Nakliyat Hizmeti
Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Ev taşırken en önemli şey eşyalardır. Eşya taşımak oldukça zorlayıcı olabilir. Taşıma sırasında eşyalara zarar gelebilir. Bu tip sorunları önlemenin yolu Kadıköy evden eve nakliyat ile eşya taşınmasıdır. Kadıköy ve İstanbul’un neredeyse her noktasına 7/24 hizmet ile karşınızdayız. Uzman ekibimiz en baştan en sona her noktada evinizi taşıyabilir.

Kısaca hizmetlerimizi sıralarsak;

  1. Taşınılacak eve gelinerek eşyaların paketlenmesi
  2. Eşyaların zarar görmeden ve doğru bir şekilde taşıyıcı araca yüklenmesi
  3. Eşyanın miktarına ve boyutlarına göre araç seçimi yapılması
  4. Taşınılan eve eşyaların yerleştirilmesi

Bu hizmetlerimiz ile çok kısa bir sürede ve ekonomik olarak evden eve nakliyat gerçekleştiriyoruz.

Eşyaların Paketlenmesi

Ev taşırken en önemli noktalardan biri eşyaların paketlenmesidir. Düzgün paketlenmemiş ürünler kaybolabilir veya zarar görebilir. Aynı zamanda paketlemenin yeterli olmaması nedeniyle taşınmada problemler çıkabilir. Paketlenme belirli sıralamaya göre yapılmalıdır. Küçük eşyalar için ayrı, büyük eşyalar için ayrı paketleme yapılması gerekir.

Aynı zamanda kırılabilir ve hassas ürünlere farklı paketlemeler gerekmektedir. Bir evin eşyalarını paketlemek oldukça yorucu ve zahmetli bir iştir. Aynı zamanda oldukça uzun süren bir işlemdir. Kadıköy evden eve nakliyat ile bu süreçle uğraşmak yerine sadece paketlenme sürecini izleyin. Beğenmediğiniz veya aklınıza takılan her noktada sorularınızın yanıtını alacağınıza emin olabilirsiniz.

Eşyaların Taşınması

Evden eve nakliyatta eşyaların miktarına uygun bir taşıma aracı gerekmektedir. Bunun sebebi çok küçük araçlarda eşyalar sıkışacakken, büyük araçlarda ise oluşan boşluklardan dolayı eşyalar sarsıntı geçirebilir. Eşyaların paketlendikten sonra araca taşıma işleme işinde uzman bir ekip gerektirir. Deneyimsiz taşıyıcılar eşyalarınızı yanlış taşıyabilir. Bu durumda eşyalarınız zarar görür.

Evden Eve Nakliyat

Eşyalar araca yüklendikten sonra vakit kaybetmeden yola çıkar. Bu sayede taşınma süreci hızlanmış olur. Eşyaların taşındığı yere bağlı olarak gerekli aletler kullanılır. Üst veya alt kat binalar fark etmeden taşıma işlemi yapılır. Nakliyat işlemi evden eve farklılıklar gösterir. Nakliyat tipini önceden belirlemek önemlidir. Bu sayede taşınma işi kısa ve kolayca geçer. Nakliyat yapmada deneyimli personeller sayesinde eşyalarınız istediğiniz yere ve zarar görmeden ulaşır. Bu sayede paketlenmiş eşyalarınızın doğru yerlere ulaştığına emin olabilirsiniz.

Evden eve nakliyat zahmetli ve zor bir süreçtir. İşi bilen bir ekip tarafından yapıldığı taktirde sorunlar yaratmayacaktır. Bu zahmet ve zor süreci hem ekonomik hem de hızla geçirmek için bizi tercih edebilirsiniz. 7/24 hizmetinizde olarak evden eve nakliyatlarınızı gerçekleştiriyoruz.

RSS
Follow by Email
Facebook
Twitter
CAFEROĞLU NAKLİYAT

Müşterisini tüm değerlerinin merkezine yerleştiren; Caferoğlu’nun köklü geçmişine ve asırlık tecrübesine duyulan güvene sahip çıkan, başarı odaklı, takım çalışması ve sürekli gelişime önem veren, cazibe merkezi ve inovatif bir kuruluş olmaya değer veriyoruz.

TAŞIMACILIK

Firmamız taşımacılık alanları arasında nakliyat - İstanbul nakliyat - İstanbul evden eve nakliyat ve şehirlerarası nakliye alanlarında faaliyet göstermektedir. Merkez üssümüz İstanbul olduğu için istanbul'dan istanbul veya istanbul'dan diğer şehirlere şehirlerarası nakliyat hizmeti sunuyoruz.

ÜCRETSİZ EXPERTİZ

Nakliyat vb. planlama gerektirecek hizmetler için firmamızdan ücretsiz expertiz hizmeti talep edebilirsiniz. Exper size en doğru planlama ile taşımanızı en açık şekilde sunacaktır.

444 4 706 çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.
Müşteri temzilcilerimiz ile yapacağınız görüşmeler kalite standartları gereği kayıt edilmektedir.