Caferoğu Nakliyat
Kartal Evden Eve Nakliyat

Nakliye ve taşımacılık işlemi herkesin hayatından çok büyük bir önem taşımaktadır. Çoğu nakliye firması kişilerin güvenini kırarak, nakliyecilere karşı bakışı olumsuz yönde etkilemiştir. Nakliye işi yapıldığı zaman nakliyecilerin pür dikkat bir şekilde işlerine odaklanmaları gerekmektedir. Taşınılan ürünlerin güveni ürün sahiplerine verilerek taşınmalıdır.

Nakliye firması olarak bizde çalışmış olduğumuz kişilere büyük bir güven vererek çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Alanında uzman olan kadromuz ve yılların vermiş olduğu deneyim ile kısa süre içerisinde ve güvenli bir şekilde Kartal evden eve nakliyat hizmetini vermekteyiz. En iyi şekilde yerine getirdiğimiz taşımacılık hizmeti Kartal halkı tarafından büyük bir ilgi görmüştür. Kartal evden eve nakliyat hizmeti için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Genel Hizmetler

Evden eve nakliyat alanında birçok hizmet mevcuttur. Önemli olan bu hizmetlerin ne kadar güvenilir bir şekilde yerine getirildiği olmaktadır. Firmamız birçok evden eve nakliyat hizmetini itina ile yerine getirmektedir.

Genel olarak sunulan hizmetleri şu şekilde sıralanmaktadır;

  • Ofis taşımacılığı
  • Şehirlerarası nakliyat
  • Evden eve nakliyat
  • Asansörlü taşımacılık
  • Depolama

Sunmuş olduğumuz bu hizmetler ile birçok kişinin beğenisi kazanan firmamız, son derece titiz bir vaziyette tüm hizmetlerini yerine getirmektedir.

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat işlemi herkes için oldukça önemlidir. Bu hizmet yerine getirilirken zaman ile yarışılmaktadır. Kısa süre içerisinde ve eşyalara zarar gelmeden nakliye işinin gerçekleşmesi sağlanmalıdır. Bizde firma olarak bu iki maddeye dikkat çekerek çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Verilen adresten alınan eşyaların kısa süre içerisinde verilen diğer adrese götürülmesini sağlıyoruz. Ayrıca evden eve nakliye hizmeti oldukça uygun fiyatlı bir hizmet olarak kişilerin karşısına çıkmaktadır.

Evden Eve Asansörlü Taşıma

Her geçen gün teknoloji hızına hız katarak gelişmeye devam ediyor. Teknolojinin hızlı gelişmesi lojistik firmalarının da gelişmesini sağladı. Üretimi yapılmış olan asansörlü taşıma araçları ile beraber evden eve nakliye işlemi kısa süre içerisinde gerçekleşmeye başladı. Evin hangi katta bulunduğunun pek bir önemi kalmadı artık. Asansör yardımı ile evin bir bölümünden tüm eşyalar gönül rahatlığı ile indirilmektedir. Daha sonrasında ise bu eşyalar kamyonlar yardımı ile diğer adrese ulaştırılır. Buradaki yerde yüksek katta ise tekrardan asansör ile yukarı çıkartılması sağlanmaktadır.

Güvenli Bir Şekilde Nakliye

Evden eve güvenli bir şekilde nakliyat yapmak isteyen kişiler, firmamız ile gönül rahatlığıyla iletişim kurabilirler. Kısa süre içerisinde tüm eşyaların toplanıp bir diğer adrese ulaşmasını sağlamaktayız. Eşyaların ve güvenli bir şekilde adresten alınıp adrese teslimini yapıyoruz.

RSS
Follow by Email
Facebook
Twitter
CAFEROĞLU NAKLİYAT

Müşterisini tüm değerlerinin merkezine yerleştiren; Caferoğlu’nun köklü geçmişine ve asırlık tecrübesine duyulan güvene sahip çıkan, başarı odaklı, takım çalışması ve sürekli gelişime önem veren, cazibe merkezi ve inovatif bir kuruluş olmaya değer veriyoruz.

TAŞIMACILIK

Firmamız taşımacılık alanları arasında nakliyat - İstanbul nakliyat - İstanbul evden eve nakliyat ve şehirlerarası nakliye alanlarında faaliyet göstermektedir. Merkez üssümüz İstanbul olduğu için istanbul'dan istanbul veya istanbul'dan diğer şehirlere şehirlerarası nakliyat hizmeti sunuyoruz.

ÜCRETSİZ EXPERTİZ

Nakliyat vb. planlama gerektirecek hizmetler için firmamızdan ücretsiz expertiz hizmeti talep edebilirsiniz. Exper size en doğru planlama ile taşımanızı en açık şekilde sunacaktır.

444 4 706 çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.
Müşteri temzilcilerimiz ile yapacağınız görüşmeler kalite standartları gereği kayıt edilmektedir.