Beşiktaş Evden Eve Nakliyat
Beşiktaş Evden Eve Nakliyat

Günümüzde artık ev ya da ofis taşımak oldukça kolay bir hale gelmiştir. Geçmiş yıllara nazaran günümüzde yapılan taşınma işlemleri kolay olduğu kadar bir anlamda da kişiye zaman tasarrufu sağlıyor.

Çünkü evden eve nakliyat firmalarıyla anlaşma sağlayan kişiler artık eşyaların paketlenmesi, kolilenmesi aşamalarında da zaman kaybı yaşamıyor ve tamamen evlerini taşıma firmalarına emanet edebiliyorlar.

Aynı zamanda nakliyat firmaları evdeki tüm eşyaları toplarken kişi o süreçte işine devam edebiliyor ve böylelikle mağdur olmamış oluyor.

Firmamızda Verdiğimiz Hizmetler Nelerdir?

Evden eve nakliyat firmalarına gün geçtikçe ilgi artmakta ve artık kişiler bu meşakkatli süreci daha kolay atlatabilmektedir. İstanbul ve çevresi dahil tüm Türkiye’ye nakliyat hizmeti veren firmamızdan sizlerde dilediğiniz taşımacılık hizmetini talep edebilirsiniz. Firmamız bünyesinde bulunan araçlarımızla gerek şehir içi gerekse uzun yol taşımacılığı yapılmaktadır.

Şu taşımacılık hizmetlerini firmamızdan talep edebilirsiniz:

  • Evden eve nakliyat
  • Şehirlerarası nakliyat hizmeti
  • Asansörlü taşımacılık hizmeti
  • Eşya depolama hizmeti
  • Ofis ve fabrika taşımacılığı

Tüm bu nakliye hizmetlerini alanında profesyonel hizmet veren firmamızdan talep edebilirsiniz. Beşiktaş evden eve nakliyat firmamızla iletişim kurmanız halinde kısa zamanda tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Evden Eve Asansörlü Taşımacılık

Günümüzde taşımacılık hizmetleri kişiler adına büyük kolaylık sağlasa da aynı zamanda yeni yapılan bloklar için olmazsa olmaz bir hizmettir. Çünkü artık her yapılan yeni inşaatlarda dar merdivenlerin olması taşınma işlemlerini zorlamaktaydı.

Taşımacılık hizmeti veren firmaların artmasıyla bu sorun artık tarihe karışmıştır. Çünkü asansörlü taşımacılık hizmeti ile artık hangi kat olursa olsun eşyalarınız seri olarak kolaylıkla taşınabiliyor.

Kullandığımız teknolojik vinç ve asansör hizmetimizle artık evlerinizi ya da ofislerinizi dilediğiniz şehre taşıyor ve yeni adresinize güvenle teslim ediyor kurulumunu yapıyoruz.

Ofis Taşımacılığı Nedir, Nasıl Yapılmaktadır?

Ofis taşımacılığı genel anlamda kişilerin farklı bir yere ya da şehre ofislerinin taşınmasını talep ettikleri hizmettir. Bu hizmet kapsamında hangi şehre ofisinizin taşınmasını istiyorsanız adresi belirtmeniz halinde ofisinizdeki tüm eşyalar kolilenerek araçlara aktarılır. Yeni adresinizde kurulum hizmeti verilmektedir.

Asansörlü Taşımacılık Hizmeti Kimler İçin Uygundur?

Günümüzde evden eve nakliyat hizmetleri çok fazla tercih edilmektedir. Artık gerek işyerleri olsun gerekse evden eve nakliye denilince nakliye şirketleri akla gelmektedir. Asansörlü taşımacılık hizmeti yüksek katlara yapılacak olan taşıma hizmeti için tercih edilse de belli bir kriter konulmuştur. Evden eve asansörlü taşımacılık için hizmet verilecek binanın 14 katı geçmemesi gerekmektedir.

RSS
Follow by Email
Facebook
Twitter
CAFEROĞLU NAKLİYAT

Müşterisini tüm değerlerinin merkezine yerleştiren; Caferoğlu’nun köklü geçmişine ve asırlık tecrübesine duyulan güvene sahip çıkan, başarı odaklı, takım çalışması ve sürekli gelişime önem veren, cazibe merkezi ve inovatif bir kuruluş olmaya değer veriyoruz.

TAŞIMACILIK

Firmamız taşımacılık alanları arasında nakliyat - İstanbul nakliyat - İstanbul evden eve nakliyat ve şehirlerarası nakliye alanlarında faaliyet göstermektedir. Merkez üssümüz İstanbul olduğu için istanbul'dan istanbul veya istanbul'dan diğer şehirlere şehirlerarası nakliyat hizmeti sunuyoruz.

ÜCRETSİZ EXPERTİZ

Nakliyat vb. planlama gerektirecek hizmetler için firmamızdan ücretsiz expertiz hizmeti talep edebilirsiniz. Exper size en doğru planlama ile taşımanızı en açık şekilde sunacaktır.

444 4 706 çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.
Müşteri temzilcilerimiz ile yapacağınız görüşmeler kalite standartları gereği kayıt edilmektedir.