Nakliyat Hizmeti
Nakliyat Nedir? Nakliyat Süreci Nasıl İşler?

Nakliyat kelimesi anlam olarak taşımacılık işlemlerinin bütününü ifade eder. Genel olarak taşınma işlemlerinde sık sık ihtiyaç duyduğumuz nakliyat işleri, bu alanda profesyonel destek veren nakliyat firmaları tarafından gerçekleştirilir. Çok çeşitli alanlarda her daim ortaya çıkabilecek olan nakliye süreçleri, taşınacak ürünlerin zarar görmeden yeni yerine teslim edilmesiyle birlikte müşteri memnuniyeti ilk öncelik olarak tutularak tamamlanmaktadır.

Caferoğlu Nakliyat olarak bizler, sizlere her daim kusursuz bir nakliyat hizmeti sunmaktayız. Uzman ekibimiz ve profesyonel ekipmanlarımızla yüzde yüz memnun kalacağınız nakliyat sürecini tamamlayabildiğimiz gibi aynı zamanda ister evden eve taşımacılık isteklerinizi, ister şehirler arası nakliyat işlerinizi en kısa sürede eksiksiz hizmetle tamamlamaktan onur duyarız.

Nakliyat Süreçleri Nasıl Gerçekleştirilir?

Nakliyat dediğimiz süreçte taşınacak bir mal ya da mallar bütünü söz konusu olduğundan, ilk olarak bu ürünlerin bir keşfi yapılarak nasıl taşınmaları gerektiğine dair en doğru yöntem belirlenmektedir. Çünkü taşınacak ürünlerin büyüklüğü, çokluğu ya da kırılacak özellik taşıması hem paketleme esnasında hem de taşınma esnasında farklı prosedürlerin uygulanmasını mecbur kılmaktadır.

Örneğin; çok büyük ve ağır yapıdaki eşyaların taşınması için firmamız daha büyük ve daha geniş araçlarını tahsis etmektedir. Ayrıca kırılacak ve hassas eşyaların yoğunlukta olduğu bir taşıma sürecinde de ürünlerin taşınmaya hazırlanması konusunda daha detaylı paketleme yapılmaktadır.

İster şehirden şehire nakliyat işlemi olsun, ister aynı şehirde farklı bir eve ya da alana taşınma söz konusu olsun aslında uygulanacak prosedürler her nakliyatta sabit olmaktadır. Özetleyecek olursak; ilk olarak taşınması gereken eşyalar mümkün mertebe demonte edilerek paketlenir. Hazırlanan paketler dikkatlice nakliyatı gerçekleştirecek olan araca taşınır ve yeni adresine doğru yol almaya başlar. Yeni adrese gelindikten sonra yine aynı özveri ve dikkatle eşyalar araçtan yeni alana doğru nakledilir (ev,ofis vb.). Son olarak da taşınan eşyaların eski haline dönüştürülecek montaj işlemleri gerçekleştirilerek istenildiği gibi yerleştirilip nakliye hizmetini alan kişi ile süreç sonlandırılır.

Nakliyat Konusunda Nelere Dikkat Edilmelidir?

Eğer nakliyat firmaları konusunda kararsızlık yaşıyorsanız, mutlaka seçmiş olacağınız firmanın ne kadar profesyonel olarak iş süreçlerini yönettiklerine dikkat etmeniz önerilir. Çünkü baştan savma yapılan, taşımacılık işinde tecrübesi olmayan elemanlarla gerçekleştirilen nakliye süreçlerinde mutlaka bir sorun oluşmakta ve bu sorun da çoğu zaman manevi olarak müşterilere bir şeyler kaybettirmektedir.

Değerli eşyalarınıza zarar gelmemesi için, profesyonel olarak taşınma süreçlerinde hem sigortayla hem de uzman kadrosuyla eksiksiz bir hizmet alınabilmesi için Caferoğlu Nakliyat firması olarak bizler her daim hizmetinizdeyiz.

RSS
Follow by Email
Facebook
Twitter
CAFEROĞLU NAKLİYAT

Müşterisini tüm değerlerinin merkezine yerleştiren; Caferoğlu’nun köklü geçmişine ve asırlık tecrübesine duyulan güvene sahip çıkan, başarı odaklı, takım çalışması ve sürekli gelişime önem veren, cazibe merkezi ve inovatif bir kuruluş olmaya değer veriyoruz.

TAŞIMACILIK

Firmamız taşımacılık alanları arasında nakliyat - İstanbul nakliyat - İstanbul evden eve nakliyat ve şehirlerarası nakliye alanlarında faaliyet göstermektedir. Merkez üssümüz İstanbul olduğu için istanbul'dan istanbul veya istanbul'dan diğer şehirlere şehirlerarası nakliyat hizmeti sunuyoruz.

ÜCRETSİZ EXPERTİZ

Nakliyat vb. planlama gerektirecek hizmetler için firmamızdan ücretsiz expertiz hizmeti talep edebilirsiniz. Exper size en doğru planlama ile taşımanızı en açık şekilde sunacaktır.

444 4 706 çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.
Müşteri temzilcilerimiz ile yapacağınız görüşmeler kalite standartları gereği kayıt edilmektedir.