ankara nakliyat
Ankara Evden Eve Nakliyat

Ülkemizin başkenti olarak oldukça sevilen ve nüfus yoğunluğu fazla olan Ankara evden eve nakliyat konusunda talebin oldukça fazla olduğu bir bölgedir. Geniş yüz ölçümü sayesinde bünyesinde pek çok ilçeyi ve semti barındıran bu ilimiz, bütçeden bütçeye değişecek emlak fiyatlarıyla herkesin kendisine ve ailesine uygun konutları bularak taşınma işleminin sık sık yapıldığı bir alandır.

Caferoğlu Nakliyat olarak bizler de Ankara’da yaşayan her vatandaşımızın profesyonel bir nakliyat ekibine ihtiyaç duyduğu zamanlarda bir telefon kadar yakınlarında olarak, taşınma işlemlerini hiçbir sorun yaşamadan ve taşınma sonrası hizmeti alan tarafın mutlaka mutlu olacağının garantisini vererek gerçekleştirmek için sizlerle iletişime geçmeyi bekliyoruz.

Nakliyat Konusunda Dikkat Edilecekler

Evden eve taşımacılık konusunda her taşınan kişinin aklında bulunması gereken ve taşıma işlemini yapan ekiple konuşması gereken bir takım hususlar bulunmaktadır. Öncelikle ister bir ev olsun ister ofis, ister etüt merkezi olsun ister büyük iş yeri; her ortamın taşınma prensipleri aynı özveride ve dikkatle olmalıdır.

Caferoğlu Nakliyat olarak bünyemizde çalışan profesyonel taşıma ekibimizle işimizi ciddiye alıyor ve müşteri memnuniyetini olması gerektiği gibi önceliğimiz olarak tutuyoruz. Taşınacak eşyalar ister az ister çok olsun, taşınma işlemi ister kolay ister zor hallediliyor olsun her koşulda eşya taşımacılığını kusursuz bir şekilde gerçekleştirerek müşterilerimizin mutlu olmasını sağlıyoruz.

Piyasa içerisinde dikkat edilecek diğer hususlar ise, taşınma sürecinde yapılacak piyasa araştırmasının iyi bir şekilde gerçekleştirilmesidir. Karar verilmeden önce pek çok firmayla görüşüp referans araştırmaları ve fiyat karşılaştırmaları yapılarak bütçenize uyan ve aklınıza yatan tek firmayla anlaşma yapmanız önerilir.

Bununla birlikte anlaşılacak nakliyat firmasının kullandığı evden eve taşınma ekipmanları da taşınma sürecinde oldukça önemlidir. Çünkü eşyalarınızın sarılıp paketlenmesinde kullanılan ürünler eski ve yıpranmışsa taşındığınız mekandan araca yüklenme esnasında, araçla taşınma esnasında ya da yeni mekana taşınması esnasında mutlaka bir zarar görmekte ve bu da sizleri üzebilmektedir.

Aynı şekilde eşyaların taşındığı araçlar da eski olduğu takdirde eşyalar üst üste istiflenmekte, sığdırılmak için zarar görebilmektedir. Bu tip örneklerle karşılaşmamak adına mutlaka yeni ürünler kullanan ve yeni/büyük araçlarla çalışan firmaları tercih etmeniz önerilir.

RSS
Follow by Email
Facebook
Twitter
CAFEROĞLU NAKLİYAT

Müşterisini tüm değerlerinin merkezine yerleştiren; Caferoğlu’nun köklü geçmişine ve asırlık tecrübesine duyulan güvene sahip çıkan, başarı odaklı, takım çalışması ve sürekli gelişime önem veren, cazibe merkezi ve inovatif bir kuruluş olmaya değer veriyoruz.

TAŞIMACILIK

Firmamız taşımacılık alanları arasında nakliyat - İstanbul nakliyat - İstanbul evden eve nakliyat ve şehirlerarası nakliye alanlarında faaliyet göstermektedir. Merkez üssümüz İstanbul olduğu için istanbul'dan istanbul veya istanbul'dan diğer şehirlere şehirlerarası nakliyat hizmeti sunuyoruz.

ÜCRETSİZ EXPERTİZ

Nakliyat vb. planlama gerektirecek hizmetler için firmamızdan ücretsiz expertiz hizmeti talep edebilirsiniz. Exper size en doğru planlama ile taşımanızı en açık şekilde sunacaktır.

444 4 706 çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.
Müşteri temzilcilerimiz ile yapacağınız görüşmeler kalite standartları gereği kayıt edilmektedir.