Caferoğu Nakliyat
Göztepe Evden Eve Nakliyat

Lojistik sektöründe evden eve nakliyat hizmeti veren birçok firma bulunsa da bunların büyük bir çoğunluğu yasa dışı olarak bu hizmeti vermektedir. Tamamen uzman olmayan kişilerden oluşan ekiplerle sigortasız olarak yapılan nakliyat işlemlerinde yaşanılan en ufak sorunlarda dahi mağdur olan müşteriler olmaktadır.

Bu nedenle büyük bir titizlik isteyen nakliyat işleminde eşyaların kime emanet edileceği konusunun uzun bir süre araştırılması önemlidir. Bu kaçak olarak hizmet veren adreslerden ayrı tutulmak için lisanslı olarak hizmet verdiğimiz firmamızda müşterilerimiz sigorta detaylarını inceleyebilirler. Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu firmamızda müşterilerimizden gelen talepleri de nakliyat sırasında mutlaka dikkate alıyoruz.

Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılıyor?

Mutlaka aşamalı ve planlı olarak yapılması gereken nakliyat işlemlerinde ekip olarak koordineli şekilde çalışmak çok önemlidir. Bir düzen içerisinde yapılmayan nakliyat işinde eşyaların zarar görme olasılıkları ve taşıma işleminin uzun sürme ihtimali yüksektir.

Firma olarak uygun araç ve malzeme desteği ile yaptığımız nakliyat işlemlerinin sıralaması aşağıda belirtildiği gibidir;

  • Talep oluşturma işlemleri,
  • Müşterilere geriş dönüş,
  • Adres ve iletişim bilgilerinin alınması,
  • Keşif ekibi tarafından yapılan incelemeler,
  • Taşıma ekibi tarafından ambalajlama ve yükleme,
  • Diğer adrese yerleştirme işlemleri

Sürekli müşterilerin bilgilendirildiği firmamızda olası Göztepe evden eve nakliyat sorunlarında sigorta işlemleri tamamen personellerimiz tarafından yapılarak zarar gören eşyaların değerleri fazlasıyla ödenmektedir.

Evden Eve Nakliyat Süresi

Öncesinde ve sonrasında bazı planlamalar gerektiren evden eve nakliyat işinin süresi farklı etkenlere göre değişmektedir. Bu konuda müşterilerin sorun yaşamamak için firmalarla önceden bilgi alışverişi yapmalarında fayda vardır. Çoğunlukla şehir içi taşımaların aynı gün tamamlandığı lojistik sektöründe şehirlerarası taşımacılıkta biraz daha uzamaktadır.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Çok geniş firma ağına sahip olan lojistik sektöründe herkesin kendi hizmeti için belirlediği fiyat aralıkları farklılık göstermektedir. Bu konuda bilgi almak isteyenler firmaların canlı destek birimleriyle iletişime geçerek en fiyat seçeneklerine ulaşabilirler. Firmamızın web adresini ziyaret eden müşterilerimiz canlı destek birimimiz dışında hesaplama motorundan da uygun fiyat aralıklarımızı öğrenebilirler.

Evden Eve Nakliyat Sigortalamanın Önemi

Riskli bir işlem olan nakliyatlarda asansör veya beden gücü kullanımlarında aksaklık olma ihtimali her zaman vardır. Bu nedenle müşteriler nakliyat talebinde bulunacakları firmaların sigorta bedelleri veya hangi şirketle çalıştıkları hakkında araştırma yaparlar. Bu konuda şeffaf olarak hizmet verdiğimiz firmamızda sigorta poliçeleri ve şirket isimleri talep eden müşterilerle tüm detaylarıyla birlikte paylaşılmaktadır.

RSS
Follow by Email
Facebook
Twitter
CAFEROĞLU NAKLİYAT

Müşterisini tüm değerlerinin merkezine yerleştiren; Caferoğlu’nun köklü geçmişine ve asırlık tecrübesine duyulan güvene sahip çıkan, başarı odaklı, takım çalışması ve sürekli gelişime önem veren, cazibe merkezi ve inovatif bir kuruluş olmaya değer veriyoruz.

TAŞIMACILIK

Firmamız taşımacılık alanları arasında nakliyat - İstanbul nakliyat - İstanbul evden eve nakliyat ve şehirlerarası nakliye alanlarında faaliyet göstermektedir. Merkez üssümüz İstanbul olduğu için istanbul'dan istanbul veya istanbul'dan diğer şehirlere şehirlerarası nakliyat hizmeti sunuyoruz.

ÜCRETSİZ EXPERTİZ

Nakliyat vb. planlama gerektirecek hizmetler için firmamızdan ücretsiz expertiz hizmeti talep edebilirsiniz. Exper size en doğru planlama ile taşımanızı en açık şekilde sunacaktır.

444 4 706 çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.
Müşteri temzilcilerimiz ile yapacağınız görüşmeler kalite standartları gereği kayıt edilmektedir.