şehirler arası nakliyat caferoğlu
İstanbul Evden Eve Depolama

Taşınma işlemleri içerisinde ihtiyaç duyulan hizmetlerden olan depolama, İstanbul evden eve depolama hizmeti söz konusu olduğunda sıklıkla aratılan başlıklardan biri olmuştur. Taşınma denildiğinde genel olarak ev, ofis vb. alanlarda kurulu olan hazır eşya düzenini zarar vermeden başka bir alanda aynı düzeni oluşturmak akıllara gelse de her taşınma işleminde taşınan eşyalar bir önceki kurulu düzen halini almayabilir.

Depolama durumunu gerektiren süreçlerde şahıslar ya da firmalar sahip oldukları eşyaları belirli bir süre muhafaza etmek isteyebilmektedirler. Bu tip durumlarda da bir evden başka bir eve götürülen eşyalar taşındıkları alanlarda özenle kolilenip muhafaza edilerek yeni eve getirildiklerinde aynı şekilde düzgünce yerleştirilip kullanılma sürelerini beklemektedirler.

Caferoğlu Nakliyat taşımacılık sektöründe her türlü ihtiyacı karşılayan profesyonel bir firma olarak, evden eve depolama hizmeti konusunda da müşterilerine kusursuz bir servis sunmaktadır. Depo vb. alanlarda eşyalarını muhafaza etmek istemeyenlerin genel tercihi olan evden eve depolama servislerinde eşyalar bir ev içerisinde dağınıklıktan uzak, belirli bir düzen içerisinde yerleştirilerek evin bir nevi depo görevi görmesi sağlanır.

Evden Eve Depolama Servislerinde Depodan Faydalanma

Az önce anlattığımız evden eve depolama yapmak için aldığınız nakliyat servislerinin yanında, bir de başka bir evde eşyanızı depolayacak alanınızın olmama ihtimaline karşı firmaların sizlere sunduğu özel depolarda eşyalarınızı saklama imkanınızdan bahsetmek mümkündür. İstanbul evden eve depolama nakliyat işlerinde taşınacak adresten alınan eşyalar titizlikle paketlenerek anlaşmış olduğunuz nakliyat şirketinin ev eşyası depolamaya uygun depo alanlarına götürülmektedir.

Burada eşyalarınız sizin belirlediğiniz süre zarfında ücretlendirmesi önceden belirlenmiş şekilde bir düzenle yerleştirilmektedir. Genelde işinde uzman firmalar bu depolar için eşyalarınızı sigortalamakta ve eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmemesi için depoların içerisini koku, nem vb. önleyici koşullara kavuşturmaktadır.

Eşyalarınızı geri alacağınız süreç geldiğinde ise aynı titizlikte eşyalarınız uygun araçla yeni adresinize taşınmakta, demonte haldeki eşyalarınız dikkatlice paketlerinden çıkartılıp olması gerektiği şekilde monte edilerek yeni adresinizde istediğiniz düzende yerleştirilmektedir. Dolayısıyla her iki evden eve eşya depolama hizmeti için de aynı kusursuz hizmeti talep etmeniz mümkündür.

RSS
Follow by Email
Facebook
Twitter
CAFEROĞLU NAKLİYAT

Müşterisini tüm değerlerinin merkezine yerleştiren; Caferoğlu’nun köklü geçmişine ve asırlık tecrübesine duyulan güvene sahip çıkan, başarı odaklı, takım çalışması ve sürekli gelişime önem veren, cazibe merkezi ve inovatif bir kuruluş olmaya değer veriyoruz.

TAŞIMACILIK

Firmamız taşımacılık alanları arasında nakliyat - İstanbul nakliyat - İstanbul evden eve nakliyat ve şehirlerarası nakliye alanlarında faaliyet göstermektedir. Merkez üssümüz İstanbul olduğu için istanbul'dan istanbul veya istanbul'dan diğer şehirlere şehirlerarası nakliyat hizmeti sunuyoruz.

ÜCRETSİZ EXPERTİZ

Nakliyat vb. planlama gerektirecek hizmetler için firmamızdan ücretsiz expertiz hizmeti talep edebilirsiniz. Exper size en doğru planlama ile taşımanızı en açık şekilde sunacaktır.

444 4 706 çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.
Müşteri temzilcilerimiz ile yapacağınız görüşmeler kalite standartları gereği kayıt edilmektedir.