Nakliyat Hizmeti
İstanbul Evden Eve Taşımacılık

Türkiye’nin en kalabalık şehri olan İstanbul evden eve taşımacılık konusunda en çok rağbet ortaya çıkan ilimizdir. Bazen farklı bir semtte yaşama isteği, bazen ekonomik durumlar, bazen ailesel nedenler gibi örneklendirebileceğimiz pek çok durum neticesinde bulunulan bölgeden başka bir yere taşınma durumu gerçekleşmektedir.

İstanbul da yerleşim birimi olarak çok farklı seçeneklere sahip onlarca ilçe ve semti bulunan bir şehir olduğundan, taşınma işlemleri yılın her dönemi yüksek sayılarda gezinmektedir. Durum böyle olunca, taşınma durumunda bulunan kişiler, aileler ya da firmalar bu konuda profesyonel hizmet alacakları firmaları araştırarak en iyi hizmeti verebilecek taşımacılık firmasında karar kılmaya çalışmaktadırlar.

Caferoğlu Nakliyat, taşınma hizmeti konusunda her türlü desteği sağlayarak nakliyat öncesinde ve sonrasında iş birliği içerisinde olduğu kurum ve kişilere yüzde yüz memnun kalma garantisi vermektedir. İşinde uzman ekibiyle ve sektöre hakim olan çalışma biçimiyle, nakliyat ihtiyacınızı kusursuz karşılamak için her daim hizmetinizde bulunmaktadır.

Taşınma Sürecinde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bir nakliyat söz konusuysa, öncelikle taşınması gereken demirbaşların nakliyat sürecine sokulması için iyi bir şekilde toparlanma konsepti içerisine sokulması gerekir. Bunun anlamı; her eşyanın boyutu fark etmeksizin iyi paketlenerek çarpma, vurma, kırılma, soyulma gibi örneklendirebileceğimiz sorunları yaşamamasını sağlamaktır.

Bu koşullar da ancak profesyonel bir nakliyat firması ile sağlanabilmektedir. Bu nedenle anlaşma sağlayacağınız firmalar ile ilgili iyi araştırmalar yapıp, imkanınız bulunuyorsa bu firmaların taşıma için kullandığı ekipmanları görerek seçim yapmanız her zaman daha sağlıklı olacaktır.

Bununla birlikte, evden eve taşımacılık kısmında firmanın kullanacağı arabalar da önem taşımaktadır. Eğer bireyler büyük bir ofisten ya da büyük ve fazla eşyası bulunan bir evden taşınıyorlarsa, eşyalarının büyük araçlarla birbirlerinin üzerlerine istif edilmeden rahatça taşınabiliyor olması gerekmektedir. Küçük araba kullanımında hem taşınma seferi hem de maliyet otomatikman artacaktır. Bu nedenle nakliyat işleri için uygun araçlara sahip olan firmaların tercih edilmesi önerilmektedir.

Son olarak, yapılacak anlaşmalarda taşıma sigortası yapılıp yapılmadığına da mutlaka dikkat edilmelidir. Yaşanacak bir terslik durumunda sigortaya ihtiyaç duyulacağından bu durum gereksiz olarak görülmemelidir. Aynı zamanda nakliyat işinde yer alan ekiplerin de bu konuda tecrübeli olması, ihtiyaç sahiplerinin en az sorun ve riskle karşılaşmasına olanak sağlamaktadır.

Evden Eve Taşımacılık Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S)

Evden Eve Taşımacılık Nedir?

Şehirler arası veya Şehir içi evden eve taşımacılık, bir evinizden diğer evinize eşyalarınızı güvenilir bir şekilde taşınmaktadır.

Evden Eve Taşımacılık Nasıl Oluyor?

Taşınacak evinizdeki eşyaların miktarına bağlı küçük veya büyük araçlarımızla ve ekibimizle gelip, eşyalarınızı güvenle paketliyoruz. Ardından nereye gidecek ise güvenle taşıyoruz.

RSS
Follow by Email
Facebook
Twitter
CAFEROĞLU NAKLİYAT

Müşterisini tüm değerlerinin merkezine yerleştiren; Caferoğlu’nun köklü geçmişine ve asırlık tecrübesine duyulan güvene sahip çıkan, başarı odaklı, takım çalışması ve sürekli gelişime önem veren, cazibe merkezi ve inovatif bir kuruluş olmaya değer veriyoruz.

TAŞIMACILIK

Firmamız taşımacılık alanları arasında nakliyat - İstanbul nakliyat - İstanbul evden eve nakliyat ve şehirlerarası nakliye alanlarında faaliyet göstermektedir. Merkez üssümüz İstanbul olduğu için istanbul'dan istanbul veya istanbul'dan diğer şehirlere şehirlerarası nakliyat hizmeti sunuyoruz.

ÜCRETSİZ EXPERTİZ

Nakliyat vb. planlama gerektirecek hizmetler için firmamızdan ücretsiz expertiz hizmeti talep edebilirsiniz. Exper size en doğru planlama ile taşımanızı en açık şekilde sunacaktır.

444 4 706 çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.
Müşteri temzilcilerimiz ile yapacağınız görüşmeler kalite standartları gereği kayıt edilmektedir.