ankara nakliyat
Levent Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmeti içeriğinde ev taşınma hizmetini barındırır. Günümüzden birçok birey ev taşınma işlemlerini nakliyat firmaları ile sorunsuz ve kısa sürede gerçekleştirmeyi tercih eder. Ev eşyalarının tek tek ambalajlanması, niteliğine göre sıra ile taşıma yapacak kapalı kasa kamyon ya da kamyonete yüklenmesi ve yeni adrese getirilerek taşıma ve yerleştirilmesinin tamamına evden eve nakliyat adı verilir.

Her ne kadar geçmiş yıllarda ev taşınmalarında birçok kişi kendi imkanlarını, arkadaş, akraba yardımlarını tercih etse de günümüzde bu seçim değişmiştir. Kendi imkanları ile taşınma durumları çeşitli kazalar, eşyaların zarar görmesine neden olmuştur. Bunun yerine kısa sürede sorunsuz ev taşınma işlemeleri Levent evden eve nakliyat firmaları ile kolaylıkla gerçekleştirilir. Eşyaların tek tek paketlenmesi, montajlı olan mobilyaların montajının sökülmesi, araca yüklenmesi, yeni adrese taşınarak yerleştirilmesi işlemi çok kısa sürede yapılır. Hizmet esnasında mutlaka eşyanın durumuna göre ekipman, personel ve taşıma aracı kullanılır.

Evden Eve Nakliye Hizmeti Fiyat Farkları

Evden eve nakliyat birçok hizmet sektöründe olduğu gibi farklı rakamlar karşımıza çıkmaktadır. Hizmet içeriğinde yer alan ayrıntılar fiyatı belirler. Bir ev taşınmasında mutlaka fiyat teklif sözleşmesi yapmak ve sözleşmede yazan hizmet içeriğini incelemek gereklidir.

Evden eve nakliyat işlemlerinde aşağıdaki faktörler fiyatı etkiler,

 • Eşyaların toplam miktarı,
 • Eşyaların özellikleri,
 • Mobilyaların montaj durumu,
 • Beyaz eşyaların çalışma durumları,
 • İki konut arasındaki mesafe,
 • İki konutunda bulunduğu katın yüksekliği,
 • Eşyaların kırılabilir olma durumu,
 • Taşıma için gerekli aracın kapasitesi

Bu faktörlerin hepsi bir evden eve nakliye hizmetinde fiyatı belirler.

Örneğin iki konutun da bulunduğu kat yüksek ise taşıma esnasında vinç ya da asansör kullanımı gereklidir. Bu nedenle de taşıma hizmeti fiyatına ilgili süre içerisinde vinç maliyeti de eklenir.

Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Çalışan Personelin Önemi

Ev taşınmalarında görevlendirilen personeller mutlaka deneyimli olmalıdır.

Ev eşyalarının taşınması esnasında personelin;

 • Eşyaların niteliğine uygun paketlenmesi,
 • Mobilyaların doğru şekilde montajının sökülmesi,
 • Beyaz eşyaların tesisatlara zarar vermeden çıkarılması,
 • İniş sırasında uygun olarak taşıma yapacak araca yerleştirmesi,
 • Yükleme sırasında dikkatli şekilde taşıma işlemi yapması gereklidir.

Profesyonel olarak çalışan nakliye firmalarında tüm personeller bu kurallar dahilinde çalışır. Gerekli olan tüm hazırlıklar tamamlanır ve yeni eve eşyaların tek tek indirme işlemi yapılır. Tüm eşyalar müşterinin talebi doğrultusunda ilgili alanlara yerleştirilir. Taşıma işlemi sonunda ise eşyalar kontrol edilir, eksiksiz teslim edildiğine dair tutanak düzenlenir.

RSS
Follow by Email
Facebook
Twitter
CAFEROĞLU NAKLİYAT

Müşterisini tüm değerlerinin merkezine yerleştiren; Caferoğlu’nun köklü geçmişine ve asırlık tecrübesine duyulan güvene sahip çıkan, başarı odaklı, takım çalışması ve sürekli gelişime önem veren, cazibe merkezi ve inovatif bir kuruluş olmaya değer veriyoruz.

TAŞIMACILIK

Firmamız taşımacılık alanları arasında nakliyat - İstanbul nakliyat - İstanbul evden eve nakliyat ve şehirlerarası nakliye alanlarında faaliyet göstermektedir. Merkez üssümüz İstanbul olduğu için istanbul'dan istanbul veya istanbul'dan diğer şehirlere şehirlerarası nakliyat hizmeti sunuyoruz.

ÜCRETSİZ EXPERTİZ

Nakliyat vb. planlama gerektirecek hizmetler için firmamızdan ücretsiz expertiz hizmeti talep edebilirsiniz. Exper size en doğru planlama ile taşımanızı en açık şekilde sunacaktır.

444 4 706 çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.
Müşteri temzilcilerimiz ile yapacağınız görüşmeler kalite standartları gereği kayıt edilmektedir.