caferoğu nakliyat
Eyüp Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyatın en hızlı ve güvenilir yolu Eyüp evden eve nakliyat sayesinde gerçekleşir. Evlerdeki eşyaların toplanması ve paketlenmesi hassas bir iştir ve oldukça uzun bir süreç olabilir. Aynı şekilde eşyaları binadan çıkarmak ve nakliye etmekte zahmetli işlerdir. Bu işlerde birebir bulunmak yerine nakliye firmasının her şeyi sizin için yapmasını sağlayabilirsiniz. 7/24 ulaşabileceğiniz hizmetimiz ile her gün her saat hizmetinizdeyiz.

Ev Eşyalarının Paketlenmesi ve Ambalajlanması

Ev eşyalarının toplanma kısmı oldukça yorucu olabilir. Bir de paketleme konusunda yeterli bilgi sahibi olunmaması eşyaların zarar görebilecek şekilde paketlenmesine neden olur. Evden eve nakliyatta en istenmeyen durum eşyaların zarar görmesidir. Eve paketlemeden önce gelen bilirkişi ile eşyalar hem incelenir hem de kayıtları tutulur. Bu sayede taşıma sonrası eşya listesi ile karşılaştırılır. Herhangi bir sorun anında çözüme kavuşturulur.

Eşyaların zarar görmesinin sebepleri kısaca;

  1. Paketlemenin yanlış yapılması olabilir.
  2. Binadan eşya çıkışı sırasında oluşan hasarlar.
  3. Taşıma aracında oluşabilen hasarlar.
  4. Yeni binaya taşınan eşyalarda oluşabilen hasarlar.

Bu hasarların oluşmaması için işinde uzman bir kadro ile çalışmaktayız. Eyüp evden eve nakliyat ile eşyalarınızı güvenle taşıtabilirsiniz. Evden eve nakliyat için hem güvenilir hem de hızlı bir hizmet sunuyoruz. Bunun yanında yaptığımız nakliyatları ekonomik olarak yapıyoruz. Herkese uygun nakliye seçeneklerimizi bulunmaktadır.

Nakliyatın Önemi

Evden eve nakliyat yapılması gerçekten önemli bir süreçtir. Bu sürecin iyi planlanması gerekir. Planlana sadık kalındığı sürece evden eve nakliyat basit bir iş olacaktır. Tek başınıza bir firmaya başvurmadan evden eve nakliyat yapmak oldukça zor bir iştir. Her noktada ayrı bir sıkıntısı bulunur. Bu sebeple bir firmaya başvurmak şarttır. Firmanın sizin yapacağınız her şeyi yapmasına gönül rahatlığıyla izin verebilirsiniz.

Güvenilir Nakliyat

Nakliyatta en önemli konu olan güvenilirlik konusunda Eyüp evden eve nakliyat olarak bizlere güvenebilirsiniz. Evden eve nakliyatınız 3 ile 5 gün arasında tamamlanır. İstediğiniz her zaman ve her an bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçtikten sonra ev bilgilerini ve eşya bilgilerini alarak sizleri ziyarete geliyoruz.

Evinizde gerekli incelemeleri yaptıktan sonra paketleme sürecine başlıyoruz. Tüm eşyalarınızı büyük bir özenle paketleyip ambalajlıyoruz. Bu sayede eşyalarınızın kaybolma ve hasar alma riskini yok ediyoruz.

İstanbul’da trafik nedeniyle ulaşım bile oldukça zor iken nakliye işi daha da zordur. Bizler gerek manuel gerekse asansörlü taşımacılık sistemlerimiz ile sizlere uygun çözümleri üretiyoruz.

RSS
Follow by Email
Facebook
Twitter
CAFEROĞLU NAKLİYAT

Müşterisini tüm değerlerinin merkezine yerleştiren; Caferoğlu’nun köklü geçmişine ve asırlık tecrübesine duyulan güvene sahip çıkan, başarı odaklı, takım çalışması ve sürekli gelişime önem veren, cazibe merkezi ve inovatif bir kuruluş olmaya değer veriyoruz.

TAŞIMACILIK

Firmamız taşımacılık alanları arasında nakliyat - İstanbul nakliyat - İstanbul evden eve nakliyat ve şehirlerarası nakliye alanlarında faaliyet göstermektedir. Merkez üssümüz İstanbul olduğu için istanbul'dan istanbul veya istanbul'dan diğer şehirlere şehirlerarası nakliyat hizmeti sunuyoruz.

ÜCRETSİZ EXPERTİZ

Nakliyat vb. planlama gerektirecek hizmetler için firmamızdan ücretsiz expertiz hizmeti talep edebilirsiniz. Exper size en doğru planlama ile taşımanızı en açık şekilde sunacaktır.

444 4 706 çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.
Müşteri temzilcilerimiz ile yapacağınız görüşmeler kalite standartları gereği kayıt edilmektedir.