istanbul nakliyat
Maslak Ofis Taşıma Hizmeti

Büyük kuruluşlar ve küçük ölçekli şirketler konusunda popülasyonu hayli yüksek olan bölgelerden biri olan Maslak ofis taşıma konusunda da en çok rağbetin oluştuğu bölgelerden bir tanesidir. Bu ilçedeki şehir hayatı tamamen iş odaklı olduğundan, dört bir yandaki gökdelenler ve iş merkezleri bölgenin temel havasını oluşturmakta.

Durum böyle olunca, iş yerlerinin bu bölgede daha iyi konumlar arayıp oraya taşınmak istemeleri ya da markaların başka bölgeden bu iş dünyasının yoğun şekilde döndüğü bölgeye ofis olarak yerleşmek istemeleri ofis taşıma konusunda profesyonel desteğe ihtiyaç duymaları durumunu ortaya çıkartmıştır.

Caferoğlu Nakliyat, bu bölgedeki her türlü ofis taşıma nakliyat işlerinde müşterilerine en iyi hizmeti sunarak standardın üzerinde bir memnuniyet garantisi de vermektedir. Hem taşıma işlemlerini yapacak ekibin uzmanlığı, hem de verilen hizmetin kalitesi ile işin zorluk kısmı ortadan kaldırılarak her boyuttaki eşya hiçbir zorluk yaşanmadan yeni ofislerine gönderilmektedirler.

Ofis Taşıma Süreçleri Nasıl Gerçekleştirilmektedir?

Ofis taşıma durumu söz konusu olduğunda, öncelikle ofis içerisindeki malzemelerin taşıma ekibi tarafından keşfedilmesi gerekmektedir. Bunun nedeni, eşyaların hangi yöntemlerle ne şekilde hasarsız olarak taşınabileceğinin belirlenmesi ve ardından eşyaların boyutlarına göre ne şekilde bir paketleme sisteminin oluşturulması gerektiğinin tespit edilmesidir.

Bu önceliklerin farkında olan Caferoğlu Nakliyat’ın profesyonel ekibi, ofis taşıma koşulları arasından ilk aşama olan bu taşınacak envanterin belirlenmesi için söz konusu ofise gelip bir keşif yapmaktadır. Eşyaların nasıl kolileneceği, nasıl sarılıp paket haline getirileceği, araç içinde nasıl istifleneceği belirlenerek hizmeti alan tarafla da bu bilgiler paylaşılır. Ardından ofisin düzeni hiç bozulmadan son bir fotoğraf çekilip kolileme işlemlerine başlanır.

Büyük eşyalar demonte edilerek paketlenir, değerli eşyalar hem paket haline getirilip hem koli içine koyulabilir, büyüklü küçüklü her türlü eşya istiflenerek ekip tarafından zarar verilmeden Maslak’taki ofis binasının yapısı neyse ona göre taşınmaya başlanır. Araçta da hiçbir eşya zarar görmeyecek şekilde yerleştirme işlemi yapıldıktan sonra yeni ofise doğru yola çıkılır. Varılan adreste de aynı özveri ve dikkat gösterildikten sonra eşyalar bir önceki ofiste taşınmadan önceki hal ne ise o hale getirilerek kullanıma hazır halde bırakılır.

RSS
Follow by Email
Facebook
Twitter
CAFEROĞLU NAKLİYAT

Müşterisini tüm değerlerinin merkezine yerleştiren; Caferoğlu’nun köklü geçmişine ve asırlık tecrübesine duyulan güvene sahip çıkan, başarı odaklı, takım çalışması ve sürekli gelişime önem veren, cazibe merkezi ve inovatif bir kuruluş olmaya değer veriyoruz.

TAŞIMACILIK

Firmamız taşımacılık alanları arasında nakliyat - İstanbul nakliyat - İstanbul evden eve nakliyat ve şehirlerarası nakliye alanlarında faaliyet göstermektedir. Merkez üssümüz İstanbul olduğu için istanbul'dan istanbul veya istanbul'dan diğer şehirlere şehirlerarası nakliyat hizmeti sunuyoruz.

ÜCRETSİZ EXPERTİZ

Nakliyat vb. planlama gerektirecek hizmetler için firmamızdan ücretsiz expertiz hizmeti talep edebilirsiniz. Exper size en doğru planlama ile taşımanızı en açık şekilde sunacaktır.

444 4 706 çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.
Müşteri temzilcilerimiz ile yapacağınız görüşmeler kalite standartları gereği kayıt edilmektedir.