Caferoğu Nakliyat
Nakliyat Firmaları Nasıl Çalışır?

Nakliyat firmaları, günümüzde bir yerden bir yere taşınırken bizler için hayat kurtarıcı ekipler haline dönüşebilmektedirler. Kişiler ya da kurumlar için, değişen şartlar neticesinde (şartların kötüleşmesi ya da iyileşmesi olarak ele alabiliriz) bulunulan konumdan başka bir semte ya da şehre geçiş zorunluluğu ortaya çıkabilmektedir. Maddi durumlar, çalışılan meslekler, elde edilen imkanlar, şirketlerin şehir değiştirmesi gibi sıralayabileceğimiz pek çok farklı durum neticesinde evler ya da kurumlar boşaltılarak eksiksiz olarak yeni yaşam standartlarını sürdürebilecekleri kurumlara geçmek istemektedirler.

Durum böyle olunca, her insanın isteyeceği gibi kurumsal nakliyat firması bulma süreci geçirilmeye başlanır. Çünkü taşınacak eşyaların her birinin zarar görmeden yerine ulaştırılması en önemli önceliktir. Bu durumu yaşayabilmenin tek çözümü ise profesyonel bir firma ve profesyonel bir ekip bulunmasıdır. Günümüz şartlarında pek çok nakliyat şirketi bulunsa da, bu firmaların içerisinden sayılı olarak işini layığıyla yapan şirket piyasada iş yapabilmektedir.

Bu firmalar ilk önce müşteriyle iletişimlerinde sürecin baştan sona nasıl gelişeceğini talepte bulunan kişi ya da firmalarla paylaşmakta, daha sonra ödenecek ücretin içerisine nelerin dahil olacağını ve olmayacağını anlaşma gereği paylaşmakta, taşıma sigortasını ihmal etmemekte ve karşılıklı memnuniyet için geriye kalan her şeyi eksiksiz olarak halletmeye çalışmaktadırlar. Geriye sadece taşınma işlemini talep eden tarafın doğru firmayı seçebilmesi kalmaktadır.

Nakliyat Firması Seçerken Dikkat Edilecekler

Evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat ya da ofis taşımacılığı gibi ihtiyaçlarda az önce de değindiğimiz gibi seçilecek firmanın çok fazla önemi bulunmaktadır. Seçim sonucunda kararsızsanız, seçmek istediğiniz firmalar arasından her birinin sektör içerisinde kaç yıllık bir deneyimi olduğuna bakarak seçim sürecine başlayabilirsiniz. Araştırdığınız bu süreçlerde eğer firmaların kendilerine referans olarak gösterebilecekleri kişiler ya da kurumlar varsa diğerlerinden bir adım önde olarak değerlendirilebilirler

Nakliyat firması seçenekleri arasından bazıları, yapılacak taşıma sigortasını sizin anlaştığınız fiyatın dahilinde tutarken bazıları ekstradan ücret istemektedirler. Bu da önemli bir unsur olduğundan seçim aşamasında mutlaka firmaya sorulmalıdır.

Bunun dışında eşyaların taşınacağı arabalar da önem taşımaktadır. Araçların yeniliği, büyüklüğü, uzak mesafeye gidebilecek donanımda olup olmadığı gibi hususlar taşınma sürecinde kararınızı etkileyecek faktörlerdendir. Öte yandan bu araçların içerisinde taşınacak eşyalarınızın paketlenmesi de ayrıca önem teşkil eder. İkinci el, yıpranmış ve dayanıksız paketleme seçenekleri eşyalarınızı zarar görmeye müsait bir konumda tutacağından bu konuda titizlik gösteren firmaları tercih etmeniz sizin lehinize olacaktır.

Son olarak eşyalarınızı taşıyacak ekibin hani yöntemlerle eşya taşımacılığı yaptığını öğrenmeniz tavsiye edilir. Normal taşınma koşullarına uygun olmayan durumlarda asansör yöntemi kullanılması gerektiğinden, ekibin böyle bir şarta sahip olup olmadığı ve bunu yapabilecek donanımda bir ekibinin bulunup bulunmadığı da önem gösterilmesi gereken noktalardır.

RSS
Follow by Email
Facebook
Twitter
CAFEROĞLU NAKLİYAT

Müşterisini tüm değerlerinin merkezine yerleştiren; Caferoğlu’nun köklü geçmişine ve asırlık tecrübesine duyulan güvene sahip çıkan, başarı odaklı, takım çalışması ve sürekli gelişime önem veren, cazibe merkezi ve inovatif bir kuruluş olmaya değer veriyoruz.

TAŞIMACILIK

Firmamız taşımacılık alanları arasında nakliyat - İstanbul nakliyat - İstanbul evden eve nakliyat ve şehirlerarası nakliye alanlarında faaliyet göstermektedir. Merkez üssümüz İstanbul olduğu için istanbul'dan istanbul veya istanbul'dan diğer şehirlere şehirlerarası nakliyat hizmeti sunuyoruz.

ÜCRETSİZ EXPERTİZ

Nakliyat vb. planlama gerektirecek hizmetler için firmamızdan ücretsiz expertiz hizmeti talep edebilirsiniz. Exper size en doğru planlama ile taşımanızı en açık şekilde sunacaktır.

444 4 706 çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.
Müşteri temzilcilerimiz ile yapacağınız görüşmeler kalite standartları gereği kayıt edilmektedir.