caferoğu nakliyat
Nakliyat Hizmetiyle Eşyalarınız Yeni Kalır

Ankara evden eve nakliyat hizmetiyle eşyalarınız yeni kalır. Çünkü yeni bir eve taşınmanız gerektiğinde eşyalarınızı kendi imkanlarınızla taşımaya çalışmanız eşyaların zarar görmesine neden olur. Bunu engellemek için evden eve eşya taşıması yapan nakliye şirketini tercih etmeniz gerekir. Aldığınız profesyonel nakliyat hizmeti sayesinde eşyalarınız yeni kalır hem de sorunsuz bir şekilde yeni adreslerine ulaşması sağlanır.

Birinci Sınıf Nakliyat Hizmeti

Evden eve nakliyat hizmeti almanız gerektiğinde birinci sınıf nakliyat hizmeti veren firmayı tercih etmeniz önemlidir. Çünkü bu anlayışta olan firma eşyaların hiçbir şekilde zarar görmeden yeni adresinde olmasını sağlar. Ayrıca eşyaların yeni adreslerine götürülmesi sırasında aktarma gibi sorunlarda yaşanmaz.

Ankara Evden Eve Nakliyat İçin Yapılan İşlemler

Nakliyat işlemi için kişilerin ya da firmanın gerçekleştirmesi gereken işlemler vardır.

Bu işlemler şunlardır;

  • Ekspertiz incelemesi
  • Taşınacak eşyaların hacminin belirlenmesi
  • Fiyat Belirlemesi
  • Paketleme hizmeti alınacaksa bu hizmet için şartların belirlenmesi
  • Eşyaların paketlenmesi
  • Eşyaların binadan çıkarılması
  • Eşyaların evden çıkarılmasında yüksek binalar için asansör kullanılması
  • Taşınacak eşyaların araca yerleştirilmesi

Bu işlemlerin ardından Ankara evden eve nakliyat hizmeti eşya taşıma aşaması başlar ve eşyalar belirlenen zaman ve süre içinde yeni adresine teslim edilir.

Ankara Evden Eve Nakliyat İçin Taşınacak Eşyaların Paketlenmesi

Nakliyat hizmetlerinin en önemli aşamalarından birisi eşyaların paketlenmesidir. Çünkü eşyaların taşınma sırasında kırılma veya çizilme gibi zararların görmemesi hizmetin kalitesi açısından önemlidir. Bu sebeple evden eve nakliyat işlemi öncesinde eşyalar türlerine uygun olacak şekilde paketlenerek zarar görmelerinin önüne geçilir.

Eşyalara özel yapılan paketleme sonrasında eşyaların hacmine uygun olarak belirlenen nakliye araçlarına yüklenmesi işlemi gerçekleştirilir. Bu aşama sonrasında da vakit kaybedilmeden eşyaların yeni adreslerine ulaşmaları sağlanır.

Nakliyat Hizmeti İçin Fiyatların Belirlenmesi

Evden eve yapılacak nakliyat hizmeti için fiyatların belirlenmesi de önemli bir konudur. Eşyaların sayısı veya hacmine göre fiyat belirlemeler yapılır. Aynı şekilde eşyalara bağlı olarak uygun nakliye araçları belirlenir. Firma tarafından verilen nakliyat hizmetindeki eşya hacmi 22.200 m³’tür. Bu hacme kadar eşyaların taşınması gerçekleştirir ve fiyat belirlemesi yapılır. Fiyat belirleme sonrasında eşyalarında hazırlanmasıyla Ankara evden eve nakliyat hizmeti verilir.

RSS
Follow by Email
Facebook
Twitter
CAFEROĞLU NAKLİYAT

Müşterisini tüm değerlerinin merkezine yerleştiren; Caferoğlu’nun köklü geçmişine ve asırlık tecrübesine duyulan güvene sahip çıkan, başarı odaklı, takım çalışması ve sürekli gelişime önem veren, cazibe merkezi ve inovatif bir kuruluş olmaya değer veriyoruz.

TAŞIMACILIK

Firmamız taşımacılık alanları arasında nakliyat - İstanbul nakliyat - İstanbul evden eve nakliyat ve şehirlerarası nakliye alanlarında faaliyet göstermektedir. Merkez üssümüz İstanbul olduğu için istanbul'dan istanbul veya istanbul'dan diğer şehirlere şehirlerarası nakliyat hizmeti sunuyoruz.

ÜCRETSİZ EXPERTİZ

Nakliyat vb. planlama gerektirecek hizmetler için firmamızdan ücretsiz expertiz hizmeti talep edebilirsiniz. Exper size en doğru planlama ile taşımanızı en açık şekilde sunacaktır.

444 4 706 çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.
Müşteri temzilcilerimiz ile yapacağınız görüşmeler kalite standartları gereği kayıt edilmektedir.