Nakliyat Hizmeti
Maslak Evden Eve Nakliyat

Yaşamda alınan bazı kararlar neticesinde insanlar bazen ev ortamlarını değiştirme gereksinimi içerisine girebilmektedirler. Bunun için de genel olarak nakliye alanında sunulan hizmetlere ihtiyaç duyarlar. Çünkü eşyalarına herhangi bir zarar gelmemesi onlar için son derece önemli olan konulardan biridir.

Ev ortamlarında yer alan her bir eşyanın özel bir kıymeti ve değeri vardır. Bundan dolayı nakliye işlemlerinde daima bu eşyaları tamamen koruyacak bir şekilde çalışma yapılması gerekir. Alanında profesyonel ve her bakımdan uzman olan kişiler bu doğrultuda oldukça üst düzey bir anlayışla hareket etmeye çalışırlar. Bu durum ise gerekli şekilde taşıma işleminin başarıyla yapılabilmesine yardımcı olur.

Maslak evden eve nakliyat hizmetleri kapsamında faaliyetler gerçekleştiren Caferoğlu Nakliyat firması olarak bizler evden eve nakliyat çalışmaların kapsamında gerekli destekleri müşterilerimize sunmaktayız. Bizlerle iletişime geçen tüm müşterilerimiz rahatlık bu konuda sahip olduğumuz tecrübeden en iyi şekilde yararlanma şansına sahip olurlar.

Sigortalı Olarak Taşıma Hizmetleri

İnsanlar yaşam alanlarında sahip oldukları eşyalarının daima iyi şekilde bir koruma altında bulunmasını isterler. Özellikle nakliye işlemleri konusunda insanlar bu hususta oldukça hassas davranmaya çalışırlar. Günümüzde bu duruma nakliye alanında uzman olan kuruluşlar da oldukça önem verir bir hale gelmişlerdir.

Caferoğlu Nakliyat firmamız daima ürünleri güvenle taşıma prensibine sahip olarak ilgili işlemleri sorunsuz bir şekilde yerine getirmeye çalışmaktadır. Alanında uzman olan ekiplerimiz çok titiz ve hassas bir çalışma ortaya koyarak bu konudaki gereksinimleri en iyi biçimde karşılamaya gayret göstermektedirler. Firmamız bünyesinde eşyaların güvence altına alınmasını sağlayacak sigortalı taşıma hizmetlerine de yer verilmektedir.

Nakliye Hizmetlerinde Taşıma Araçları

Bizler oldukça gelişmiş niteliklere sahip araçlarla nakliye alanında çalışmalar gerçekleştirmekte ve bu şekilde müşterilerimizi memnun etmekteyiz.

Araçlarımız arasında genel olarak farklı türde seçenekler bulunmaktadır;

  • Tır sınıfı araç türleri,
  • Kamyon sınıfı araç türleri,
  • Kamyonet sınıfı araç türleri,

Genel olarak evden eve nakliyat hizmetlerinde bizler duruma, istek ve taleplere uygun olarak bu araçlardan birini seçip ilgili işlemleri bu çerçevede gerçekleştirmeye çalışmaktayız.

Ortamdaki Eşyaların Paketlenmesi

Nakliyat işlemlerinde en hassas ve önemli aşamalardan biri de eşyaların paketlenmesi aşamasıdır. Firmamız uzman ekipleri bu işlemleri oldukça özenli bir şekilde yapmakta ve ürünlerin niteliksel yapısına uygun şekilde bir paketleme gerçekleştirmektedir. Duruma göre bazen koli, bazen strafor, bazen graft kâğıt, bazen havalı plastik ve bazen de köşeli takozlar kullanılmaktadır. Her bir seçenekte eşyalar daima korunaklı bir yapı içerisinde olmaktadır.

RSS
Follow by Email
Facebook
Twitter
CAFEROĞLU NAKLİYAT

Müşterisini tüm değerlerinin merkezine yerleştiren; Caferoğlu’nun köklü geçmişine ve asırlık tecrübesine duyulan güvene sahip çıkan, başarı odaklı, takım çalışması ve sürekli gelişime önem veren, cazibe merkezi ve inovatif bir kuruluş olmaya değer veriyoruz.

TAŞIMACILIK

Firmamız taşımacılık alanları arasında nakliyat - İstanbul nakliyat - İstanbul evden eve nakliyat ve şehirlerarası nakliye alanlarında faaliyet göstermektedir. Merkez üssümüz İstanbul olduğu için istanbul'dan istanbul veya istanbul'dan diğer şehirlere şehirlerarası nakliyat hizmeti sunuyoruz.

ÜCRETSİZ EXPERTİZ

Nakliyat vb. planlama gerektirecek hizmetler için firmamızdan ücretsiz expertiz hizmeti talep edebilirsiniz. Exper size en doğru planlama ile taşımanızı en açık şekilde sunacaktır.

444 4 706 çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.
Müşteri temzilcilerimiz ile yapacağınız görüşmeler kalite standartları gereği kayıt edilmektedir.