caferoğlu taşıma himzeti
Kağıthane Evden Eve Nakliyat

Ev taşınma işlemlerinde son yıllarda profesyonel ekipler ile evden eve nakliye firmaları hizmet verir. Geçmişte kendi imkanları ile ev taşınması gerçekleşmesi çeşitli kazalara ve eşyaların zarar görmesine neden olur.

Bu nedenle de ev taşınmasında mutlaka;

  • Eşyaların miktarının tespit edilmesi,
  • Eşyaların niteliklerine uygun olarak ambalajlanması,
  • Montajlı mobilyaların montajının sökülmesi,
  • Taşınma işlemine uygun kapasitede kapalı kasa kamyon ya da kamyonet kullanılması,
  • Eşyaların taşınması konusunda tecrübeli kişilerin görev yapması,
  • Yeni eve taşınması ve aynı şekilde yerleştirilmesi gereklidir.

Kağıthane evden eve nakliyat hizmetinde ev eşyalarının tamamının sağlam ve kısa sürede taşınması amacı ile gerekli tüm ekipmanlar yer alır. İlgili evin yeni eve taşınma işleminde tüm eşyaların tek tek paketlenmesi, ineceği sıra ile araca yüklenmesi ve yeni eve tek tek yerleştirilmesi işlemleri yapılır. Bu yerleştirme de ev sahibinin yönlendirmesi ile tamamlanır.

Evden Eve Nakliye İçeriği

Evden eve nakliye hizmetinde, ilk olarak bilinen bir firma ile bağlantıya geçilmelidir. Eşyaların tamamının eksiksiz listesi ya da ilgili firmadan eve tespit için ziyaret gereklidir. Ayrıca eşyaların bulunduğu evin, kaçıncı kat olduğu konumu ve aynı şekilde eşyaların taşınacağın evin de konumu ile bulunduğu kat belirlenir. Tüm taşınma işlemi için fiyat teklifi belirlenir. Müşteriye iletilir.

Ardından ise nakliye firması tarafından anlaşılan gün ve saatte, mobilyaların montaj sökümü, paketlenmesi, taşıma işlemi, yeni taşınılan konuta tüm eşyaların yerleştirilmesi, montaj olanların montajının yapılması, beyaz eşyaların çalışır şekilde teslim edilmesi gerçekleşir.

Evden Eve Nakliye Hizmeti Ekipmanları

Evden eve nakliyat hizmeti diğer bir adı ile ev taşınması hizmetinde birçok farklı ekipman kullanılır. Teknoloji ile gelişen hizmet sektöründe hem taşıma işlemi yapan personeli tecrübesi hem de kullanılan ekipmanlar ve taşıma yapılacak taşıtın önemi büyüktür.

Nakliye işleminde;

  • Paketleme ekipmanları, eşyaların niteliğine uygun olarak hazırlanmış, ambalaj malzemeleri,
  • Taşıma işlemi yapılan konutların kat durumuna göre asansör ve vinç kullanımı,
  • Eşyaların miktarına uygun olarak belirlenen kapalı kasa kamyonet ya da kamyon kullanılması gereklidir.

Evden Eve Nakliye Fiyatları

Evden eve nakliye hizmetinde fiyatlar birçok faktöre göre değişiklik gösterir. Eşya miktarı, iki ev arasındaki uzaklık, kullanılacak malzemeler ve taşıma yapması gereken personel sayısı fiyatı etkiler. Bu nedenle de ilgili eşya taşıma işlemlerinde farklı fiyatlar karşınıza çıkabilir. Fiyat farklıları da yine bu faktörlere bağlı olarak değişebilir. Hizmetin ayrıntılı içeriğine bakarak karar verilmelidir.

RSS
Follow by Email
Facebook
Twitter
CAFEROĞLU NAKLİYAT

Müşterisini tüm değerlerinin merkezine yerleştiren; Caferoğlu’nun köklü geçmişine ve asırlık tecrübesine duyulan güvene sahip çıkan, başarı odaklı, takım çalışması ve sürekli gelişime önem veren, cazibe merkezi ve inovatif bir kuruluş olmaya değer veriyoruz.

TAŞIMACILIK

Firmamız taşımacılık alanları arasında nakliyat - İstanbul nakliyat - İstanbul evden eve nakliyat ve şehirlerarası nakliye alanlarında faaliyet göstermektedir. Merkez üssümüz İstanbul olduğu için istanbul'dan istanbul veya istanbul'dan diğer şehirlere şehirlerarası nakliyat hizmeti sunuyoruz.

ÜCRETSİZ EXPERTİZ

Nakliyat vb. planlama gerektirecek hizmetler için firmamızdan ücretsiz expertiz hizmeti talep edebilirsiniz. Exper size en doğru planlama ile taşımanızı en açık şekilde sunacaktır.

444 4 706 çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.
Müşteri temzilcilerimiz ile yapacağınız görüşmeler kalite standartları gereği kayıt edilmektedir.