caferoğu nakliyat
İzmir Evden Eve Nakliyat

Eşya taşımacılığı konusunda büyükşehirlerde ihtiyacın daha yüksek olduğu bilinen bir gerçek olduğundan, İzmir evden eve nakliyat durumu için pek çok konut sakini bu hizmetten faydalanmak istemektedir. Bazen maddi bazen de manevi durumlardan, konutların oturmaya elverişli olmayan hale gelmesinden, daha farklı bir ilçede yaşama isteğinden vb. durumlardan kaynaklanan nakliyat ihtiyacı, evden taşınacak en ufak eşyanın bile zarar görmeden sigortalanarak profesyonelce taşınması durumunu kapsamaktadır.

Bahsettiğimiz bu profesyonel nakliyat hizmeti durumlarına da ancak alanında uzman, oldukça tecrübeli ve titiz bir şekilde çalışan nakliyat firmasıyla anlaşılmasıyla birlikte sahip olunur. Caferoğlu Nakliyat firması hem nakliyat konusunda uzman ekibiyle hem de bu alanda seneleri kapsayan nakliye tecrübesiyle evden eve taşınma durumlarında oldukça memnun kalacağınız bir taşıma hizmetini ihtiyaç sahiplerine sunmaktadır.

Evden Eve Taşınma Süreçleri

İzmir ev taşımacılık konusunda yazımızın başında da değindiğimiz gibi rağbetin oldukça fazla olduğu bir şehirdir. Konak, Buca, Karşıyaka vb. şekilde örneklendirilebilecek mahallelerde öğrencilerin, iş değişikliği yaşayanların, yeni bir eve taşınmak isteyenlerin, kira durumundan muzdarip olup daha uygun bir evde oturmak isteyenlerin ortak ihtiyacı olarak nakliye firması arayışına girdiklerini söylemek mümkündür.

Taşınma söz konusu olduğunda, evden diğer eve götürülecek en ufak eşyanın bile oldukça önemi olduğundan eşyaların dikkatli taşınarak hem iyi paketlenmiş hem de diğer eve zarar verilmeden taşınmış olması durumuna oldukça özen gösterilmelidir. Bu noktada nakliye konusunda uzman olan firmalar, taşınma öncesi eşyası taşınılacak olan eve gelerek bir envanter listesi çıkartıp hangi eşyaların nasıl paketleneceğine, araca ne şekilde götürüleceklerine ve araçta nasıl konumlandırılacaklarına karar vermektedirler.

Eşyaların paketlenmesi durumu başarılı bir şekilde halledilse de, bazı durumlarda bazı evlerin bulunduğu binalarda büyük eşyaların eşya kamyonuna götürülmesi sürecinde sıkıntılar çıkabilmektedir. Apartmanın yapı olarak dar ve küçük olması, eşyaların fazlaca olması gibi durumlar evden eve asansörlü taşımacılık hizmetine de olan ihtiyacı arttırmış ve bu durumun farkında olan profesyonel nakliye firmaları evden eve asansörlü taşımacılık hizmetini de vermeye başlamışlardır.

Daha sonrasında düzgünce paketlenen ve bir şekilde taşıma aracına hiçbir zarar verilmeden yerleştirilen eşyalar, yeni adreslerine doğru yolda dikkatli bir şekilde taşınır. Adrese varıldığında da tıpkı ilk paketleme ve taşıma sürecindeki gibi titiz çalışma koşullarına dikkat edilerek eşyalar yeni adreslerine yerleştirilir; demonte edilmiş olan eşyalar çoğu İzmir evden eve nakliyat firmaları tarafından hizmetleri dahilinde eski monte haline dönüştürülür, kaliteli ve sağlam hizmet sayesinde evinizin eski düzeni yeni evinizde de sizi mutlu edecek şekle dönüştürülerek taşınma süreci sonlandırılır.

RSS
Follow by Email
Facebook
Twitter
CAFEROĞLU NAKLİYAT

Müşterisini tüm değerlerinin merkezine yerleştiren; Caferoğlu’nun köklü geçmişine ve asırlık tecrübesine duyulan güvene sahip çıkan, başarı odaklı, takım çalışması ve sürekli gelişime önem veren, cazibe merkezi ve inovatif bir kuruluş olmaya değer veriyoruz.

TAŞIMACILIK

Firmamız taşımacılık alanları arasında nakliyat - İstanbul nakliyat - İstanbul evden eve nakliyat ve şehirlerarası nakliye alanlarında faaliyet göstermektedir. Merkez üssümüz İstanbul olduğu için istanbul'dan istanbul veya istanbul'dan diğer şehirlere şehirlerarası nakliyat hizmeti sunuyoruz.

ÜCRETSİZ EXPERTİZ

Nakliyat vb. planlama gerektirecek hizmetler için firmamızdan ücretsiz expertiz hizmeti talep edebilirsiniz. Exper size en doğru planlama ile taşımanızı en açık şekilde sunacaktır.

444 4 706 çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.
Müşteri temzilcilerimiz ile yapacağınız görüşmeler kalite standartları gereği kayıt edilmektedir.

Ara