EVDEN EVE ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK

Evden Eve | Asansörlü Taşımacılık

Gün geçtikçe taşınma işlerimiz daha zor hale gelmiş durumda inşaatlar eskiye nazaran çok katlı merdivenler çok dar , asansörler ise sadece site sakinleri taşıma kapasiteli olunca evden eve  taşınmak kulağa çok zor geliyor diyorsanız Caferoğlu Nakliyat ile tanışma zamanız geldi demektir.
Taşımacılık Evden Eve ve ofisten ofise veya şirketten şirkete hizmetlerinde kaçıncı kat olur olsun, asansör olsun yada olmasın , en ağır yükler olsa dahil kullanıldığımız teknolojik vinçler ve asansörler ile evinizi şirketinizi işletmelerinizi aynı gün içinde ekip olarak gelip liste ve görsel olarak koli kutu özel kırılmaz ambalaj ise paketleyip taşıyoruz mimari olarak ikinci kurulum dahil teslim ediyor.

Evden Eve Asansörlü Taşımacılık Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S)

Asansörlü Taşımacılık Nedir?

Evinizden alınan eşyalar yeni eve güvenli bir şekilde transferi gerçekleştirdikten sonra bina içerisindeki asansör veya merdiven kullanılmadan dışarıdan asansör kurulur ve hızlı bir şekilde taşıma yapılır.

Asansörlü Taşımacılığı Kimler Alabilir?

Asansörlü taşımacılık hizmeti yeni taşınacağınız evin 14 katı aşmaması gerekiyor. Eğer 14 katın altında ise merdivenle çıkarma ile uğraşmadan güvenli evden eve asansörlü taşımacılık hizmetini alabilir.

RSS
Follow by Email
Facebook
Twitter
CAFEROĞLU NAKLİYAT

Müşterisini tüm değerlerinin merkezine yerleştiren; Caferoğlu’nun köklü geçmişine ve asırlık tecrübesine duyulan güvene sahip çıkan, başarı odaklı, takım çalışması ve sürekli gelişime önem veren, cazibe merkezi ve inovatif bir kuruluş olmaya değer veriyoruz.

TAŞIMACILIK

Firmamız taşımacılık alanları arasında nakliyat - İstanbul nakliyat - İstanbul evden eve nakliyat ve şehirlerarası nakliye alanlarında faaliyet göstermektedir. Merkez üssümüz İstanbul olduğu için istanbul'dan istanbul veya istanbul'dan diğer şehirlere şehirlerarası nakliyat hizmeti sunuyoruz.

ÜCRETSİZ EXPERTİZ

Nakliyat vb. planlama gerektirecek hizmetler için firmamızdan ücretsiz expertiz hizmeti talep edebilirsiniz. Exper size en doğru planlama ile taşımanızı en açık şekilde sunacaktır.

444 4 706 çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.
Müşteri temzilcilerimiz ile yapacağınız görüşmeler kalite standartları gereği kayıt edilmektedir.

Ara