şehirler arası nakliyat caferoğlu
Beşiktaş Ofis Taşıma

Bir mekandan başka bir mekana taşınmak çok zahmetli bir o kadar da masraflı bir iştir. Taşınma birçok anlamda taşınan kişi için zahmetlidir. Hem zaman açısından zahmetlidir. Hem de büyük paralar verilerek alınmış olan mobilya ve diğer eşyaların nakliye sırasında hasar almaması da önemli bir konudur.

Taşınmaya konu olan bir iş yeri ve ofis olunca risk de biraz daha büyük olmaktadır. Evraklar, bilgisayarlar ve diğer ofis eşyalarını en güvenli şekilde yeni iş yerine taşımak gerçekten de zahmetlidir. Fakat bu kesinlikle büyük bir sorun teşkil etmez. Ama taşınmak için tercih ettiğiniz ekip yeterince profesyonel ve işini iyi yapan kişilerden oluşmuş bir ekipse.

Kaliteli ve Güvenilir

Ofis Taşımacılığı ​​​​​​Biz 1998 yılından bu yana İstanbul Anadolu Yakası’nda ofis ve ev taşımacılığı konusunda hizmet veren bir nakliyat firmasıyız. Müşteri memnuniyetini firma politikası olarak benimsemiş olarak yıllardır bu sektörde kaliteli ve güvenli hizmet vermekteyiz.

Nasıl Çalışıyoruz?

Bizler her yaptığımız işi sanki Kendi işimiz gibi gördüğümüz için çok titiz çalışmaktayız. Çok profesyonel bir ekip ve teknolojik gelişmeler ışığında sürekli güncellediğimiz ekipmanımızla siz müşterilerimizin güvenini kazanmayı başarmış bulunmak bizleri mutlu etmektedir.

Sunduğumuz Hizmetler

Nakliyat işi bir ekip işidir ve mutlaka güvenilir insanlardan kurulu bir ekiple yapılmalıdır. Biz de bunun bilincinde olan bir ekiple çalışmaktayız.

Verdiğimiz hizmetler arasında bulunanlardan bazıları şunlardır:

  • Ofis taşımacılığı
  • Evden eve taşımacılık
  • Şehirler arası nakliyat
  • Evden eve asansörlü taşımacılık
  • Depolama

Verdiğimiz kaliteli hizmetlerden biri olan ofis taşımacılığı aslında sadece taşınma sırasında değil koli ve ambalajlama sürecinde de önemli bir özen gerektirmektedir. Sürekli gelişen teknolojiyi takip etmemiz sonucunda sürekli güncellediğimiz ekipmanlarımız sayesinde ofisinizdeki bilgisayar ekranları, dosyalar ve mobilyalarınızı zarar vermeden uygun kolilerle ambalajlayarak özel donanımlı araçlarımız sayesinde güvenli taşımaktayız. Firmamız ofis taşımacılığı konusunu zaman kaybolmaktan çıkarmaktadır. Kısa sürede ve güvenli taşımacılık uyguladığımız yöntemler sayesinde mümkün olmaktadır.

Çalışma Sistemimiz

Beşiktaş ofis taşıma ekibi olarak şirketinize taşınma işleminden 1 saat öncesinden gelip keşif ve inceleme yapmaktayız. Yaptığımız incelemelere göre her eşyanın kendi yapısı ve özelliğine uygun koli, kutu, havalı poşet ve ambalajlama yaparak özenle araçlarımıza yerleştirip yüklemesini yaptıktan sonra aynı gün içinde taşımaktayız. Kurulum bittikten sonra ise anahtar teslim etmekteyiz. Yaptığımız çalışmalar ve verdiğimiz hizmetlerle ilgili geniş bilgi almak için bize iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

RSS
Follow by Email
Facebook
Twitter
CAFEROĞLU NAKLİYAT

Müşterisini tüm değerlerinin merkezine yerleştiren; Caferoğlu’nun köklü geçmişine ve asırlık tecrübesine duyulan güvene sahip çıkan, başarı odaklı, takım çalışması ve sürekli gelişime önem veren, cazibe merkezi ve inovatif bir kuruluş olmaya değer veriyoruz.

TAŞIMACILIK

Firmamız taşımacılık alanları arasında nakliyat - İstanbul nakliyat - İstanbul evden eve nakliyat ve şehirlerarası nakliye alanlarında faaliyet göstermektedir. Merkez üssümüz İstanbul olduğu için istanbul'dan istanbul veya istanbul'dan diğer şehirlere şehirlerarası nakliyat hizmeti sunuyoruz.

ÜCRETSİZ EXPERTİZ

Nakliyat vb. planlama gerektirecek hizmetler için firmamızdan ücretsiz expertiz hizmeti talep edebilirsiniz. Exper size en doğru planlama ile taşımanızı en açık şekilde sunacaktır.

444 4 706 çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.
Müşteri temzilcilerimiz ile yapacağınız görüşmeler kalite standartları gereği kayıt edilmektedir.