Caferoğu Nakliyat
Evden Eve Asansörlü Nakliyat

Oturmuş olduğunuz ikametgah adresinizi mi değiştirmek istiyorsunuz? Taşınma işinin ne kadar zorlu ve yorucu bir süreç olduğunu düşünerek planınızı mı erteliyorsunuz? Ertelemeyin. Asansörlü nakliyat ile artık her şey daha kolay. Eşyalarınız taşınacağınız bina için uygun değilse, biz burada sizler için devreye giriyoruz. Evlere eşya taşımanın en kolay yolu olan asansörlü nakliyat genellikle yüksek katlı binalar için ve merdivenleri eşya taşımaya uygun olmayan apartmanlar için oldukça kolaylık sağlayan bir yöntemdir.

Evden eve asansörlü taşımacılık nasıl yapılır?

Öncelikle asansörlü taşımacılık için uygun olması gereken bazı durumlar vardır. Bunlardan bahsedecek olursak;

  • Asansörün kurulabilmesi için bina etrafının yani sokağınızın uygunluğu birinci koşullar arasında yer alıyor. Uygun olup olmadığını ise hangi nakliyat firması ile anlaşma yapacak iseniz video ve resimler ile firmanız ile paylaşarak öğrenebilirsiniz.
  • Asansörlü taşımacılık için balkonunuzun veya pencerenizin uygun olması gerekiyor. Taşınacak olan eşyaların daha önceden balkondan veya pencereden geçip geçmeyeceğine dair kontrol yapmanız faydalı olacaktır.
  • Bu maddeleri eğer atlarsanız, taşınma günü asansör kurulumunda ve taşınma esnasında sıkıntı yaşayabilir ve ekstra bir maliyet ödeyebilirsiniz.

Evden eve asansörlü taşımacılık son zamanların en çok rağbet gören taşımacılık işlemi olarak adından söz ettiriyor. Diğer nakliyat işlemlerinden tek farkı, insan gücünün az oluşudur. Oldukça ağır ve taşıması güç olan eşyaları kaldırıp taşımak çalışanlarımızı da zorlayan bir durum olduğundan, bu sistem hem çalışanlarımızın yüzünü güldürüyor hem de sizin.

Asansörlü veya asansörsüz taşımacılık arasında da mutlaka bir maliyet farkı olacaktır. Firmamız ile anlaşma sağlandıktan sonra, taşınma esnası sırasında her türlü güvenlik önlemleri alınmaktadır.  Saatlerle sürecek olan taşınma işleminiz, asansörlü taşımacılık ile 1-2 saat içinde yapılmaktadır.

Diğer taşınma işleminde eşyalarınız insan gücü ile taşınırken zarara uğrayabiliyor. Fakat, bu yöntem sayesinde hasarı neredeyse yok ediyoruz. Yani hem zamandan fayda sağlamış oluyor hem de eşyalarınız için daha güvenli bir işlem tercih etmiş oluyorsunuz. İstanbul evden eve asansörlü nakliyat firmaları ile ilgili iyi bir araştırma yapmanızı önerir, iyi günler de oturmanızı dileriz.

RSS
Follow by Email
Facebook
Twitter
CAFEROĞLU NAKLİYAT

Müşterisini tüm değerlerinin merkezine yerleştiren; Caferoğlu’nun köklü geçmişine ve asırlık tecrübesine duyulan güvene sahip çıkan, başarı odaklı, takım çalışması ve sürekli gelişime önem veren, cazibe merkezi ve inovatif bir kuruluş olmaya değer veriyoruz.

TAŞIMACILIK

Firmamız taşımacılık alanları arasında nakliyat - İstanbul nakliyat - İstanbul evden eve nakliyat ve şehirlerarası nakliye alanlarında faaliyet göstermektedir. Merkez üssümüz İstanbul olduğu için istanbul'dan istanbul veya istanbul'dan diğer şehirlere şehirlerarası nakliyat hizmeti sunuyoruz.

ÜCRETSİZ EXPERTİZ

Nakliyat vb. planlama gerektirecek hizmetler için firmamızdan ücretsiz expertiz hizmeti talep edebilirsiniz. Exper size en doğru planlama ile taşımanızı en açık şekilde sunacaktır.

444 4 706 çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.
Müşteri temzilcilerimiz ile yapacağınız görüşmeler kalite standartları gereği kayıt edilmektedir.