caferoğlu istanbul nakliyat
Ofis Taşımacılığı İstanbul

Ülkemizde en çok hizmet alınan sektörlerden biri de kuşkusuz ki nakliye sektörüdür. Ev ve ofislerin nakliyesinde kaliteli hizmet veren firmaların iyi araştırılması süreci bu anlamda büyük önem taşır. Özellikle ofis taşımacılığı İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyükşehirlerde rağbet alan hizmetler olduğundan ihtiyaç sahibi firmalar bu konuda hassas davranarak memnun kalacakları bir firma ile anlaşmaya özen göstermektedirler.

İstanbul açısından örneklendirirsek, sayıları yüz binleri ve hatta daha fazlasını bulan ofislerin eşya taşımacılığı hassasiyet gösterilen konulardandır. Çünkü ofislerde bulunan eşyaların mobilyaları, taşınacak değerli dosyaları, götürülen yeni ofiste yerleştirilmesi süreci uzman ellerce gerçekleştirilmesi gereken süreçlerdir. Caferoğlu Nakliyat firması da bu hassasiyeti gösteren profesyonel bir taşımacılık ekibine sahip olarak her türlü ofis taşımacılığı ihtiyacınız için hizmetinizde olmaktadır.

Ofis Taşımacılığı Hizmetlerinde Caferoğlu Nakliyat Farkı

Bilindiği üzere ofis taşımacılığı İstanbul firmaları son yıllarda artış göstermiş ve piyasa genelinde ofis nakliyatı yapan pek çok firma türemiştir. Ancak bu noktada önemli olan, bu taşımacılığın her unsurunda yeterli olan bir firma olabilmektir. Firmamız da hem eşyaların paketlenmesi konusunda, hem uygun araçlarla taşınması konusunda, hem eşyaların garantilenmesi konusunda hem de taşınılan ofiste eksiksiz kurulum konusunda uzman kadrosuyla müşterilerine hizmet verebilmektedir.

Ekiplerimiz ilk olarak taşınacak olan eşyalarınızın envanter raporunu çıkarmak için ofisinize gelmektedirler. Burada tüm eşyaların fotoğrafları çekilerek var olan masalar, sandalyeler, dolaplar, bilgisayar kasaları, monitörleri, şirket klasörleri, taşınacak olan teknolojik sistemler ve varsa özel dosyalar her eşyanın taşınmasına uygun olan materyalde (koli, havalı poşet, kutu, şilte torba gibi) dikkatlice paketlenerek taşınacak araca yolculukta hasar gelmeyecek şekilde yerleştirilmektedir.

Ardından eşyaların sayısına ve taşınma koşullarına uygun olarak ayarlanan araçlarla yeni adreslerine doğru yola çıkan araçlarımızla ofis taşımacılığı sürecinin son kısmı tamamlanmaya başlanır. Yeni adrese varıldığında eşyalar kurulum hizmeti de gerçekleştirilerek hizmeti alan tarafın direktifleri doğrultusunda ofise yerleştirilerek anahtar teslim şeklinde hizmet tamamlanmış olmaktadır.

Bahsettiğimiz tüm bu taşıma süreçleri ihtiyaç sahibi firmalara çok yüksek meblağlar sunulmadan, hizmette eksik noktalar barındırmadan ve mutlaka memnun kalınacağı şekilde gerçekleştirilmektedir. İster bir plaza ofisi olsun ister bir apartman dairesi olarak tutulan ofisler, Caferoğlu Nakliyat her koşulda taşıma işlemlerini profesyonel ve sorunsuz bir şekilde yapmaktadır.

RSS
Follow by Email
Facebook
Twitter
CAFEROĞLU NAKLİYAT

Müşterisini tüm değerlerinin merkezine yerleştiren; Caferoğlu’nun köklü geçmişine ve asırlık tecrübesine duyulan güvene sahip çıkan, başarı odaklı, takım çalışması ve sürekli gelişime önem veren, cazibe merkezi ve inovatif bir kuruluş olmaya değer veriyoruz.

TAŞIMACILIK

Firmamız taşımacılık alanları arasında nakliyat - İstanbul nakliyat - İstanbul evden eve nakliyat ve şehirlerarası nakliye alanlarında faaliyet göstermektedir. Merkez üssümüz İstanbul olduğu için istanbul'dan istanbul veya istanbul'dan diğer şehirlere şehirlerarası nakliyat hizmeti sunuyoruz.

ÜCRETSİZ EXPERTİZ

Nakliyat vb. planlama gerektirecek hizmetler için firmamızdan ücretsiz expertiz hizmeti talep edebilirsiniz. Exper size en doğru planlama ile taşımanızı en açık şekilde sunacaktır.

444 4 706 çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.
Müşteri temzilcilerimiz ile yapacağınız görüşmeler kalite standartları gereği kayıt edilmektedir.