caferoğlu istanbul nakliyat
Nakliye ve Taşımacılık

Nakliye ve taşımacılık hizmeti, ülkemizde hem konut taşımacılığı hem de kurumsal taşımacılık adına oldukça sık ihtiyaç duyulan hizmetlerden bir tanesidir. Taşınma işleri, depolama işleri, ofis taşımacılığı gibi alanlarda bir nakliye firması ile işbirliği kurulması ihtiyacı, piyasada pek çok taşımacılık şirketinin kurulmasına ve işlerini yürütmesine vesile olmuştur.

Nakliye başlı başına profesyonellik gerektiren bir durum olarak ele alınabilir. Çünkü taşınacak eşya ne olursa olsun, boyutu ve saklanma koşulları ne olursa olsun nakliyat işleminin her bir bölümünde profesyonelce çalışılması gerekir. Eşyaların taşınmaya uygun hazırlanması, uygun araçlarla taşınması, taşınacakları yere düzgünce yerleştirilmesi; tüm bu süreçlerde eşyalara en ufak zarar gelmeden taşınma işleminin tamamlanması gibi kısımlar oldukça önemli olduğundan bu hususlara dikkat eden ve bunları kendisine ilke edinmiş bir taşımacılık firması ile çalışılması en uygun yoldur.

Caferoğlu Nakliyat firması olarak nakliye işlerinde ihtiyaç duyduğunuz profesyonelliği sizlere her çeşit taşınma işlerinizde sunmaktan gurur duymaktayız. İşinde profesyonel olan ekibimizle, taşınma işleri için uygun olan araçlarımızla ve eşyalarınıza gösterilen hassasiyetle şehir içi nakliyatlarda 5 günde bir, şehir dışı nakliyatlarda 2 günde bir araç çıkışı sağlanarak kesintisiz olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Taşımacılık Sektöründe Alınabilecek Hizmetler

Nakliyat konusunda uzman olarak çalışan firmaların, bu profesyonelliklerine istinaden sunmuş oldukları hizmetler farklı kategorilerde incelenebilir. Bir firmanın nakliye alanındaki uzmanlığı ve gelişmişliği, firmanın daha başarılı olmasına ve bu başarısını sürdürebileceği farklı taşımacılık alt dallarında hizmet verebilme yetisini de beraberinde getirmektedir.

Örnek verilecek olursa; orta ölçekli firmalar sadece şehir içi nakliye ve taşımacılık yaparken, Caferoğlu gibi büyük ölçekli ve profesyonel firmalar hem şehir içi hem şehir dışı nakliyat, depolama işleri, ofis taşımacılığı, asansörlü taşımacılık gibi pek çok sektörde hizmet vermektedir.

Bilindiği üzere, taşınma koşullarında durumlar değişiklik gösterebileceğinden hem başka bir şehre taşınacak vatandaşlara hizmet verilebilmekte, hem konum olarak taşınma işleminin zemin koşullarıyla zor olduğu yerlerde asansörle taşımacılık hizmeti sunulabilmekte hem de sadece konut değil ofis vb. alanlar için de eşya taşımacılığı yapılabilmektedir.

Tüm bu saydığımız hizmetler, sektör içerisinde kaliteli ve müşteri memnuniyetini 1. Sırada tutan nakliyat firmalarından rahatlıkla alınabilecek hizmetlerdir. Taşınma sürecinde her türlü riskten uzak durmak, eşyalarınızı teslim ettiğiniz şekilde alabilmek ve taşınmanın bittiği noktada verilen hizmetten her alanda memnun kalabilmek için Caferoğlu gibi uzman nakliyat firmalarıyla çalışmanız en doğrusudur.

RSS
Follow by Email
Facebook
Twitter
CAFEROĞLU NAKLİYAT

Müşterisini tüm değerlerinin merkezine yerleştiren; Caferoğlu’nun köklü geçmişine ve asırlık tecrübesine duyulan güvene sahip çıkan, başarı odaklı, takım çalışması ve sürekli gelişime önem veren, cazibe merkezi ve inovatif bir kuruluş olmaya değer veriyoruz.

TAŞIMACILIK

Firmamız taşımacılık alanları arasında nakliyat - İstanbul nakliyat - İstanbul evden eve nakliyat ve şehirlerarası nakliye alanlarında faaliyet göstermektedir. Merkez üssümüz İstanbul olduğu için istanbul'dan istanbul veya istanbul'dan diğer şehirlere şehirlerarası nakliyat hizmeti sunuyoruz.

ÜCRETSİZ EXPERTİZ

Nakliyat vb. planlama gerektirecek hizmetler için firmamızdan ücretsiz expertiz hizmeti talep edebilirsiniz. Exper size en doğru planlama ile taşımanızı en açık şekilde sunacaktır.

444 4 706 çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.
Müşteri temzilcilerimiz ile yapacağınız görüşmeler kalite standartları gereği kayıt edilmektedir.