ankara nakliyat
Ataşehir Evden Ev Nakliyat

Tam donanımlı araçlar ile ve günümüzün en modern teknikleri kullanılarak yerine getirilen evden eve nakliyat hizmetlerinde müşterilerinin memnuniyeti her zaman öncelikli bir yere sahiptir. Sizler için 7/24 kesintisiz olarak gerçekleştirilen evden eve nakliyat hizmetleri ile bu süreci en az stresle atlatma imkanı elde edebilmektesiniz.

Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Şehir içi ve şehirler arası olmak üzere gerçekleştirilmekte olan evden eve taşımacılık hizmetlerinde kullanılan teknikler ile her zaman en iyi sonuçlar elde edilmektedir. Her eşyanın durumuna uygun olarak araçlar ile sunulan evden eve taşımacılık hizmetlerinde öncelik daima sizlerin memnuniyetine verilmektedir.

Yapılan en doğru planlama ile kusursuzca yerine getirilen evden eve taşımacılık hizmetleri ile tüm eşyalarınız yeni adreslerinize güvenle ulaştırılmaktadır. Sizi en büyük yükten ve stresten kurtaran nakliye ekibi her sorumluluğu üstlenerek sadece yeni evinizin keyfini sürmenizi sağlıyor.

Evden Eve Nakliyat Hizmetlerinin İçeriği

Evden eve taşımacılık hizmetlerinde ilk önce uzman ekip tarafından bir ekspertiz gerçekleştirilmektedir. Bu ekspertizin sonucuna göre en uygun plan hazırlanarak eşyaların sorunsuz olarak taşınması sağlanır. Her ihtiyaca uygun olarak farklı sınıflarda kamyonlar mevcuttur. Eşyalar araçların içerisine yerleştirilmeden evvel paketlenmekte ve yolda zarar görmemesi için tüm önlemler alınmaktadır.

Evden eve taşımacılık hizmetinde araçlara yüklenecek olan eşyaların tümüne hassasiyet derecesine uygun olarak başarılı bir şekilde paketlenmektedir. Büyük eşyalarınız demonte hale getirildikten sonra paketlenmekte ve daha sonra tümü sırası ile araçların içerisine yüklenmektedir. Yeni adresinizde eşyalarınız yine aynı sırada araçlardan indirilmekte ve yerine yerleştirilmektedir.

Sigortalı Evden Eve Taşımacılık Hizmeti

Evden eve taşımacılık hizmetlerinde eşyaların zarar görme riskini ortadan kaldırabilmek adına sigortalı taşımacılıkta gerçekleştirilebilmektedir. Sigortalı evden eve taşımacılık hizmetleri ile eşyalarınız kırılma, çizilme ve darbe alma gibi durumlara karşı koruma altına alınmaktadır. Herhangi bir olumsuz durum ile karşı karşıya kalınması halinde ise firma oluşan zararınızı sizlere ödemektedir. Siz de her tür kayıp ve riskten kendinizi korumak istiyorsanız eğer sigortalı evden eve taşımacılık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Garantili Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri

% 100 müşteri memnuniyeti ile birlikte gerçekleştirilen evden eve taşımacılık hizmetlerinde kullanılan modern yöntemler ile eşyalarınız hasarsız olarak yeni yerlerine ulaştırılmaktadır. Hepsi alanında uzman bir ekibin görev aldığı evden eve taşımacılık hizmetlerinde sorumluluğu alınan tüm eşyalara aynı hassasiyet ve özen gösterilmektedir.

Sizler de ihtiyacınız olan zamanlarda Ataşehir evden eve nakliyat hizmetlerinden en avantajlı fiyatlar ile yararlanabilirsiniz.

RSS
Follow by Email
Facebook
Twitter
CAFEROĞLU NAKLİYAT

Müşterisini tüm değerlerinin merkezine yerleştiren; Caferoğlu’nun köklü geçmişine ve asırlık tecrübesine duyulan güvene sahip çıkan, başarı odaklı, takım çalışması ve sürekli gelişime önem veren, cazibe merkezi ve inovatif bir kuruluş olmaya değer veriyoruz.

TAŞIMACILIK

Firmamız taşımacılık alanları arasında nakliyat - İstanbul nakliyat - İstanbul evden eve nakliyat ve şehirlerarası nakliye alanlarında faaliyet göstermektedir. Merkez üssümüz İstanbul olduğu için istanbul'dan istanbul veya istanbul'dan diğer şehirlere şehirlerarası nakliyat hizmeti sunuyoruz.

ÜCRETSİZ EXPERTİZ

Nakliyat vb. planlama gerektirecek hizmetler için firmamızdan ücretsiz expertiz hizmeti talep edebilirsiniz. Exper size en doğru planlama ile taşımanızı en açık şekilde sunacaktır.

444 4 706 çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.
Müşteri temzilcilerimiz ile yapacağınız görüşmeler kalite standartları gereği kayıt edilmektedir.