyaların taşınma sürecinde önemli bir rol oynadığından, eşyaların düzgünce paketlenip nakliye aracına taşınabilmesi için de en doğru yöntem tespit edilir.

Ardından taşınma tarihi geldiğinde eşyalar demonte edilerek kolilenmeye ve paketlenmeye başlanır. Taşımacılık sürecine konu olan eşyaların arasında yer alan dosyalar ve evrakların taşınması da oldukça dikkat gerektiren bir husustur. Önemli belgeler kolilere dikkatlice yerleştirilip paketlenir ve taşıma aracına götürülür. Sonrasında demonte edilen mobilyalar, elektronik eşyalar vb. ürünler de firmanın uzman ekibi tarafından ustalıkla sökülüp tekrardan kolay montajlanabilmesi için numaralandırılarak paketlenmektedir. Tüm paketleme ve kolileme işlemleri bittikten sonra ofis taşıma hizmeti gerçekleştirilerek yeni adrese doğru yola çıkılır.

Son aşamada yeni adrese getirilen eşyaların zarar görmeden ofise taşınması ve doğru bir şekilde monte edilerek yerleştirilme süreçleri geçirilip. Numaralandırılmış koliler ve eşyalar doğru bir şekilde açılıp, montajlanıp doğru yerlere yerleştirilir. Böylelikle süreç tamamlanarak işin başında imzalanan sözleşmenin tüm gereklilikleri yerine getirilmiş olunur.

RSS
Follow by Email
Facebook
Twitter
CAFEROĞLU NAKLİYAT

Müşterisini tüm değerlerinin merkezine yerleştiren; Caferoğlu’nun köklü geçmişine ve asırlık tecrübesine duyulan güvene sahip çıkan, başarı odaklı, takım çalışması ve sürekli gelişime önem veren, cazibe merkezi ve inovatif bir kuruluş olmaya değer veriyoruz.

TAŞIMACILIK

Firmamız taşımacılık alanları arasında nakliyat - İstanbul nakliyat - İstanbul evden eve nakliyat ve şehirlerarası nakliye alanlarında faaliyet göstermektedir. Merkez üssümüz İstanbul olduğu için istanbul'dan istanbul veya istanbul'dan diğer şehirlere şehirlerarası nakliyat hizmeti sunuyoruz.

ÜCRETSİZ EXPERTİZ

Nakliyat vb. planlama gerektirecek hizmetler için firmamızdan ücretsiz expertiz hizmeti talep edebilirsiniz. Exper size en doğru planlama ile taşımanızı en açık şekilde sunacaktır.

444 4 706 çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.
Müşteri temzilcilerimiz ile yapacağınız görüşmeler kalite standartları gereği kayıt edilmektedir.